На головну

Чи не зламаю Свого заповіту, і не зміню того, що вийшло з уст Моїх »(Пс. 88:35).

1. Instead of gоing home he went to the movies.- Замість того, щоб піти додому, він пішов в кіно.
  2. А для того, щоб перевірити акції, які ви вже відібрали?
  3. А як щодо того, щоб відкрити угоду проти домінуючої тенденції?
  4. Абсолютний поріг чутлівості - мінімальній рівень визначеного звуку, Який потрібен для того, щоб віклікаті слухового Відчуття у відсутності шуму
  5. Автор Послання до Євреїв докладно зупиняється на сутності Нового Завіту.
  6. Активно торгуючи валютами, ви схоплювалися ночами через те, що боялися виявитися не по ту сторону великого руху, коли відкриються ринки в США?
  7. Бі-змі-л-Лях! Аллахумма джаннібна-ш-шейтан, ва джаннібі-ш-шайтана ма разактана! »(« В ім'я Аллаха! О Аллах! Видали сатану від нас і від того, чим ти наділив нас! »).

Що саме має на увазі Бог, кажучи про заповіт? Заповіт - це угода, або договір, між двома або більше сторонами. Сьогодні для опису цього ми використовуємо слово «контракт», і як всякий контракт, заповіт містить умови, або зобов'язання, які бере на себе кожна сторона для того, щоб виконати цю угоду. Такі договори мають юридичну силу, і після їх укладення сторони можуть бути покарані у разі невиконання відповідних умов.

Термін «заповіт» є невід'ємною частиною християнської віри. Самі Писання підрозділяються на Старий Завіт і Новий Завіт. Я вірю, що розуміння сутності Нового Завіту життєво важливо для церкви Ісуса Христа, з огляду на наближення тяжких часів. Біблія говорить нам, що в останні дні сатана буде виливати на землю свою лють, тому що він знає, що його час коротко. Внаслідок цього, Божий народ буде потребувати повної впевненості в цьому завіті. Цей непохитний договір може вивільнити у всіх нас перемагає силу, в якій ми потребуємо, щоб бути більш ніж переможцями в будь-якій ситуації.

Коли я був молодим християнином, мене привели до переконання, що богослов'я завіту - це доктрина вседозволеності, якої дотримуються тільки деякі релігійні групи. Схоже, існувала думка, що Новий Завіт дає таку свободу, що люди, сприйнявши її, могли б зловживати нею. Він розглядався як вчення, яке може призвести до надто вільно і компромісного способу життя.

Інші помилково сприймали Новий Завіт як Боже обіцянку хрестити Свій народ фінансовим процвітанням - шикарними автомобілями, чудовими будинками, матеріальним багатством, непідвладних скорботі та немочей. Ці вчителі абсолютно перекрутили славний Божий заповіт і звели його до того, що заохочує тільки людську жадібність.

Незважаючи на все це, чим більше я розумію Новий Завіт, тим більше переконуюся, що це призначено для нас, що живуть сьогодні. Що ще більш важливо, я вірю, що це є єдиною істиною, яка може вивільнити в нас Божу надприродну силу для того, щоб бути перемагає в ці останні дні.

вступ | Автор Послання до Євреїв докладно зупиняється на сутності Нового Завіту.

ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПАНУВАННЯ ГРІХА | І дам вам нове серце, і нового духа дам у ваше нутро і вийму з вашої серце кам'яне, і дам вам серце із м'яса »(Єз. 36:26). | ХРЕСТ І НОВИЙ ЗАПОВІТ | ВХОДЖЕННЯ У НОВИЙ ЗАПОВІТ У ВИГЛЯДІ СМЕРТІ | НОВИЙ ЗАПОВІТ І ВНУТРІШНЯ СИЛА СВЯТОГО ДУХУ | НОВИЙ ЗАПОВІТ І СТРАХ БОЖИЙ | глава сьома | ХРИСТОС, НАШ ПЕРВОСВЯЩЕНИК НОВОГО ЗАВІТУ | НОВИЙ ЗАПОВІТ РУЙНУЄ Сатанинські твердинею | І другові не довіряйте, не покладайтеся на приятеля; від лежачої на лоні твоєму лежить, пильнуй двері уст своїх »(ст.5). |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати