Головна

Баланс відтворення накопиченого багатства.

  1. C) Матеріальний баланс
  2. D. Балансуючі статті
  3. I.1.a.i.6. Поява активів в балансі активів і пасивів і вихід активів з нього
  4. III Баланси активів і пасивів
  5. Баланс азоту.
  6. Активи і зобов'язання, враховані на балансі організації

Нац бог-во - сов-ть рес-в країни (ек активів), явл-ся необхід ум-му пр-ва тов, ум, обеспеч-я життя людей. Воно сост з ек об'єктів, істот ознакою кіт явл-ся возм-ть получ-я їх власної ек вигоди. Нац бог-під исчисл-ся на визна мом брешемо. обсяг нац бог-ва визна-ся як пра-ло в стоимостн висловлю-і в поточн (він отраж ст-ть його елем-в в цінах придбавши-я соотв майбутніх періодів) і порівнянних (отраж ст-ть всіх елем-в в цінах цього пер, прийнятих за базисні ціни) цінах. воспр-во нац бог-ва (просте і расшир) тісно зв з відтв-вом товариств прод. схема балансу: 1) Основн виробництв фонди і основн непроизв фонди (в їх числі будівлі, сооруж, обладнання-е) 2) Резерви і запаси разл признач (Сюди входять: 1. ср-ва пр-ва - сировина і матеріали, паливо, полуфабр, незаверш пр-во 2. предм потребл за видами - предм довгих пользов-я, паливо, предм одягу і взуття, предм харчування, культурно-побутові предм, інші предм) Чи не меньш значення має хар-ка по осн произв фондам і осн непроизв фондам товариств пр-ва, характериз більш вис темпи накопичення. больш знач має угруповання показ-й за галузями пр-ва, кіт дає визна ведущ роль в накопиченні бог-ва такоц галузі як промисло-ть для створ-я матер-технічна бази в різн галузях нар госп-ва. показ-ли даного балансу тісно зв з показ-ми товариств продукту, але не замінюють його. також Вахній знач має більш поглиблений вивчення зрад-й в складі матеріально-технічна бази нар госп-ва. З цією метою необхід розгорнути підлягає балансу по речовин складу і т. О. буде отримана натур-но-речова хар-ка відтв-ва нац бог-ваСоставленіе балансу відтв-ва накопичується частини бог-ва т-ва спирається в слід сис-му балансів: баланс кап влож-й, баланс осн фондів нар госп-ва в цілому і окремо по сферам деят-ти і галузях, баланс запитів і резервів матер цінностей разл призначення і використання. всі перераховані баланси мають і самост значення в аналізі відтв-ва отдельн елем-в бог-ва і заслуговують більш детальн вивчення.

Основні напрямки аналізу національного багатства на базі СНС. | Баланси основних фондів і капітальних вкладень.


Рез-тати ек. деят-ти. | Основні принципи побудови нац. рахунків. | Балансуюча стаття, її значення | Рахунок вторинного розподілу житла. дох, його структура | Рахунок операцій з капіталом, його структура | Баланс активів і пасивів | Фінансовий рахунок, його стр-ра. | Классифик активів в СНР (фін і нефинеї) | Осн. розділи балансу народного госп-ва. | Платіжний баланс. основи розробки платіжного балансу |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати