Головна

Осн. розділи балансу народного госп-ва.

1. V 2: Норми міжнародного права
  2. V 2: Принципи міжнародного права
  3. V 2: Суб'єкти і об'єкти міжнародного права
  4. V2: Дія міжнародного договору
  5. V2: Поняття і джерела міжнародного гуманітарного права
  6. Аналіз структури активу і пасиву балансу
  7. Аналіз фінансової стійкості балансу.

1) баланс відтв-ва заг. прод-ту і нац. доходу: а) баланс пр-ва, потребл-я і накопл-я заг. прод-ту (зведений матеріал. баланс) б) Баланс пр-ва, распредел-я, перераспред. і кін. использ-я кін. прод-ту і нац. доходу (зведений фінанс. баланс) в) Баланс зверну-я товариств. прод-ту (трансп. баланс і баланс обміну).

Т. обр. цей розділ забезпечивши. получ-е конкр. характ-ки заг. прод-ту і пропорції в його использ. в звітному году.2) баланс праці: а) Баланс нас-я (демографич.) б) Баланс обороту працю. рес-сов в народному госп-ві в) Баланси квалифицир. кадрів робітників і спец-тов з вищою і пор. спец. образів-му. ця сист. розкрили. осн. направл-я воспр-ва праця. рес-сов і їх исп-е в народному госп-ві як складової частини ек. потенціалу страни.3) баланс нац. бог-ва: а) Баланс бог-ва т-ва як совок-ти накопичений. бог-ва і прир. рес-сов, що втягуються в народо-госп. оборот, б) Баланс відтв-ва накопичено. бог-ва з виділ-ем ср-в пр-ва і предметів потребл-я, в) Баланс осн. фондів НХ по первонач. стоїмо. і стоїмо з урахуванням зносу, г) межотрасл. баланс осн. фондів і баланс капіт. влож., виражений. источн. поповнення обсягу осн. фондів. якщо в 1) отраж. сбалансир-ть заг. прод-ту і нац. доходу на всіх стадіях їх руху-я в процесі товариств. відтвор-ва, то у 2) і 3) дається характ-ка сбалансир-ти найважливіших ел-тов ек. потенціалу у всіх його аспектах. У наст. вр. все більше знач-е прийнятий. сіст.3) Г), вони розкривши. зв'язку в народному госп-ві м / у галузями в їх матер-но-вещ-ної і стоїмо. формах, у формі витрат праці і в формі витрат фондів

Классифик активів в СНР (фін і нефинеї) | Платіжний баланс. основи розробки платіжного балансу

Угруповання за сферами деят-ти і галузі. | Угруповання за формами влас-ти. | Угруповання по ек. операціями | Рез-тати ек. деят-ти. | Основні принципи побудови нац. рахунків. | Балансуюча стаття, її значення | Рахунок вторинного розподілу житла. дох, його структура | Рахунок операцій з капіталом, його структура | Баланс активів і пасивів | Фінансовий рахунок, його стр-ра. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати