Головна

Рез-тати ек. Деят-ти.

Показ-ли складаються з величин, ізмеряющ. Рез-тат деят-ти. Показ-ли рез-тов, розрахована. На різних ур. Функционир-я ек-ки, повинні бути порівняні. Поет. Перехід обліку і статістікімеждунар. Методологію, засновану на нац. Рахунків-ве, затрагів. Систему оціночних показ-лей рез-тов і методику їх обчислення на всіх рівнях. Показ-ли рез-тов підрозділ-ся на показ-ли валових і кін. (Чистих) рез-тов. У СНС валові показ-ли отлич-ся від чистих на велич. Зносу осн. Кап-ла (амортизації). Система осн. Макроек. Показ-лей рез-тов-ва прод-тов і послуг, образів-я, распредел-я і использ-я доходів, що застосовується в міжнар. Стат. Практиці і розробляється в системі нац. Рахунків, вкл .: вал. Випуск (ВВ), ВВП, чистий. Внутр. Прод-т (ЧВП), нац. Дохід, вал. Нац. Располаг. Дох., Чистий. Нац. Располаг. Дох., Вал. Прибуток ек-ки, чистий прибуток ек-ки, вал. Нац. Збережемо-е, чисте нац. Збережемо-е. Для розрахунків показ-лей рез-тов ек. Деят-ти исп-ся і сист. Показ-лей витрат і податків. При характ-ке показ-лей рез-тов исп-ся слід. Угруповання: 1) за сферами деят-ти пр-во прод-тов і пр-во послуг 2) по галузях: с / г, промисло-ть, строит-во і ін. 3) по секторах: нефінанс., Фінансовий, хата. Госп-ва 4) по регіонах: республікам, ек. Районам тощо. 5) по ек. Території: внутрішня нац. Ек-ка 6) по натурально-речовому складу 7) за формами влас-ти 8) по повноті охоплення: чисті, валові 9) за правовим статусом: офіційні, тіньові

Угруповання по ек. операціями | Основні принципи побудови нац. Рахунків.

Визначення нац. Счит. Сутність і необхід-ть методології СНР. | Відмінність методології СНР від методології БНХ. | Методи побудови нац рахунків-ва | Методи викладу СНС. | Теоретичні основи побудови СНС | Історія метушня-я і разв-я нац. Рахунків-ва. | Історія СНС в Росії | Ринкове і неринкова вироб. | Угруповання за сферами деят-ти і галузі. | Угруповання за формами влас-ти. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати