Головна

Історія метушня-я і разв-я нац. Рахунків-ва.

1. IV. ІСТОРІЯ ЖИТТЯ (Anamnesis vi tae)
  2. IV. ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ЗАХВОРЮВАННЯ (Anamnesis morbi)
  3. V. ІСТОРІЯ ЖИТТЯ ХВОРОГО (Anamnesis vitae)
  4. банальна історія
  5. Квиток №18 2) Історія розвитку живопису.
  6. Білл Гейтс - історія успіху, біографія, цитати, правила

СНС метушня. У кон.30-х-1-ої полов.40-х рр. Серйозним поштовхом до створ-ю нац. Системи обліку стала велика дипрессия. Нац. Рахунків-ву передували розрахунки нац. Доходу (офіційно вперше проведений. У 1932 в США). Теор. Батьком нац. Рахунків-ва явл. Дж. Кейнс. Велику роль у розвитку зіграли міжнар. Орг-ції, що мають спец. Стат. Підрозділ-я. Перший міжнар. Стандарт СНС був підготовлений ООН в 1952, але офіціал. Опублікований в 53г. Вдосконалений вар-т був схвалений стат. Комісією в 68г., Останній в 93г. Исп-ся до сих пір, однак в усл-ях глоболизации світ. Ек-ки, а також сущ-ня ряду невирішене. Зап. Метушня. Необх-ть обновл-я тексту методології. У новітніх системах нац. Рахунків-ва особливу вним-е звернуто на блок показ-лей, хар-щих движ-е активів і пасивів, т. Е фінанс. Аспект воспр-ва. Перехід від балансу нар. Госп. До СНС зажадав рассмотр-я і реш-я ряду Концептуал. І методологич. Проблем. При цьому було необх., З одного стор. Виходити з міжнар. Реком-ций, а з ін-вчить. Особ-ти орг-ції госп. Деят-ти в перехідний період і її отраж-я в обліку. Умовно, найважливіші відмінності 93г. За сравн. З 68г. Мож. Віднести до слід. Групами: 1) посилення аналитич. Направл-ти СНС на основі уточнення понять 2) реструктуризація і расшир-е складу рахунків і баланс. Таблиць. Т. обр. У 93г. Було вперше сформулир. Визнач-я таких понять як операція, індивід. І коллект. Потребл-е, прийнятий двухстор. Підхід для розглянути-я потребл-я, схвалено одночасним. Исп-е понять витр. На потребл-е і фактич. Потребл-я. У швидко меняющ. Світі склалися нові принципи і явл-я, кіт. Чи не сущ-чи не були ек. Значимі в кон.80-х, поет. До СНС 93г. Метушня. Ряд питань (НПР., Плата за діапазон Мобіл зв'язку, оцінка неформального сектора).

Теоретичні основи побудови СНС | Історія СНС в Росії

Визначення нац. Счит. Сутність і необхід-ть методології СНР. | Відмінність методології СНР від методології БНХ. | Методи побудови нац рахунків-ва | Методи викладу СНС. | Ринкове і неринкова вироб. | Угруповання за сферами деят-ти і галузі. | Угруповання за формами влас-ти. | Угруповання по ек. операціями | Рез-тати ек. Деят-ти. | Основні принципи побудови нац. Рахунків. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати