Головна

Августин Блаженний (354 - 430) Богослов і католицький єпископ.

  1. А) Фома Аквінський, Аврелій Августин
  2. Блаженний (жебрак, юродивий, божевільний) - зв'язковий з трансцендентністю
  3. Друге соборне посланіе Святого Апостола Іоанна Богослова.
  4. ІНШІ ТВОРИ богословів і мислителів російського ЗАКОРДОНУ, НЕ увійшли до СПРАВЖНІЙ СБОРНИК
  5. Ідеї ??Августина

Ми повинні відчувати себе здоровими, енергійними і повними радості від щастя більшу частину часу, тому що, ми маємо право повноцінного здоров'я за народженням. Насправді, багато людей не відчувають себе так. Багато людей мають справи з захворюваннями, проблемами з функціонуванням свого тіла, або страждають від нападів депресії і ін. Психічних розладів, які є меншим, ніж повноцінне здоров'я.

Подяка - один з найшвидших способів, яких я знаю, чарівним чином почати відчувати повноцінне здоров'я, в розумі і тілі. Всі чудеса зцілення, які ми бачимо, просто результат повноцінного здоров'я, за коштами якого організм миттєво відновлюється і поповнюється, там де було менше, ніж повноцінне і досконале здоров'я. Якщо ви не вірите, що подяку творить чудеса, то прочитайте деякі з тисяч листів з нашого сайту: www.thesecret.tv/stories

Як показали численні дослідження Чарівна сила подяки збільшує природний потік здоров'я душі і тіла, і допомагає зцілитися швидше. Чарівна сила подяки працює рука об руку при хорошому тілесному догляді, харчуванні і медичної допомоги.

Коли є якась хвороба чи поганий стан тіла, то зрозуміло, що ви можете мати негативні почуття з цього приводу - занепокоєння, фрустрація або страх. Але наявність негативних властивостей від хвороби, ні як не відновлюють здоров'я. Насправді, вони навіть має зворотний ефект - ще більше знижують здоров'я. Для збільшення здоров'я, вам вам потрібно замінити негативні почуття на хороші і подяку - це найпростіший спосіб.

Багато людей також незадоволені думками і почуттями про свою зовнішність. На жаль, ті думки і почуття також зменшують Чарівний потік здоров'я. Якщо, в вашому тілі, чогось не подобатися. Подумайте ось про що. Згідно із законом тяжіння, скарги про вашому тілі принесуть лише більше проблем, для скарг, і так скарги про вашому тілі ставлять ризик здоров'ю.

"Той хто не має подяку (для здоров'я і тіла), втратить і те що мав" "Той, хто має подяку (для здоров'я і тіла), дасться йому та примножується"

Ви можете бути хворі або хворі зараз, або навіть мати сильні болі, але якщо ви читаєте ці слова, продовжуйте отримувати дар здоров'я. Може бути складно отримати почуття подяки, коли ви хворі, або маєте біль, але навіть найменша подяку допоможе збільшити Чарівний приплив здоров'я для тіла.

Практика сьогодні, чарівна і чудесна, і розроблена, щоб значно збільшити ваше здоров'я і щастя. І ми збираємося показати 3 кроковий підхід для прискорення результату.

Крок 1: Здоров'я, яке ви отримали (минуле)

Подумайте про те, міцне здоров'я яке ви отримали протягом усього дитинства, отроцтва і дорослому житті. Подумайте про той час, коли ви відчували себе повним енергії, і ви були щасливі. Згадайте три окремих моменту в житті, коли відчували себе на вершині світу, говорите чарівні слова: «Дякую» за ті часи. Якщо ви подумки повернетеся в своє дитинство, то згадати 3 моменту буде дуже легко.

Крок 2: Здоров'я, яке ви продовжуєте отримувати (справжнє)

Подумайте про здоров'я, яке ви продовжуєте отримувати, і відчувайте подяку за все органи, системи і фізичні відчуття, які в даний час працюють добре в тілі. Подумайте про ваших руках, ногах, очах, вухах, печінки, нирки, мозок або серце. Виберіть 5 функцій вашого тіла, які добре працюють, і один за іншим скажіть їм чарівні слова: «ДЯКУЮ» кожному з них.

Крок 3: Здоров'я, яке ви хочете отримати (майбутнє)

Потрібно вибрати одну річ, яку ви хочете поліпшити в вашому тілі, для Чарівної практики, сьогодні, але ми збираємося використовувати Чарівну Силу Подяки дуже специфічним способом. Подумайте про ідеальний стан того, чого ви хочете поліпшити. Коли ви дякуєте за ідеальний стан, ви ставите в рух отримання ідеального стану.

Дуже часто, людина з діагнозом будь-якої хвороби, не тільки буде говорити про неї, але і буде її досліджувати, збирати інформацію про неї, які можливі погіршення і які найстрашніші результати. Іншими словами, вони прагнуть зосередити свою увагу на захворюванні. Але закон Тяжіння каже, що так хвороба не піде, якщо зосередити увагу на ній, так можливо тільки посилити хвороба. Замість цього ми повинні робити діаметрально протилежне, і зосередитися на ідеальному здоров'я для тієї області нашого тіла, яка погано себе почуває, і віддати все думки і почуття цього. Подяка за ідеальний стан будь-якої частини нашого тіла потужно використовує наші думки і почуття в місці, так що ми Намагнітити його до нас - одним махом!

Витратьте одну хвилину, і візуалізують себе в сцені де у вас ідеальне здоров'я, стан вашого тіла, для тієї частини, яку ви хочете. І, як ви подумки побачите, яким ви хочете бути, то дякуйте за нього, як ніби вже отримали його.

Тому, якщо ви хочете, щоб ваші нирки відновили своє здоров'я, то дякуйте за сильні і здорові нирки, які фільтрують і відсівають всі відходи вашого тіла. Якщо ви хочете Чарівним чином відновити вашу кров, будьте вдячні за чисту й здорову кров, яка тече і розносить кисень і поживні речовини в усі частини вашого тіла. Якщо ви хочете Чарівним чином відновити серце, дякуйте за сильне і здорове серце, яке підтримує добробут кожного органу в організмі.

Якщо ви хочете Чарівним чином поліпшити свій зір, то дякуйте за відмінний зір. Якщо ви хочете поліпшити свій слух, то дякуйте за досконалий слух. Якщо ви хочете велику гнучкість, то дякуйте за відмінну еластичність і гнучкість тіла. Якщо ви хочете змінити свою вагу, в першу чергу думайте про ідеальний для вас вазі, уявіть що маєте його вже, і дякуйте за це, як ніби ви вже отримали його.

Незалежно від того, що ви хочете поліпшити, в першу чергу уявіть себе в ідеальному стані, а потім дякуєте за це ідеальний стан, як ніби ви отримали це прямо зараз.

"Справжні цілющі сили від будь-якої хвороби всередині нас"

Гуатама Будда (близько 563 - 483 р. До н.е. Е.) Засновник буддизму. | Гіппократ (Близько 460 - 370 р. До н.е. Е.) Батько західної медицини.


В. Д. Кемірон (1879-1953) Журналіст і Бізнесмен. | Лорейн Іслі (1907 - 1977) Антрополог і письменник про Науки Природи. | Дітріх Бонхеффер (1906-1945) Лютеранський пастор. | Святий Амвросій (340 - 397 р. Н.е. Е.) Богослов і католицький єпископ. | Філон Олександрійський (близько 20 р. До н.е. Е. - 50 г. н. Е.) Філософ | Марк Аврелій (121 - 180) Римський імператор. | І. Б. Преслі (1894-1984) Письменник і драматург. | Альберт Швейцер (1875-1965) Нобелівський Лауреат Миру, Медичний місіонер і філософ. | Норман Вінцет Пілл (1898 - 1993) Письменник | Д. Чопра (р.1946). Доктор і Письменник |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати