Головна

Активи та зобов'язання

  1. C. Невичітаемий ПДВ - це ПДВ, що підлягає сплаті покупцем, який не вираховується з його власного зобов'язання по ПДВ, якщо воно існує.
  2. E.1.a.i.3. Активи та зобов'язання
  3. I. Нефінансові активи
  4. I.1.a.i.4. Фінансові активи і зобов'язання
  5. R. Поділ власності на активи
  6. U. Договори оренди як активи
  7. активи банку

29.48 Як вказувалося в попередніх параграфах, в результаті розширення концепції сфери виробництва або зміни кордону між споживанням і накопиченням може змінитися охоплення нефінансових активів.

29.49 Охоплення фінансових активів і зобов'язань може бути також розширено шляхом включення в класифікацію фінансових інструментів умовних активів і зобов'язань. Крім того, можуть використовуватися альтернативні правила оцінки фінансових активів, наприклад, оцінка за справедливою вартістю замість ринкової вартості.

цілі

29.50 У розділі В описані функціональні класифікації. У стандартному варіанті класифікацій категорії кожної окремої рівня є взаємовиключними. Наприклад, витрати на навчання в лікарнях повинні класифікуватися як витрати або на освіту, або на охорону здоров'я, але не на те й інше одночасно. Отже, для рахунку освіти чи охорони здоров'я може бути бажаним зміна класифікації деяких операцій. Щоб зберегти якомога вищий рівень узгодженості з центральною системою, будь-які зміни класифікації повинні представляти собою переміщення показника з однієї категорії в іншу, а не допущення подвійного рахунку. Подвійний рахунок означав би, що операції, які класифікуються за програмними цілями, втрачають адитивність, оскільки деякі з них можуть відображатися одночасно в складі кількох категорій. Однак навіть без подвійного рахунку слід зазначити, що у випадках з різними сателітними рахунками, кожен з яких має своє призначення, може спостерігатися невідповідність щодо інших категорій. Наприклад, якщо сателітний рахунок освіти розглядає навчання, що проводиться в лікарнях, як освіта, а не охорону здоров'я, то показник охорони здоров'я в такому рахунку буде відрізнятися від цього показника в будь-якому іншому сателітному рахунку, де не проводилося таке переміщення.

Використання товарів і послуг | агрегати


вторинні продукти | Перерозподіл вторинних продуктів | Подання послідовності рахунків в матричної формі | розширення матриці | Використання МССП для рахунків робочої сили | сателітні рахунки | В. Функціональні класифікації | Класифікація індивідуального споживання за цілями (кіпця) | С. Сателітні рахунки для ключового сектора і інші рахунки для окремих секторів | Виробництво і продукти |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати