Головна

ББК 65.050.2 я73

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС

З дисципліни

«Документаційне забезпечення управління»

для спеціальності

080504 «Державне та муніципальне управління»

Новосибірськ

 ББК 65.050.2 я73  Друкується за решеніюСовета НОУ ВПО САУМк (І) Протокол № 5 від 31.08.2010
 У 91  Навчально-методичний комплекс з дисципліни «Документаційне забезпечення управління» для спеціальності 080504 «Державне та муніципальне управління» / Автор-упорядник. А. в. Саянская - Новосибірськ, Тип. ТОВ «Альфа», 2010. - 49 с.

Відповідно до інструктивним листом Лист Федеральної служби по нагляду у сфері освіти і науки (Рособрнадзора) 17.04.2006 02-55-77 ін / ак розроблено навчально-методичний комплекс даної дисципліни з урахуванням державного освітнього стандарту спеціальності 080504 «Державне та муніципальне управління». У комплекс входить навчальна програма, яка містить: цілі вивчення дисципліни; структуроване зміст за видами навчальних занять із зазначенням їх обсягів; навчально-методичне забезпечення; перелік основної та додаткової літератури; методичні рекомендації для студентів; форми поточного проміжного і підсумкового контролю.

Рекомендований студентам очного і заочного відділень НОУ ВПО САУМк (І) в якості навчально-методичного посібника.

ББК 65.050.2 я73

У 91

© НОУ ВПО «Сибірська академія управління та масових комунікацій (інститут)», 2010


 СД. в.02  Документаційне забезпечення управління

Надійність та інформатівність тесту. | I. Пояснювальна записка


Вимоги до рівня засвоєння змісту дисципліни | Тема 2. Поняття про документ. Функції, властивості, класифікація документів | Тема 6. Системи документації. Оформлення управлінських документів | Тема 7. Технології роботи з документами | Тема 10. Комп'ютерні технології діловодства | Перелік питань підсумкового контролю (залік, іспит) | Орієнтовна тематика рефератів | Тест по темі 6 | Тест по темі 7 | підсумковий тест |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати