На головну

МИСЛИВЕЦЬ

1. Глава 6. Стати мисливцем
  2. Короткий тематичний огляд книг про домашніх вихованців. Анонс заходу в бібліотеці «Фоліант» про Стіва Ірвіні, австралійському натураліст і мисливця за крокодилами
  3. мисливець
  4. Тургенєв «Записки мисливця», їх ідейно-художня своєрідність. Тема народу. Бєлінський і сучасні дослідні. про «З.О.».
  5. УРОКИ МИСЛИВЦЯ ЗА ГОЛОВАМИ І Андського цілителька

Глибока осінь. Поселення в горах. Герою нічого їсти, урожай загинув, дичину знищена полюванням. Мисливець йде в гори. Його зброя - ніж і цибулю. Він дереться все вище, щоб перебратися на інший схил через перевал. Камені зриваються з-під його ніг і породжують лавину. Лавина тягне мисливця вниз, він насилу вибирається з-під обвалу - його рятує печера на шляху каменепаду.

Але в печері ведмідь. Він нападає на мисливця. Поранений ножем, розлючений ведмідь переслідує мисливця. Рик ведмедя обрушує снігову лавину. Мисливець ховається в ущелину між скелями. Лавина проноситься, залишаючи глибокий сніговий покрив. Насилу мисливець вибирається з-під снігу. Сто метрів вище - дві карликові сосни. З них можна розвести багаття. Мисливець з останніх сил повзе до них.

Дерева зовсім близько. Він стосується їх, але провалюється в печеру, ламає ноги і ребра. Тут його останки знаходять туристи через три тисячі років.

Міко

КЛЕТКА

Хлопцеві сімнадцять років. У нього любовний зв'язок з викладачкою. Коли він приходить до неї на приватний урок, вони відразу лізуть в ліжко. Чоловік знає про це. Він несподівано приходить додому, дружина ховає хлопця в шафу. Але чоловік припустив це. Він везе шафа в машині на звалище. Хлопець перекидається в шафі. На звалищі шафа перекидають на конвеєр. Він їде прямо під каток, який розмелює все сміття в тріски. Хлопець в шафі кричить. Жінка їде за ними в своїй машині, але на звалищі ворота замкнені, і вона повинна перелізти через паркан. Вона біжить до транспортеру, розгойдує шафа і падає разом з ним по схилу сміттєвої гори. Шафа розбивається. Коханці в грязі і смітті обіймають один одного.

Як бачите, у всіх трьох прикладах, по суті, борються двоє - персонаж і система, що складається з безлічі деталей. Але всі деталі в системі об'єднані емоційної домінантою дій. Такий конфлікт цікаво розвивати.

Нилс

Я прийшов на радіо працювати в прямому ефірі. Мені показали три кнопки. Зелена - звучить платівка, жовта - включаю рекламу, червона - кажу сам. І залишили одного на всю ніч. У мене з собою валізу з пластинками, але перед цим я хвилювався і ніч не спав - і в результаті забув ключ від валізи. Намагаюся відкрити його силою і хитрістю, але безуспішно, а час роботи почалося. Натиснув на червону кнопку - кажу всякі нісенітниці і ріжу валізу, щоб дістати пластинки. Натиснув на жовту - пішла реклама. Бачу ще кнопку - тривога. Натиснув на неї - пульт вибухнув, і все згасло.

АНДРЕА

Я найнялася працювати в барі басейну. Для всіх це рай: блакитна вода, жовтий пісок. А я приходжу на світанку, тягаю ящики, весь день мою гуртки і склянки від пива, завантажую холодильник. Забула, що треба відкрити пивні крани, коли починаєш нову бочку. Все виявилося затопленим пивом, витік з бочки. Цей рай для мене став пеклом.

Я запитав себе: до яких розумних меж може вирости деталь-система? І у фільмі "Казка мандрівці" придумав деталь-систему розміром з маленьку країну. Це щаслива країна - тіло гігантського дракона, що прилетів на землю в незапам'ятні часи і який зайшов в болоті. Навколо дракона носяться легенди про те, що він лютий пожирач всього живого. Насправді на ньому прижилися ситі авантюристи. Вони їдять м'ясну грунт з-під ніг, висмоктують соки з тіла дракона. Щастя триває до тих пір, поки дракон не повставав, і настає екологічна катастрофа.

Який сенс об'єднувати в щось єдине маленькі булочки в руках генія і величезні простори екологічних катастроф?

Сенс простої. Ми отримуємо єдиний принцип для активізації середовища в конфлікті. У конфлікті працює тільки те, що стикається з противником. Активізувати деталь-систему - це значить зробити її основним учасником драми. Таких партнерів щодо конфлікту існує, як ми знаємо, тільки чотири категорії:

1. Герой.
 2. Друг героя.
 3. Антагоніст.
 4. Об'єкт любові героя.

Якщо деталь входить в одну з цих категорій, вона активніше допомагає розвитку драми.

Фільм - це очеловеченная вами частина реальності. Ви самі її створюєте. Чим більше вона вбере вашу особистість, тим більш людяним буде

фільм. Все, що допомагає олюднити бездушну реальність, підсилює емоційний контакт глядачів і фільму. Тому "деталь-система" - корисна робоча ідея.

|

ЧАСТИНА П'ЯТА ЕНЕРГІЯ ДЕТАЛЕЙ | | | |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати