На головну

День 25. Нагадування Волшебства.

1. День 19. Слідами Волшебства.
  2. День 20. Серце Волшебства.
  3. нагадування

"Життя грайлива ... Ми повинні грати так, як ніби заново відкрили диво навколо

нас. "

Флора Колао (1953) Письменник і Лікар.

Практика сьогодні - одна з моїх улюблених, тому що ви будите грати із Всесвітом, а це дуже весело!

Уявіть, що Всесвіт доброзичлива і турботлива, і то що вона хоче дати нам, все що ви хочете.Оскільки Всесвіт не може просто підійти до вас і вручити, то що ви хочете, вона використовує закон тяжіння, щоб давати вам знаки і сигнали, які допомагають вам отримати те про що ви мрієте. Всесвіт знає, що ви повинні відчувати вдячність, за виконані мрії, і це грає свою роль -вона нагадує вам, щоб ви були вдячні.Для цього вона використовує людей, обставини і події які оточують вас, кожен день. Ось як це працює:

Якщо чуєте сирену швидкої допомоги, Чарівна репліка Всесвіту нагадує вам, що ви повинні бути вдячні за прекрасне здоров'я. Якщо ви бачите Поліцейську машину, Чарівна репліка Всесвіту нагадує про безпеку. Якщо ви бачите, що хтось читає газету - дякуйте за хороші новини.

Якщо ви хочете змінити ваш вага, то коли ви бачите іншу людину з тим вагою, про який мрієте- Ось Чарівний сигнал від Всесвіту, щоб подякувати за ідеальну вагу.Якщо хочете романтичного партнера, коли бачите шалено закохану пару- Сигнал, і ви повинні бути вдячні за ідеального партнера.Якщо хочете мати сім'ю, коли бачите немовлят і дітей- Дякуйте за дітей.Коли проходите повз вашого банку або банкомату- Дякуйте за велику кількість грошей.Коли ви приїжджаєте додому, ось нагадування від Всесвіту, щоббути вдячним за будинок,і коли сусід запрошує вас розділити чашечку кави, в кав'ярні через дорогу- Дякуйте за сусідів.

Якщо вам пощастило побачити одне з ваших бажань на власні очі, наприклад: такий же будинок, який хочете, або автомобіль, мотоцикл, взуття, або комп'ютер -Всесвіт нагадує, що б ви були вдячні зараз!

Коли ви прокинулися, і хтось каже: "Доброго ранку" - ось те нагадування від Всесвіту- Дякуйте за доброго ранку.Зіткнулися з людиною, який шалено щасливий -дякуйте за щастя.Якщо ви почули іншу людину, який говорить:"Дякуємо"- Ось те нагадування, щоб сказати:"Дякуємо"!

Є необмежені творчі шляхи, як Всесвіт може нагадати вам про подяки через дня в день. Ви завжди будете розтлумачувати сигнал правильно, бо, для Всесвіту,ВИ ЗАВЖДИ ПРАВІ!Всесвіт використовує закон Тяжіння, і тому ви отримуєте точні сигнали, за що ви повинні бути вдячні в даний момент.

Нагадування Волшебства стала щоденною грою для мене, і тепер я автоматично знаходжу чарівні сигнали Всесвіту, і дякую за них. Вони ніколи не перестають схвилювати і дивувати мене - це дивно як Всесвіт знаходить нові шляхи для того, щоб привести в рух Подяка!

Коли я отримую телефонний дзвінок від одного, або члена сім'ї - це підказка, що треба бути вдячним за нього. Коли хтось говорить: "Хіба ви не чудовий день сьогодні" - нагадування, що треба бути вдячним за прекрасну погоду, і прекрасний день. Якщо щось зламалося - знову підказка, що треба бути вдячним за відмінно працюють речі. Коли я отримую пошту - знову нагадування, що треба бути вдячним за поштові послуги, теж і за несподівані перевірки. Коли я збираюся піти до банкомату, або бачу чергу біля банкомату - нагадування про подяки за гроші. Якщо мій знайомий захворює - нагадування, про вдячність за його здоров'я і моє. Коли я відкриваю штори вранці - нагадування про великого новому дні, і нові звершення, які будуть попереду. А коли я засмикує вночі штори - за великий день, який у мене був.

Щоб грати в Нагадування Волшебства сьогодні, все, що вам необхідно, це бути напоготові, щоб відшукати 7 Чарівних сигналу, які посилає Всесвіт, і подякувати за кожне 5 разів. Наприклад, коли бачите когось з ідеальним вагою, говорите:"Спасибі за мій ідеальний вагу!"Ви ніколи не зможете дати занадто багато подяки, так що можете говорити більш 5 разів, якщо захочете; ви навіть можете відшукати всі Чарівні Нагадування за день, і подякувати кожне з них. Якщо ви слідували щоденним Чарівним практикам останні 24 дня, то ви досягли тієї точки, де будете помічати досить сигналів від Всесвіту. Одним з переваг Чарівної сили подяки в тому, що вона будить вас, і робить набагато більш пильним і усвідомленим. А чим більше пильним і усвідомлені ви стаєте, тим більше вдячним ви стаєте, і тим легше залучити вам ваші мрії. Таким чином,Всесвіт - Нагадування Волшебства!

Чарівна практика № 24. Чарівна Паличка. | День 26. Чарівним Образом, Перетворити Помилки В Удачу.

День 18. Чарівний Лист Справ. | Коли закінчите список, виберіть 3 речі, щоб зосередитися сьогодні на них, | День 19. Слідами Волшебства. | День 20. Серце Волшебства. | День 21. Чудові результати. | Чим більше ви практикуєте Чудові Результати, і зробите її частиною повсякденного життя, тим більше Чудові Результати ви зможете залучити в своє життя. | День 22. Перед Очима | День 23. Чарівний Повітря, яким Ми Дихаємо. | День 24. Чарівна Паличка. | Змінитися персона в дзеркалі, і тоді зміниться світ. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати