На головну

Чарівна практика № 24. Чарівна Паличка.

1. I. Інструкція практиканту
  2. Атмосфера наукового пошуку і практика медицини
  3. Виробнича педагогічна практика: організаційно-методичні матеріали
  4. ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ
  5. ЧАРІВНА КНИГА
  6. Чарівна паличка

1.Повторіть кроки від 1 до 3 Чарівної Практики №1 - Підрахунок Вашого Благословення:Складіть список з 10 речей, за які ви вдячні. Напишете чому ви вдячні. Перечитайте список, і закінчивши чергове благоговіння говорите:"Дякую, дякую, дякую",і відчуйте на скільки це можливо, Подяка.

2. Виберіть трьох осіб, про яких дбаєте або тих хто має потребу в більшій здоров'я, багатство чи щастя, чи в усьому одночасно.

3. Візьміть їх колективну фотографію, або фотографію кожного окремо, і покладіть перед собою, поки будете виконувати практику Чарівна Паличка.

4. Виберіть одну персону, і тримайте його фотографію перед очима. Закрийте очі, і в перебігу хвилини візуалізують здоров'я, багатство чи щастя цієї людини, і то що ви отримали цю новину.

5. Відкрийте очі, і продовжуючи тримати фотографію, скажіть повільно чарівні слова:"Дякую, дякую, дякую, за щастя, багатство чи щастя (Ім'я)"

6. Як тільки закінчите з одним, рухайтеся до іншої персони, і виконайте ті ж два кроки, продовжуйте, поки не закінчите практику Чарівна Паличка з усіма трьома людьми.

7. Перед тим як піти спати, стисніть "Чарівний камінь" в руці, і скажіть Чарівні слова Дякую, за все краще що трапилася в перебігу дня.

День 24. Чарівна Паличка. | День 25. Нагадування Волшебства.

Візьміть Чарівний Чек в руки, і уявіть собі покупку конкретної речі, | День 18. Чарівний Лист Справ. | Коли закінчите список, виберіть 3 речі, щоб зосередитися сьогодні на них, | День 19. Слідами Волшебства. | День 20. Серце Волшебства. | День 21. Чудові результати. | Чим більше ви практикуєте Чудові Результати, і зробите її частиною повсякденного життя, тим більше Чудові Результати ви зможете залучити в своє життя. | День 22. Перед Очима | День 23. Чарівний Повітря, яким Ми Дихаємо. | День 26. Чарівним Образом, Перетворити Помилки В Удачу. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати