На головну

День 23. Чарівний Повітря, яким Ми Дихаємо.

1. В цьому випадку я не був винятком, мене добре приймали за знані Це приваблювало насамперед Один зі стереотипів, яким грішать Що надійніше
  2. Вода, повітря, гірські породи і грунт (16 год)
  3. Візьміть Чарівний Чек в руки, і уявіть собі покупку конкретної речі,
  4. ВИСНОВКИ, до яких ми прийшли в процесі експерименту
  5. Справа не в ціні подарунка - в намірах, з якими ви вручаєте, в щирості ваших почуттів.
  6. День 14. - Чарівний день.
  7. День 17. Чарівний Чек

"Цілком реально, піти на ранкову прогулянку, з дому, і повернутися іншою людиною -

звабливим, чарівність. "

Мері Еллен Чейз (1887 - 1973) Педагог і письменник.

Якби хто-небудь, кілька років тому, мені сказав, що треба бути вдячним за повітря, яким дихаю, я б подумала, що він - псих. Для мене б не було сенсу, навіщо комусь бути вдячним за повітря, яким дихаємо?

Але моє життя різко змінилася, коли я почала дякувати, то що вважаю цілком очевидним. Я пішла від дрібниць в моєму маленькому світі, і день за днем, мої очі почали відкриватися, і я побачила ширшу картину Всесвіту.

Як сказав, великий вчитель - Ньютон: "Коли я дивлюся на сонячну систему, і бачу Землю на потрібній відстані від Сонця, щоб отримати належне тепло і світло. Це не може бути випадковістю!"

Ці слова змусили мене задуматися. Випадком бути не може, що є захисна атмосфера, що оточує нас, а за її межами немає ні повітря, ні кисню. Не випадково, що дерева виділяють кисень, таким чином наша атмосфера постійно оновлюється. Не випадково, що наша сонячна система ідеально розміщена, якби ми розташовувалися в Галактиці на іншому місці, швидше за все, були б спустошені. Тисячі параметрів і коефіцієнтів підтримують життя на Землі, і всі вони настільки тонкі, що можуть розташуватися на вістрі ножа, і їх точна настройка настільки критична,що частка різниці будь-якого з параметрів, зробила б життя на планеті Земля не можливою.

Важко повірити, що будь-яка з цих речей, могла бути випадковістю. Здається, що вони ідеально підходять, відмінно поміщаються, прекрасно збалансовані,і все це для нас!

При усвідомленні, що всі ці речі, не можуть бути випадковістю, і що існує такий тонкий баланс, між кожним мікроскопічним елементом, що огортає Землю, яка живе в повній гармонії, і що все це підтримує нас, ви відчуєте неповторне почуття подяки за життя, тому що все це було зроблено, щоб підтримати вас!

Чарівний повітря, яким дихаємо - не випадковість природи.Коли ви подумаєте про велич і без розмірності, того що повинно було статися у Всесвіті, щоб повітря було для нас, а потім придумати дихання, а потім, дихання привнести в наше тіло - не так, захоплює, у всіх сенсах цього слова !?

Ми дихаємо, і ні коли не замислюємося про те, що повітря є завжди. Проте, кисень - один із найбільш важливих елементів у нашому організмі, і коли ми дихаємо, їм просочується кожна клітина нашого тіла, і ми можемо продовжувати жити.Найдорогоцінніший дар у нашому житті - ПОВІТРЯ, тому що без нього, ми б прожили довше декількох хвилин.

Коли я вперше почала використовувати чарівну силу подяки, я використовувала її для особистих речей, які хотіла. І це працювало. Але, коли я почала дякувати, реальні подарунки життя, я відчула повну силу подяки.Велику подяку почала відчувати за захід, дерева, океан, росу на траві, моє життя, і людей в ній, кожну матеріальну річ, і речі про яких я мріяла, буквально посипалися на мене.Я тепер розумію причини, чому сталося саме так. Коли ми можемо відчувати себе дійсно вдячними, за дорогоцінний дар життя і природи, такі як повітря, яким дихаємо, ми досягаємо однієї з найглибших можливих рівнів подяки.А той, хто має глибоку подяку, отримає абсолютну достаток.

Сьогодні зупиніться і подумайте про славний повітря, яким дихаєте. Вдихніть навмисно 5 разів, і відчуйте відчуття повітря, що рухається всередині вашого тіла, відчуєте радість від дихання. Навмисно вдихніть і видихніть 5 разів, і після такого набору з 5 свідомих вдихів і видихів, говорите слова:"Дякую, за Чарівний повітря, яким дихаю", і будьте щиро вдячні, за цілюще повітря, яким дихаєте!

Найкраще зробити дану Чарівну практику, на відкритому повітрі, таким чином ви зможете реально відчути і оцінити чудовий свіже повітря, але якщо це неможливо, то виконайте всередині приміщення. Ви можете вдихати з закритими або відкритими очима. Можете зробити, в той час коли йдете, стоїте в черзі, робите покупки, або в будь-якому іншому місці, і в будь-який час. Важливо відчуття повітря, який входить і виходить з вашого тіла. Дихайте природно, так, як дихаєте зазвичай, тому що дана практика не про диханні,а про ПОДЯКИ за повітря.Якщо глибокі вдихи зроблять вас більш вдячним, то будь ласка. Якщо звук або уявні чарівні слова, зроблять вас більш вдячним, то будь ласка. Якщо захочете, то можете змінити практику в майбутньому -уявляти що ви наповнюєте вдячністю з кожним вдихом.

У древніх навчаннях говориться, що, коли людина досягає такої міри, що глибоко вдячний за повітря, яким дихає, то подяку досягне нового рівня сили, і він стане справжнім алхіміком, який зможе легко перетворити кожну частину свого життя в золото!

День 22. Перед Очима | День 24. Чарівна Паличка.

День 16. Чари і чудеса в області здоров'я. | День 17. Чарівний Чек | Візьміть Чарівний Чек в руки, і уявіть собі покупку конкретної речі, | День 18. Чарівний Лист Справ. | Коли закінчите список, виберіть 3 речі, щоб зосередитися сьогодні на них, | День 19. Слідами Волшебства. | День 20. Серце Волшебства. | День 21. Чудові результати. | Чим більше ви практикуєте Чудові Результати, і зробите її частиною повсякденного життя, тим більше Чудові Результати ви зможете залучити в своє життя. | Чарівна практика № 24. Чарівна Паличка. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати