На головну

День 22. Перед Очима

1. D.2. Режими роботи ліній передач
  2. II. Методика геометричного розрахунку черв'ячних передач
  3. Quot; Розрахунок передачі гвинт-гайка
  4. Quot; Я прошу Вознесенних Майстрів і кураторів енергії каналу Кундаліні Рейки, дозволити і допомогти повністю і вірно передати (ім'я або нік) настройку "Крила Ангела».
  5. V. Запішіть 2 прикладом Вчинення замаху на злочини, передбачені Стаття розділу ІІІ Особлівої части КК України (складіть фабули).

"Цей світ, після всіх наших наук і вчених, залишається чудом; чудовим, незбагненним, чарівним, і навіть більше ніж те, що ми будемо думати про нього"

Томас Карлао (1795 - 1881) Письменник і Історик.

Сім років тому, коли я вперше відкрила секрет і чарівну силу подяки, я склала список всіх моїх бажань. Це був довгий список! У той час, здавалося, не було жодної можливості, що мої бажання збудуться. Проте,я взяла свої 10 бажань, і носила їх з собою на аркуші кожен день. Всякий раз, коли у мене була можливість, я брала мій список, і читала його, відчуваючи стільки подяки, за кожне бажання, скільки могла, як ніби я його вже отримала.Першим номером, було найзаповітніше бажання, я думала про нього постійно, і постійно говорила чарівні слова:«Дякую»кілька разів на день, і відчувала, як ніби воно вже збулося. Одне за одним кожне моє бажання зі списку чарівним чином виявлялися на моїх очах. Як тільки виконувалися мої бажання, я виключала їх із списку, як тільки виникали нові - вносила їх.

Одним з моїх бажань з початкового списку було поїхати на острів Бор-Бора біля Таїті. Після того, як я провела тиждень на красивому острові Бор-Бора, трапилася інша прекрасна річ. По дорозі додому, я летіла на Таїті, там літак зупинився, щоб забрати пасажирів. Літак був порожній, але наповнився вщерть пасажирами з Таїті, і раптом сміх, посмішки і щастя, оточили мене.

Політ пройшов непомітно, разом з цими прекрасними людьми, і мені стало абсолютно ясно, чому вони були такі щасливі.Вони були вдячні!Вони були вдячні, за те що живі, вони були вдячні за літак, вони були вдячні один одному, вони були вдячні тому куди летять- Вони були вдячні через все!Я могла б залишитися в цій площині, і подорожувати з ними по всьому світу. А потім мене осінило, що я тільки що отримала останні бажання, Бор-Бора була останнім бажанням з мого оригінального списку, і причина була перед очима -подяку!

Я поділилася цією історією, як натхненням для вас, тому що не залежно від того, наскільки велике здається ваше бажання, ви можете отримати їх через подяку. Навіть більше того, подяку принесе радість і щастя в життя, яке ви не відчували раніше, і це просто безцінне.

З того моменту я почала використовувати подяку і закон тяжіння постійно, і я отримала всі бажання з мого довгого списку бажань, вже через чотири роки. Щоб дати вам уявлення про те, якими є великі були мої бажання, я скажу, що моя компанія мала 2 мільйони доларів боргу, і у мене було два місяці, перш ніж її закриють і заберуть будинок і все майно в якості сплати боргу. Я повинна була гроші за моїми особистими кредитними картками, і тим не менш, моє бажання було мати великий будинок з видом на океан, подорожувати по екзотичним країнам, оплатити всі борги, щоб розширити свою компанію, щоб привнести в відношення все краще, що можна, з кожним, поліпшити якість життя моєї сім'ї, щоб бути 100% здорової, і мати необмежену енергію і радість життя, поряд зі списком звичайних матеріальних речей. І моє бажання номер один, яке здавалося неможливим для багатьох людей, що оточують мене, було принести радість мільйонам людей моєю роботою.

Найперше бажання, яке я отримала -принесла радість мільйонам людей своєю роботою.Решта бажання чарівним чином пішли, одне за іншим, і постали прямо перед очима, і я все їх викреслила.

Так що тепер ваша черга використовувати чарівну силу подяки, щоб ваші бажання постали перед вашими очима. На початку дня, візьміть вашСписок Десяти Бажань,який ви написали. Прочитайте кожне речення і бажання з вашого списку, і протягом однієї хвилини уявляйте собі, що ви отримали ваша бажання.Відчуйте, як можна більше подяки, як ніби вже володієте бажаним.

Носіть із собою сьогодні список бажань у вашій кишені. По крайней заходів, два рази на день, візьміть свій список, прочитайте його, і відчувайте, так багато подяки, скільки можете, як ніби ви вже отримали бажане.

Якщо ви хочете, щоб ваші бажання прийшли швидше, я б настійно рекомендувала носити ваш список бажань в гаманці, з цього дня, і кожного разу, коли у вас буде час, щоб ви відкривали його, читали і відчували вдячність, на скільки це можливо. Як тільки, ваші бажання постануть перед очима, викресліть їх зі списку, і додайте більше. І якщо ви схожі на мене, то коли ви будете викреслювати бажання зі списку, ваші очі будуть наповнюватися сльозами радості, тому що, щось здавалося неможливим, стало можливим завдякиЧарівну силу Подяки.

Чим більше ви практикуєте Чудові Результати, і зробите її частиною повсякденного життя, тим більше Чудові Результати ви зможете залучити в своє життя. | День 23. Чарівний Повітря, яким Ми Дихаємо.

День 15. Чари зцілення ваших відносин. | День 16. Чари і чудеса в області здоров'я. | День 17. Чарівний Чек | Візьміть Чарівний Чек в руки, і уявіть собі покупку конкретної речі, | День 18. Чарівний Лист Справ. | Коли закінчите список, виберіть 3 речі, щоб зосередитися сьогодні на них, | День 19. Слідами Волшебства. | День 20. Серце Волшебства. | День 21. Чудові результати. | День 24. Чарівна Паличка. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати