Головна

Коли закінчите список, виберіть 3 речі, щоб зосередитися сьогодні на них,

1. Ex 2. Припиніть пропозиції іспользуяPastPerfect.
  2. I have never heard him boast. - Я ніколи не чув, щоб він хвалився.
  3. Instead of gоing home he went to the movies.- Замість того, щоб піти додому, він пішов в кіно.
  4. PS. Ця формула застосовується в тому випадку, коли рівень інфляції має стабільну величину, а період вимірювання інфляції має регулярну періодичність.
  5. А без віри догодити Богові неможливо; Тим, які приходять до Бога, вірував, що Він є, і тим, хто шукає Його віддає »(Євр. 11: 6).
  6. А для того, щоб перевірити акції, які ви вже відібрали?
  7. А як щодо того, щоб відкрити угоду проти домінуючої тенденції?

і уявити, що кожен елемент був Чарівним чином зроблений. Уявіть собі, що всі люди, обставини і події рухаються певним чином, і все вирішується зараз! Все зроблено, все сортується, все вирішено за вас,а ви даєте масив ПОДЯКИ, в обмін за те, що було зроблено.Проведіть щонайменше 1 хвилину, по кожному з 3-х пунктів, полога, що все буде зроблено, і відчуваючи величезну подяку за це. Ви так само можете застосувати цю практику і на інші пункти вашого списку, але в інший час.

Пам'ятайте, про що говорить закон Тяжіння:"Подібне притягує подібне",і це означає, що коли ви вдячні за ситуацію, як якщо б вона у вас вже була, ви будете залучати все, що потрібно, щоб вирішити ситуацію. Зосередження уваги на проблемах приверне ще більше проблем. Ви повинні бути магнітом для вирішення, а не для проблем.Будьте вдячні за рішення, які у вас є, і це приверне ще більше рішень.

Щоб продемонструвати всю міць цієї практики, я хочу поділитися з вами історією про мою дочку, яка використовувала цю практику для повернення назад втраченого нею гаманця.

Якось вранці, у неї зник гаманець, і вона й гадки не мала, де могла його втратити, або може він був вкрадений. Вона подзвонила в ресторан, де вечеряла вчора, в таксі, на якому приїхала додому, в місцеву поліцейську дільницю, вона шукала на вулицях, і стукала в двері і питала у навколишніх. Але ніхто не знайшов гаманець.

Гаманець моєї дочки містив звичайні цінні речі, такі як, банківські та кредитні картки, водійські права, гроші; але її головною турботою було те, що в гаманці не було інформації для контакту, тому що вона деякий час проживала за кордоном. І здавалося б, не було жодної надії.

Але, не дивлячись на, здавалося б, неможливі перешкоди, моя дочка села, закрила очі, і представила картинку гаманця в свідомості, вона візуалізувати, що тримає свій гаманець в руках, вона відкрила свій гаманець, вона пройшла через весь вміст, і вона відчула величезну подяку, що її гаманець з усім вмістом повернувся до неї.

В іншу частину дня, коли вона думала про це, знову представляла гаманець в руках, і відчувала величезну радість і вдячність, що гаманець був повернутий їй.

Увечері того ж дня, вона отримала дзвінок від фермера, який жив в ста кілометрах, і сказав, що знайшов гаманець. Фермер знайшов гаманець на вулиці, біля будинку моєї дочки, в ранні години ранку, і відразу почав шукати контактні дані. Він зробив кілька дзвінків, щоб знайти власника, але безуспішно, і здавшись поїхав назад на ферму з гаманцем.

Коли він пішов в поле, на своїй фермі, гаманець прикував його увагу ще раз, і він вирішив спробувати знайти господаря знову. У гаманці він знайшов папірець з християнським ім'ям, тоді він зіставив християнське ім'я з прізвищем моєї дочки, і подзвонив в телефонну довідкову. У ній сказали, що існує тільки одна людина з таким ім'ям і прізвищем. Фермеру назвали номер телефону, і це був будинок батька моєї дочки. До цього дня, ми не знаємо, як фермер отримав номер телефону,бо даного номера не було в списку!Пізніше ми дзвонили кілька разів в довідкову, і нам говорили, що:"Вибачте, немає такого імені в списку".

За сто миль від готелю, через найдивніше збіг обставин, здавалося б, неможливих, гаманець був повернутий моєї дочки недоторканим. Вона виконала свою роль тим, що була вдячна, що у неї в руках гаманець, і як мало статися, подяку звершив своє Чари, повернувши гаманець.

Чарівна сила подяки доступна для використання, і так було завжди - ви просто повинні були відкрити її для себе, і дізнатися як її використовувати!

День 18. Чарівний Лист Справ. | День 19. Слідами Волшебства.

ПРОЧИТАТИ ПЕРШ НІЖ ЙТИ СПАТИ | День 12 - Чудові люди які змінили наше життя. | День 13 - Мрії збуваються. | Спасибі, спасибі, спасибі вам за. І заповнюєте бланк з вашим | День 14. - Чарівний день. | День 15. Чари зцілення ваших відносин. | День 16. Чари і чудеса в області здоров'я. | День 17. Чарівний Чек | Візьміть Чарівний Чек в руки, і уявіть собі покупку конкретної речі, | День 20. Серце Волшебства. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати