На головну

День 15. Чари зцілення ваших відносин.

1. Аксіоми Армстронга. Декомпозиція схем відносин. Декомпозиція без втрат.
  2. Аудиторські правовідносини як різновид фінансових правовідносин.
  3. Афірмації для загального лікування
  4. Білет № 1 В2 Податкове право: поняття, структура, характеристика норм податкового права і податкових правовідносин.
  5. У ваших силах закінчити гри, які заподіюють страждання
  6. У нашому Центрі розроблена ціла система методів для очищення, оздоровлення і омолоджування тіла; очищення і зцілення Душі; активізації ДУХУ, Монада, СВЕРХМОНАДИ.
  7. Вас чекають незабутні враження, нові друзі й улюблені, а також Надможливості, які Ви самі в собі відкриєте! Ваше Майбутнє - в ваших руках!

Якщо у вас є важкі або розірвані відносини, які розбили серце, або ви тримаєте образу або відчуваєте провину по відношенню до іншої людини - все це можна змінити за коштами подяки.Подяка чарівним чином поліпшить будь-які важкі стосунки,і не важливо, хто є інша особа: чоловік або дружина, брат або сестра, син чи дочка, партнер, начальник, бізнес-клієнт, колега по роботі, зять або теща, батьки, друзі або сусіди.

Коли ми стикаємося з труднощами або складною ситуацією у відносинах, майже завжди, ми не вдячні іншій людині. Замість цього, ми зайняті звинуваченнями іншого, за проблеми, які ми маємо з ним, а це означає відсутність подяки. Вина ніколи не буде робити відносини краще, і вона ніколи не зробить ваше життя краще. Справді,чим більше звинувачуйте, тим гірше відносини отримуєте, і тим гірше ваше життя ставати.

Будь то нинішні відносини або минулі, якщо ви маєте погані почуття по відношенню до іншої людини, практика подяки дозволить усунути ці почуття. Чому ви хочете, щоб пішли погані почуття по відношенню до іншого?

"Тримання гніву, подібно триманню палаючого вугілля з наміром кинути його в когось,

але опіки отримаєш ти ".

Гуатама Будда (близько 563 - 483 р до н.е.) Засновник буддизму.

Погані почуття по відношенню до іншої людини спалює вас і ваше життя, але подяку буде усувати їх!

Наприклад, якщо у вас є екс-партнер, з яким ви пов'язані через ваших дітей, і ставлення з ним погані, то подивіться на обличчя своїх дітей, і зрозумійте, що вони не були б живі, якби не було вашого екс-партнера.Життя ваших дітей - один з найцінніших подарунків, який у вас є.Подивіться на ваших дітей, і дякуйте вашого колишнього партнера за своє життя кожен день! Так само, як миру і гармонії у відносинах, на вашому прикладі ви будите вчити своїх дітей превеликий інструменту для їх життя -подяки.

Або, ви страждаєте від розбитого серця або горя через те що відносини закінчилися, використовуйте чарівну силу подяки, щоб перетворити ваш біль.Подяка чарівним чином перетворює емоційну біль в зцілення і щастя, швидше, ніж все інше,і історія моїх батьків, є прекрасним прикладом того.

Мої мати і батько закохалися в один одного з першого погляду. З того моменту, коли вони зустрічалися, вони були дійсно вдячні за можливість бути один з одним, і у них був найкрасивіша весілля, яку я бачила.

Сьогоднішня Чарівна практика - ви збираєтеся дивитися на гаряче вугілля, що тліє в вашому житті, і в буквальному сенсі- Перетворити його в золото за коштами подяки!Виберіть одну важку проблему або розірвані відносини, які хочете поліпшити. Не має значення, чи є людина в теперішній час на горизонті вашого життя, або ви його давно не бачили.

Сядьте і зробіть список з 10 речей, за які ви будете вдячні людині, якого ви вибрали. Поверніться назад в відносини, і напишіть великі справи людини, або те що ви отримали від відносин з цією людиною. Найпростіший спосіб зробити це - згадати як було поки відношення не зіпсувалися або закінчилися. Якщо відносини ніколи не були хорошими, то подумайте про будь-яких хороших якостях в людині, тому що вони є.

Дана Чарівна практика не про те, хто правий, хто винен. Незалежно від того, що ви відчуваєте, що хтось зробив вам, не залежно від того що хтось чогось не сказав чи не зробив, ви можете Чарівним чином зцілити відносини, і вам не потрібно іншої людини для того, щоб зцілити відносини.

Золото існує в усіх відношеннях, навіть важких, і ви повинні знайти це золото.Як якби ви копали і виявили золотий злиток, так само запишіть то золото яке ви виявите, звертаючись по імені, і висловлюючи чому ви вдячні:

Ім'я тобі я вдячний за Що? .

1. Павло, я так вдячна, за наше проведене разом час. До того як наш шлюб розпався, я багато чому навчилася, я стала набагато мудріше сьогодні, і використовую те, що дізналася від нашого шлюбу в багатьох сферах мого життя сьогодні.

2. Павло, я вдячна, за все що ти зробив, щоб зберегти наш шлюб, тому що 10 років сімейного життя означає, що ти намагався.

3. Павло, я вдячна за наших дітей. Радість яку я отримую від них, не могла б бути без тебе.

4. Павло, я вдячна за роботу і довгі години, які ти витратив для підтримки нашої сім'ї, в той час як я була вдома, піклуючись про наших дітей. Це з обох сторін велика відповідальність, так що спасибі.

5. Павло, я вдячна тобі за дорогоцінні моменти, які були у мене з нашими дітьми, коли вони росли. Я бачила як наші діти почали говорити і ходити в перший раз, і я знаю, що у тебе не було такої можливості.

6. Павло, я вдячна тобі за підтримку, коли у мене були важкі часи або втрати.

7. Павло, я вдячна тобі, коли я була хвора, і ти робив все можливе, щоб подбати про мене і дітей.

8. Павло, я вдячна тобі, за хороші часи, які ми провели, і у нас були гроші.

9. Павло, я вдячна, що ти хочеш продовжувати бути батьком нашим дітям.

10. Павло, я вдячна за твою підтримку і час, який ти витрачаєш на наших дітей. Я знаю, що вони значать багато для тебе, так само як для мене.

На той час, як ви закінчите свій подячний список з 10 речей, ви повинні відчувати себе набагато краще, думаючи про людину і відносинами.Кінцева точка, яку ви хочете досягти - це відсутність поганих почуттів по відношенню до людини, тому що саме ваше життя страждає від цих почуттів.Кожні відносини різні, і якщо буде необхідно, ви можете повторити цю Чарівну практику протягом декількох днів, поки ви не дійдете до вищої точки, в якій ви більше не відчуваєте поганих почуттів по відношенню до людини.

Якщо ви використовуєте чарівну силу подяки, щоб поліпшити нинішній стан відносин, ви побачите, відносини почнуть змінюватися чудесним чином, прям у вас на очах.Потрібен лише одна людина, щоб Чарівним чином змінити відносини через подяку, але ця людина отримає перевагу за все своє життя.

Якщо ви вибрали відносини минулого, де ви вже не перебуваєте в контакті з людиною, ви будете відчувати як мир і щастя наповнюють вас, і в той же час побачите, як інші відносини Чарівним чином змінюються.

У майбутньому, якщо вони стають складніше, не забувайте використовувати цю Чарівну практику негайно. Тим самим ви зупините труднощі, перш ніж вони виростуть, а разом з цим збільшитися чарівництво в стосунках!

День 14. - Чарівний день. | День 16. Чари і чудеса в області здоров'я.

День 6. Робота немов Чари. | День 7. Чарівний шлях від Негативу. | Я так вдячний тому, що маю більше часу проводити зі своєю родиною в перебігу цього часу. | День 8. Чарівний інгредієнт. | Чари нагадування. | День 10. Магічна Пил для Всього. | ПРОЧИТАТИ ПЕРШ НІЖ ЙТИ СПАТИ | День 12 - Чудові люди які змінили наше життя. | День 13 - Мрії збуваються. | Спасибі, спасибі, спасибі вам за. І заповнюєте бланк з вашим |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати