На головну

День 12 - Чудові люди які змінили наше життя.

1. B. оформляються документами, які не є звертаються.
  2. IV. Права і обов'язки керівника та заступника керівника групи, які проводять екскурсію, подорож
  3. S: Відомості, які можуть становити комерційну таємницю
  4. А для того, щоб перевірити акції, які ви вже відібрали?
  5. А також інші випадки, які можуть загрожувати здоров'ю особового складу і привести до пошкодження авіаційної техніки.
  6. А) Прочитайте і переведіть текст. Виконайте завдання, які слідують за текстом.
  7. А) фаги з більш суворої специфічністю, які паразитують тільки на певних представників даного виду.

"Часом наш власний світло гасне, а потім знову запалиться від іскри іншої людини. Кожен з нас має підставу думати з глибокою вдячністю про тих, хто

розпалив полум'я всередині нас ".

Альберт Швейцер (1875-1965) Нобелівський Лауреат Миру, Медичний місіонер і

філософ.

Кожен з нас отримував допомогу, або підказку від інших людей в певний час нашого життя, коли ми потребували її. Іноді інша людина змінює хід нашого життя через підтримку, керівництво, або просто через те, що виявився під час в потрібному місці. Але життя триває, і ми схильні забувати про ті часи, коли одна людина торкнувся нас, і поміняв наше життя. Іноді ви навіть не розумієте, що людина справив на вас вплив, але в майбутньому, коли озирніться назад на своє життя, і зрозумієте, що одна конкретна людина зіграв вирішальну роль, іЧарівний змінив напрямок нашого життя на краще.

Ця людина, можливо, був учителем або тренером, дядьком або тіткою, братом чи сестрою, або інший член сім'ї. Він, можливо, познайомив вас з вашої "другою половинкою" або прищепив інтерес до найбільшої пристрасті у вашому житті. Може це той, кого ви навіть не знаєте, і вони з'явилися у вашому житті на дуже короткий термін, і зробили добро, яке торкнулася вас до глибини душі.

Моя бабуся прищепила любов до книг з кулінарії, і сільській місцевості.Вона поділилася своїми улюбленими речами зі мною, і вони теж торкнулися мою душу, і змінив хід мого життя.Приготування їжі - моя пристрасть ось уже понад 20 років, любов до книг привела мене до того, що я стала письменником, а любов до сільської місцевості - до того, де я живу.

Моя бабуся, так само, сильно карала мені, щоб я говорила:"ДЯКУЄМО".У той час я думала, що вона просто вчила мене бути ввічливою. Це було те, що я зрозуміла останнім -вона вчила мене говорити чарівні слова - цей найбільший дар, який дала колись мені бабуся.Її вже немає в живих, але все одно, я як і раніше вдячна їй за величезний внесок у моє життя, який змінив хід мого життя.«ДЯКУЮ, БАБУШКА6»

Сьогодні ви будите думати про всіх тих людей, які вплинули на ваше життя. Знайдіть тихе місце, де-небудь в перебігу дня, таке щоб можна сісти і подумати про тих незвичайних людей, які змінили ваше життя. Якщо їх кілька, працюйте по черзі - згадуйте одного за одним, і говорите в слух, як ніби він присутній перед вами, з якої причини ви йому вдячні,розкажіть причини, і як вони вплинули на ваше життя.

Переконайтеся, що ви робите так, з багатьма такими людьми протягом однієї сесії, оскільки це підніме ваше почуття подяки на набагато вищий рівень. Якщо розтягнути практику на цілий день, ви не будите відчувати стільки подяки, і не отримаєте такіЧУДОВІ результати.

Ось приклад того, що можете сказати:

Сара, я хочу подякувати тобі, за те що ви підказали мені, що треба прислухатися до свого серця. Я була втрачена, перестала помічати дні, а ваші слова зачепили мене, і підняли з відчаю. Через те, що ти сказала, я знайшла в собі мужність слідувати за своєю мрією, і я переїхала до Франції для роботи в якості учня шеф-кухаря. Я живу своєю мрією, і не можу бути ще щасливішим. Все це через те, що ти мені сказала. Дякую тобі, Сара!

Дуже важливо говорити причини, чому ви вдячні.І ви не можете сказати занадто багато. Замість цього, чим більше ви говорите, тим більше ви відчуваєте, тим більш дивні речі трапляються. Ви побачите як ВОЛШЕБСТВО увірветься у ваше життя в міру виконання практики; вона - один з найпотужніших актів подяки, який ви виконували будь-коли.

Якщо ви не в змозі говорити в слух, можна написати так, як ніби ви пишіть лист.

Коли закінчите практику, ви будите відчуєте величезну різницю в тому як почуваєтеся. Свідчення того, що вдячність почала працювати - це почуття счастье6 Друге свідчення сили - в тому що ви притягує дивовижні речі. І начебто, і цього мало, почуття щастя приваблює ще більше дивовижних речей, а речі - щастя. Це диво життя, це магічна сила благодарності6

Чарівна практика 12. Люди які змінили наше життя.

1.Повторіть кроки від 1 до 3 Чарівної Практики №1 - Підрахунок Вашого Благословення:Складіть список з 10 речей, за які ви вдячні. Напишіть чому ви вдячні. Перечитайте список, і закінчивши чергове благоговіння говорите:"Дякую, дякую, дякую", І відчуйте на скільки це можливо, Подяка.

2. Знайди тихе місце в перебігу дня, і склади список з 3 людей, яким ви вдячні, з тих хто змінив ваше життя.

3. Працюйте за списком, один за іншим, і говорите вголос кожному, за що ви вдячні їм, і як саме вони вплинули на хід вашого життя.

4. Перед тим як піти спати, стисніть "Чарівний камінь" в руці, і скажіть Чарівні слова Дякую, за все краще що трапилася в перебігу дня.

ПРОЧИТАТИ ПЕРШ НІЖ ЙТИ СПАТИ | День 13 - Мрії збуваються.

День 3. Чарівні Відносини. | День 4. Чари Здоров'я. | День 5. Чари грошей. | Чарівна практика №5. Чари Грошей. | День 6. Робота немов Чари. | День 7. Чарівний шлях від Негативу. | Я так вдячний тому, що маю більше часу проводити зі своєю родиною в перебігу цього часу. | День 8. Чарівний інгредієнт. | Чари нагадування. | День 10. Магічна Пил для Всього. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати