Головна

ПРОЧИТАТИ ПЕРШ НІЖ ЙТИ СПАТИ

  1. В цьому випадку я не був винятком, мене добре приймали за знані Це приваблювало насамперед Один зі стереотипів, яким грішать Що надійніше
  2. Види іздержекРассмотрім основні види витрат фірми. Перш і їх структура всього виділяються зовнішні та внутрішні витрати.
  3. Можливі інциденти і аварійні ситуації, способи їх попередження і усунення
  4. Ви роками залишаєтеся вельми вдалим трейдером. Тепер ви вірите в себе більше, ніж раніше?
  5. Глава II. попередження банкрутства
  6. Державна система попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій (ГСЧС)

"Коли прокидаєтеся вранці, думайте що це привілей - привілей жити, думати,

кохати".

Марк Аврелій (121 - 180) Римський імператор.

Найлегший і простий спосіб переконатися, що ваш день буде наповнений Чарівництвом -повністю заповнити ранок вдячністю.Як тільки ви включите Подяка вранці, ви будете відчувати і бачити її чарівні переваги протягом цілого дня.

Щоранку наповнене можливостями для подяки, не зволікайте, не беріть паузу,як тільки прокинулися, дякуйте все що ви робите.Ще плюс в утрені подяки - заміна шкідливих і негативних думок, які завдають шкоди, яких ви навіть і не усвідомлюєте. Коли розум зосереджений на тому, за що подякувати, негативу в мозку не знайдеться місця. Після цього, ви ввійдете в новий день відчуваючи себе набагато краще, щасливіше і впевненіше, ви будете чекати що майбутній день буде великим, і ось тоді ви точно побачитеВОЛШЕБСТВО,яке буде відбуватися прямо у вас на очах!

Коли ви прокинулися в новому дню, перш ніж що-небудь зробити, скажіть чарівні слова:«Дякую».Скажіть:"Дякуємо",за те, що ви живі, і вам дано ще один день життя.Ваше життя - ДАР, кожен день - ПОДАРУНОК,і це немислимо, що ми не помічаємо цього. Якщо ви думаєте, що новий день, не така вже велика справа, то спробуйте хоч раз бути відсутнім в ньому! Не має значення, як сонно ви себе почуваєте, чи вас розбудила тривога про роботу, або ви спали протягом всіх вихідних; в момент, коли ви прокидаєтеся, говорите чарівні слова:«ДЯКУЮ, за новий чудовий день в моєму житті.»

скажи:«ДЯКУЮ»своєму сну, або хорошою ночі, яку ви отримали. Вам пощастило спати в ліжку, з постільною білизною і подушкою! «ДЯКУЮ! »,коли ваші ноги торкнулися землі.«ДЯКУЮ!»,коли приймаєте туалет. Чи можете ви включити кран і відчути свіжу, чисту воду? -«ДЯКУЮ!»Уявіть всіх людей, які вирили окопи, і заклали труби, через всю країну, до вашого міста, і по всіх вулицях до вашого будинку, і ось тепер ви просто включаєте кран, і отримуєте чудову, чисту, гарячу воду."ДЯКУЄМО!"Коли ви дістаєте зубну щітку і зубну пасту -"ДЯКУЄМО!" -без них ваш день би починався не так приємно."ДЯКУЄМО"за рушники, мило, дзеркало, і за все у вашій ванні, що ви використовуєте, що змушує вас почувати себе свіжим, прокинутися, і бути готовим до нового дня.

"Я завжди був в захваті від перспектив нового дня, нової спроби, і великої кількості почав, ця велика диво - очікування ранку"

І. Б. Преслі (1894-1984) Письменник і драматург.

Зробіть сьогоднішній день відмінним можна простим концентрування на подяки;надайте Чари ранку.З моменту коли ви відкриваєте очі, до моменту поки ви не стали одягати туфлі, або не наведете себе в порядок - говорите чарівні слова:«ДЯКУЮ»,за все чим ви користуєтеся і чіпаєте. Не має значення, якщо ви не приймаєте душ з ранку, або одягаєтеся першим же ділом, ви все одно можете використовувати цю чудову практику - Чарівний ранок, і застосувати її навіть до самого рутинному ранку. Якщо ви прокидаєтеся і їсте сніданок, а потім торкаєтеся і використовуєте речі, говорите чарівні слова:«ДЯКУЮ».Скажіть:"ДЯКУЄМО"за вашу каву, чай, фруктовий сік і сніданок. Вони роблять ваше ранок таким приємним, і надають вам енергії на весь день. Будьте вдячні за кухонну техніку, яку можна використовувати, для того щоб приготувати сніданок - холодильник, плита, духовка, тостер, кавоварка або чайник.

Кожен день я говорю:«Дякую»,коли одна моя нога стосується статі, і знову«ДЯКУЮ»,коли моя друга нога торкнеться підлоги, так уже обидві ноги стоять на підлозі, а я вже сказала:«ДЯКУЮ»2 рази. Коли я йду до ванни, я говорю Чарівні слова -ДЯКУЮ- Кажу, кожен раз коли торкаюся до кожної речі в моїй ванні. І до того часу коли я вже одягнена, і готова почати день, я відчуваю себе такоюЩАСЛИВОГО,що навіть хочеться стрибати від радості. І коли я відчуваюЩАСТЯ,я знаю, що вдячність моя спрацювала, і я гарантовано буду матиЧАРІВНИЙдень. І на протязі всього дня, я дійсно відчуваю, що у мене є чарівна сила, яка тече в мені,бо трапляється одна хороша річ за іншою.І тоді я ще більше вдячна, що підсилює Чари, і ще більш дивні речі відбуваються. Вам знайомі дні, коли здається, що все йде вам прямо в руки? Ось це саме і станеться, коли виконаєте практикуВОЛШЕБНОЕ РАНОК!

День 10. Магічна Пил для Всього. | День 12 - Чудові люди які змінили наше життя.


День 2. Чарівний Камінь. | День 3. Чарівні Відносини. | День 4. Чари Здоров'я. | День 5. Чари грошей. | Чарівна практика №5. Чари Грошей. | День 6. Робота немов Чари. | День 7. Чарівний шлях від Негативу. | Я так вдячний тому, що маю більше часу проводити зі своєю родиною в перебігу цього часу. | День 8. Чарівний інгредієнт. | Чари нагадування. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати