На головну

Цей Вселенський Закон.

1. Л. Гумплович: теорія соціальних груп, групові інтереси, поняття етноцентризму. Боротьба груп (конфлікт) як основний соціальних закон.

Подяка діє через Вселенський Закон, який керує всією вашим життям. Відповідно до Закону Тяжінню, який керує всіма нашими енергіями у всьому Всесвіті від освіти атома, до руху планет: "Подібне притягує подібне". Саме завдяки Закону Притягання клітини кожної живої істоти знаходяться разом, а так же об'єднуються всі матеріальні об'єкти. У вашому житті, закон діє через ваші думки і почуття, тому що вони такі ж енергії, і то що ви думаєте і відчуваєте, ви притягує.

Якщо ви думаєте: "Я не люблю свою роботу", "у мене немає грошей", "я не можу знайти ідеального партнера", "Я не можу платити за рахунками", "мені здається, що я падаю вниз", "Він або вона не цінують мене "," Я не лажу з батьками "," Моє життя безлад ", або" Мій шлюб в біді ", то ви повинні залучити ще більше таких переживань.

Але якщо ви думаєте про те, за що ви вдячні, типу: "Я люблю свою роботу", "Моя сім'я дуже підтримує мене", "у мене були кращі канікули", "Сьогодні я відчуваю себе дивно", "У мене були відмінні вихідні, і ми ходили в похід з моїм сином ", і ви щиро відчуваєте ПОДЯКА, закон Тяжіння каже, що ви повинні залучити ще більше подібних речей в своє життя. Це працює подібно до того, як метал притягається до магніту, ваша вдячність магніту, і чим більше у вас подяки, тим більше достатку ви намагнічувалося. ЦЕ ВСЕЛЕНСЬКИЙ ЗАКОН!

Ви чули вислів подібно: "Що посієш, те й пожнеш" або "Ви отримуєте те, що віддаєте" Всі ці висловлювання описують цей закон, вони також опис Всесвіту, який виявив сер Ісак Ньютон.

Наукові відкриття Ньютона описують основні закони руху у Всесвіті, один з яких говорить:

Велика Таємниця Розкрито. | Золота Нитка Подяки.

ВОЛШЕБСТВО | Моє Відкриття. | Заворожлива Магія У Вашого Життя. | ЧАРІВНА КНИГА | ПІСЛЯ 28 ДНІВ. | День 2. Чарівний Камінь. | День 3. Чарівні Відносини. | День 4. Чари Здоров'я. | День 5. Чари грошей. | Чарівна практика №5. Чари Грошей. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати