Головна

Завдання 3. Робота з вікнами в Windows

  1. II - Завдання
  2. II. Робота з геометричним матеріалом.
  3. II. Робота з геометричним матеріалом.
  4. II. Робота з одновимірним і двовимірним масивами
  5. II. Робота з текстовим (символьним) файлом.
  6. III. Робота з геометричним матеріалом.

Державне Бюджетне Освітнє Установа

Середньої професійної освіти Московської області

Воскресенський Індустріальний технікум

Комплект лабораторних робіт з дисципліни «Інформатика»

(Для студентів заочного відділення

першого курсу навчання всіх спеціальностей)

Воскресенськ


РОЗРОБНИК:

Голова предметної (циклової) комісії комп'ютерних дисциплін,

Викладач ГБОУ СПО МО ВОСКРЕСЕНСКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ТЕХНІКУМ - Тихонова Тетяна Вікторівна


Тема 1

Введення в Windows. Робота з вікнами і додатками в Windows.

Завдання 1. Знайомство з елементами Робочого Столу і пристрої введення.

u Зустрітися з елементами робочого столу: значками об'єктів Windows і

панеллю задач

Завдання 2. Відпрацювання прийомів роботи з мишею

Таблиця 1. Основні прийоми роботи з мишею

 Дія  виконання дії  призначення дії
 клацання  Швидке натискання і відпускання лівої кнопки миші  Виділення об'єктів, виконання команди меню, виконання дії елемента управління
 Подвійне клацання  Два клацання, виконані з малим інтервалом часу між ними  Виконання основного дії з об'єктом (запуск програми, відкриття вікна, відкриття папки, відкриття документа)
 Клацання правою мишею  Швидке натискання і відпускання правої кнопки миші  Відкриття контекстного меню об'єкта або контекстної підказки
 Звісно  Наведення вказівника миші на значок об'єкта або на елемент управління і затримка його за часом  Виклик підказки

u Виберіть клацанням миші значок Мій комп'ютер для його виділення.

u Перемістіть значок в нове місце робочого столу методом перетягування. Відпустіть кнопку.

u Поверніть значок на місце.

u Зніміть виділення значка Мій комп'ютер, клацнувши на порожньому місці робочого столу.

u Клацніть на кнопці Пуск для розкриття головного меню Windows

u Визначте поточну дату, застосувавши прийом зависання до індикатора годин на

панелі задач

u Виконайте подвійне клацання на значку Мої комп'ютер для відкриття вікна Мій комп'ютер. Закрийте вікно, клацнувши на закриває кнопці, яка перебуває в правому верхньому куті вікна.

u Визначте встановлену на комп'ютері розкладку клавіатури (клавіші для переходу до російського / англійської абетки), викликавши контекстне меню індикатора мови, який встановлений на панелі завдань і вибравши в меню пункт властивості

Завдання 3. Робота з вікнами в Windows

серед юнаків 1999-2000 р.н. і молодше з важкої атлетики | Структура вікна Windows


Робота з папками і файлами в Windows | Завдання 2. Перехід по дисках і теках в Провіднику. | Завдання 3. Створення нового текстового файлу у Вашій папці. | Завдання 8. Пошук файлу або папки | Форматування тексту в редакторі Word | Завдання 4. Робота зі списками. | завдання 6.2 | завдання 6.3 | завдання 6.6 | Завдання 6.9. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати