Головна

зомбування

1. зомбування
  2. зомбування

Зомбування ЖИВОГО ЛЮДИНИ

Azen

Це досить просто, в звичайному методі робиться так:

1 - Беремо людини і вписуємо його в пентаграму (подумки)

2 - Обедіняем пентаграму і людини

3 - Накладаємо пентаграму на себе

4 - об'єднувати себе з пентаграммой

5 - синхронізуючись дихання

І все, повний контроль над тілом і частковий над думками

2.1 - Створюємо уявний образ людського тіла

2.2 - З'єднуємо образ з собою

4.1 - Отделяем образ від себе

І отримуємо: Можна не робити жестів самому! Можна робити жести, за допомогою створеного образу тіла (правда бувають проблеми з промовою).

ПСУВАННЯ НА СМЕРТЬ ПО ТЕЛЕФОНУ.

для цього потрібно знати номер телефону жертви, його ім'я і знати, коли він буде вдома, щоб саме він підняв трубку.

Краще використовувати чорні свічки, але на худий кінець підійдуть і звичайні воскові. Навіть церковні підійдуть. Свічок потрібно 2.

Ідеш на кладовищі. Знаходиш могилу з ім'ям, як у потрібного тобі громадянина. Обов'язково, щоб на могилі була фотографія. На могилу кладеться відкуп. Потім фотографію відриваєш. Скажи, коли відриваєш: "Я скоро поверну те, що взяв у тебе".

З тієї ж могили візьми магічну пил (могильну землю), однієї жменьки досить. Коли береш землю, поклади ще один відкуп і скажи: "Візьми собі це".

Запалюєш обидві свічки. Між ними ставиш (НЕ кладеш) зображення, взяте на могилі. Перед зображенням стоїть коробочка з магічною пилом. Навпаки ставиш телефонний апарат.

Читаєш заклинання: "Силами могутніми і таємними, ім'ям Духа Смерті, звертаюся до Душе (ім'я небіжчика, чиє фото стоїть). Візьми до себе того, чий голос почуєш після мого. До себе його поклич! Йому це життя перервемо! Волю його придуши! мою Волю здійсни! Хай буде так! "

Тепер набирається номер, слухавку потрібно розмістити так, щоб голос з динаміка явно пролунав прямо в зображення небіжчика.

Після цього можна сказати: "Не я його відправляю, а ти його забираєш" і поміняти місцями чорні свічки. І ось людина сказала "Алло". Почув мовчання, повторив "Алло" і поклав трубочку. Ти теж кладеш трубку.

Телефон ставиш на своє місце. Свічки тушішь будь-яким способом, тільки не загасивши їх. Береш магічну пил, йдеш на перехрестя і зсипають її, кажучи "Для тебе". При цьому дуже важливо точно візуалізувати образ наміченого чоловічка.

Потім береш клей. Чи не скупися, купи самий класний клей. Ідеш на кладовищі і приклеюють до надгробку той портрет, який відірвав. Говори при цьому "Повертаю!"

Одну з тих свічок, що горіли під час обряду, можеш залишити на могилі. Другу - поставити в церкві за упокій Душі потрібного чоловічка. Правда, якщо свічки чорні, то в церкві краще не став: поп лопне від злості, навіщо, щоб смерділо? Якщо свічки чорні, нехай догорять повністю обидві під час обряду.

Ще зауважу. Від цієї дії може (але не означає, що буде) бути дуже сильний зворотний відкат, але на мій погляд, якщо ти твердо вирішив покінчити з цією людиною, ти сама сталь, тебе неможливо знищити, відкат тільки для тих, хто в нього вірить і чекає, нічого не буде, тільки смерть жертви і все!

заклинання | Ритуал цей йде якась суміш магій і нормального назви до нього не підбереш, але той хто мені його дав називав його просто Вуду.

Енохіанскіх послань. 1 сторінка | Енохіанскіх послань. 2 сторінка | Енохіанскіх послань. 3 сторінка | Енохіанскіх послань. 4 сторінка | Енохіанскіх послань. 5 сторінка | Енохіанскіх послань. 6 сторінка | Техніка є по створенню елементаля, ніби як на любов, але не тільки. | СТВОРЕННЯ МАТРИЦІ | Сажа. Спосіб отримання. | СПОСІБ 2 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати