Головна

Мовою ангелів.

1. Аналогом предикатного висловлювання в природній мові виступає пропозицію, що констатує певний факт або описує певну подію.
  2. Без дотримання вимог до оформлення статей та без анотацій англійською і російською мовою статті не приймаються.
  3. Більшість норманистов в XIX в. продовжували писати німецькою мовою або були обрусевшими німцями. Найбільш помітним серед них був А. Куник.
  4. У цій мові немає ніяких дифтонгів!
  5. ВСТУП. Загальні відомості про МОВОЮ І МОВИ
  6. Вид осетрових риб російською мовою ___
  7. ГЛАВА 1. Основи програмування на мові високого рівня

Ангели не тільки змушують Ді і Келлі кілька років мотатися по всій Центральній Європі, а й відводять Ді роль пророка, яка явно не надто його радувала. Він повинен був подорожувати і зустрічатися з провідними лідерами Польщі і Богемії, щоб поширити вчення ангелів.

Всупереч бажанню Ді 3 вересня 1584 року ці фірми змусили його відправитися на аудієнцію до імператора Рудольфу II в Празі, щоб прочитати йому лекцію з моралі. Те, що Ді зробив це, свідчило про його мужність, так як влада Рудольфа була майже абсолютна, а магічні дії Ді були схожі на звичайне чаклунство, що в ті часи пахло багаттям. Рудольф, який вислухав всю лекцію, напевно, був чудово терплячою людиною, здатним до самообмеження. Ді звернувся до нього з такими словами:

Ангел Бога прийшов до мене, щоб я дорікнув Вас за Ваші гріхи. Якщо Ви почуєте мене, і повірите мені, Ви отримаєте перемогу: Якщо Ви відмовитеся чути голос Бога, творця Неба і Землі, який говорить моїми устами, він скине Вас вниз головою з вашого трону.

Але якщо Ви залишите беззаконня свої, і зверніться до Бога, трон Ваш стане наймогутнішою в століттях, і сам Диявол буде вашим бранцем ...

Легко уявити, як здивувала Рудольфа божевільна сміливість Ді: він звернувся з подібною заявою до абсолютного монарха. Може бути, він не звернув уваги на ці слова, прийнявши Ді за божевільного. У будь-якому випадку Ді навряд чи були гарантовані наступні аудієнції. Навіть при тому, що ангел Уріель наказав Ді відписати Рудольфу, що він, нібито, має секретом Філософського Каменя, який готовий продемонструвати Імператору в їх наступну зустріч. У підсумку, Рудольф підіслав до Ді шпигуна, доктора Куртца (Kurtz) щоб з'ясувати більше подробиць про магію, використовуваної Ді і Келлі, отримати щоденники Ді, де той описував сеанси бачення і кристал англійської доктора. Однак той був досить обережний, щоб не послати свої книги і документи імператору.

Після цього епізоду Ді вперше засумнівався в ангелів, і на їх наказ рухатися з Праги до Кракова, для того, щоб зустрітися з польським королем Стефаном Баторі, він не реагував до тих пір, поки не отримав листа від Ласки із запрошенням до Кракова. Ангели були розлючені, що Ді засумнівався щодо їх команди і звернулися до нього з прокльонами:

"Тепер Бог розсерджений і він не забуде цього проступку".

Ангели прокляли Ді і його нащадків у п'яти колінах, через те, що він забарився коритися їхній команді. Вкрай переляканий, Ді просив зняти це прокляття: "О Боже, мені щиро шкода, я, забарився, і це призвело до серйозних проблем, але ти бачиш, як розтрощений я в серці своєму, О, Боже, О, Боже, О, Боже ! ". Очевидно, це самоприниження спрацювало. Ді був прощений, і ангели зняли прокляття.

"Використовуйте їх спільно"

Найдивніший і найбільш цікавий приклад використання влади, яку Енохіанской ангели проявили по відношенню до Ді і Келлі, - це історія з обміном дружинами. У 1587 році, Келлі все більш і більш неохоче дивився в кристал. Він хотів направити всі свої зусилля в алхімію і радив Ді використовувати в якості ясновидця його старшого сина Артура. Кілька разів він навіть погрожував залишити Ді в Богемії і повернутися в Англію. Ді з небажанням спробував з'ясувати, наскільки семирічний Артур може стати в нагоді в цій якості.

Хлопчик виявився повністю непридатним для роботи, і Ді попросив Келлі продовжити співпрацю в колишньому режимі. Келлі дозволив себе переконати. Він визнавав, що реальна причина його відмови працювати полягала в сильній неприязні до ангелів. Вони наказали повідомити Ді, що він і Ді повинні використовувати їх дружин спільно. Вони також заявили, що, якщо він відмовиться від цієї команди, він буде вільний припинити всю зв'язок з ними.

Коли ангел Мадімі з'явився до Келлі після невдалої спроби використовувати в якості ясновидця маленького Артура, Келлі розлютився:

Мадімі, знімає одяг і залишившись зовсім голою, демонструє свій сором.
Е.K .: Тьху на тебе, такий Диявол, отже, справа нечиста ...
Мадімі: В ім'я Бога, Ви знайшли в мені щось не те?
Ді: Так, тому що ваші вчорашні справи і слова - провокують гріх, і не схоже, що творить їх боже створіння.
Мадімі: А що є гріх?
Ді: Порушення Заповідей Божих.
Мадімі: Так, це так. Але якщо той же самий Бог дасть Вам нові Заповіді, що скасовують колишні форми гріха, які визнавалися Законом; Що ж стане тоді?

Спочатку Ді не повірив, що це розпорядження було дано в прямому, плотський сенсі. Але Келлі знав краще.

Ді вимагав ясного доказу, що ангели дійсно бажали, щоб вони обмінялися дружинами. Розпорядження було явлено на латині і написано на білому розп'яття. Ді був вражений. Його віра в ангелів, здавалося, почала руйнуватись.

Внаслідок цього ми прийшли в велике здивування і засмучення, що (як це здавалося мені) настільки нечиста Доктрина була дана нам тими, кого я завжди (з самого початку і до теперішнього часу) почитав і поважав, безсумнівно, як добрих ангелів ... Також і Келлі вважав їх добрими і вірними Міністрами Всемогутнього Бога. Але тепер моє серце було запалене і зламане з багатьох причин. Також і Е.K. вважав, що існує вже досить причин, щоб припинити всі зносини з ангелами.

Однак Ді треба було трохи часу, щоб примирити себе з цієї дивної ідеєю:

Я сказав Джейн: "По-моєму, немає ніякої іншої можливості, як тільки нести наш хрест, і це повинно бути виконано. Після цих слів вона впала на коліна з риданнями і хвилин п'ятнадцять здригалася в конвульсіях. А я заспокоював її, як міг; закликав до богобоязливості і необхідності виконувати його вказівки, переконував її бути слухняною Богу, коритися йому, пам'ятаючи про його таємних цілях ".

Четверо підписали урочистий договір 18 квітня 1587 року. Вони погодилися з "цю новітньої і престранного доктриною" і висунули свої умови ангелам, щоб ті виконали свою частину угоди і дали заключну частину Енохіанской магії, як обіцяли.

Ді і Келлі очікували, що ангели винагородять їх за слухняність мудрістю, знанням, здатністю і владою вершити справедливість Божу, оголошувати і демонструвати його безпомилкову істину людям, до більшої його слави.

Як довго ці четверо продовжували свою спільну сімейну життя, невідомо. Повідомлення про обміні дружинами - практично останнє з того, що написано про магічному партнерство між Ді і Келлі. Це наводить на думку про те, що цей обмін не приніс успіху, але з іншого боку, для цього висновку немає ніяких підстав, крім того факту, що незабаром після підписання Договору Ді і Келлі стали жити окремо.

Втім, причиною цього, можливо, стала успішна кар'єра Келлі як алхіміка, що змусило його проводити більше часу в компанії Імператора Рудольфа і його придворних. Келлі влаштував Рудольфу спеціальне шоу, щоб переконати імператора дати йому титул "Вершника в золочених обладунках" (eques auratus), що в Англії пізніше інтерпретувалася як лицарство. Ді згадує про Келлі як про "Бароне Королівства Богемія"

Можна було б поміркувати на тему того, як ангели виконали обіцянки, дані цим двом людям. Так, Келлі, здається, отримав в дар здатність виробляти справжній червоний порошок, по крайней мере, в протягом короткого періоду. Це могло б пояснити раптовий успіх Келлі як алхіміка. Старший син Ді, Артур, протягом всієї своєї подальшої знаходив підтримку. Келлі встиг насолодитися раптової популярністю і багатством в Богемії, що і привернуло до нього увагу Імператора.

Немає ніяких даних про те, як Джоанна Келлі ставилася до вищезазначеного Договору, але, ймовірно, він лякав її точно так же, як і трьох інших партнерів. Рішення обмінятися дружинами (або чоловіками, в залежності від погляду на цю історію) було прийнято тільки тому, що ангели обіцяли великі дари знання і влади, якщо Ді і Келлі раз і назавжди доведуть свою віру. Майже немає доказів, здатних підтвердити, що мотивом для цих людей було звичайне бажання.

Келлі знаходить "притулок в світі". | Гностичні єднання?

Принц Борн. Він з'явився в червоному одязі з золотим вінком на голові; він подивився на свою печатку і вимовив: Це вона ". | СИСТЕМА | Теургія і Гоетія. | Врата і ключі. | Книга Срібних Лістьєв. | Енохіанская магія була заборонена для Ді і Келлі. | Неймовірне партнерство. | Пошуки червоного порошку. | Поява ангелів. | Батіг і пряник |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати