Головна

ІСТОРІЯ

  1. IV. ІСТОРІЯ ЖИТТЯ (Anamnesis vi tae)
  2. IV. ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ЗАХВОРЮВАННЯ (Anamnesis morbi)
  3. V. ІСТОРІЯ ЖИТТЯ ХВОРОГО (Anamnesis vitae)
  4. банальна історія
  5. Квиток №18 2) Історія розвитку живопису.
  6. Білл Гейтс - історія успіху, біографія, цитати, правила

"У кристалі тіснилися ангели, два-чотири-шість, багато хто з них переміщувалися з місця на місце. Жоден з них не був у білому; на деяких були вінки з квітів і зеленого листя в розпущеному волоссі їм очі були дивно веселі. Вони продовжували набиватися в кристал по одному або по два, для всіх знаходилося місце, вони бралися за руки, вони виглядали, посміхаючись двом смертним, які дивилися на них зовні. Все їх імена починалися з A.

"Дивись!" Сказав один з цих двох людей. "Слухай!"

"Я не бачу нічого", - сказав інший, старший з них, який проводив довгі безплідні години один перед цим кристалом, безплідні, хоча він готував себе тривалої молитвою та інтенсивної концентрацією, - "я не бачу нічого. Я не чую нічого".

"Аннаель. І Аннохор. І Анілос. І Агобель, сказав молодший. Ми - в руці Божій, він захищає нас від будь-якої шкоди".

Камінь, який вони вивчали, був кулею димчасто-сірого кварцу розміром з кулак. Візіонер, який вивчав його, наблизився до кристалу так, що майже торкнувся його носом, і його очі зійшлися на переніссі;

Вони займалися роботою не менше чверті години, коли з'явилося перше істота: їх м'які вмовляння припинилися, і якийсь час єдиним звуком було завивання холодного березневого вітру, який заповнював ніч. Коли молодший з них, Телбот, опустившись на коліна перед каменем, почав тремтіти, як якщо б він був охоплений холодом, інший обійняв його за плечі. Але тремтіння Не вгамовувалася, і старший піднявся, щоб розпалити сильніше вогонь. У цей момент візіонер вимовив: "Дивись, тут - один. Тут - інший".

Доктор Ді - людина, яка була старша за і якого належав камінь, - повернувся до каменя. Він теж відчував дрібну тремтіння, волосся стало дибки, і жар розлився в його грудях. Він зупинився, дивлячись туди, де полум'я свічки відбивалося двічі - на поверхні скла і в його глибинах. Він відчував у кімнаті дихання вітру, який дув за стіною, і чув його завивання в димоході.

Але він не бачив нічого і нікого в своєму сірому склі.

"Ви повідомляйте мені", - сказав він м'яко, - "а я буду записувати те, що Ви говорите".

Він поклав кочергу, схопив стару ручку і опустив її. Нагорі листка він накидав дату 8-ого березня, 1582 року ".

"Aegypt". Джон Кроулі (автор не має відношення до Великого Звіру)

Доктор Джон Ді народився, згідно з гороскопом, складеним їм самим, 13 июля 1527 року. На час своїх енохіанскіх експериментів з Едвардом Келлі в 1580-их, він заробив репутацію вченого астронома, картографа і криптографа, алхіміка (див. "Ангел західного вікна" Густава Майринка) і мага, астролога королеви Єлизавети і таємного агента (він підписував свої секретні повідомлення королеві "007"). Він був поміщений у в'язницю Марією Тюдор (Кривавої Мері), звеличений Єлизаветою і відкинутий королем Яковом.

Його звинувачували у використанні чорної магії. Його не раз підводили негідні медіуми. Але до його прагненню отримати втрачене знання пророка Еноха були прихильні Ангели.

Незважаючи на пересуди профанів, Ді прагнув одержувати знання виключно від Бога і його посланців, і постійно робив спеціальні заходи, щоб уникнути обману з боку демонічних сил.

У своїх щоденниках він пише:

" Я читав в книгах твоїх, що Енох насолоджувався твоєї прихильністю і бесідою з тобою, що ти був знайомий з Мойсеєм, а також, що Аврааму, Ісааку і Якову, Ієшуа, Гідеону, Ездри, Даніелю, Тобіас і багатьом іншим ти посилав добрих ангелів, щоб дати їм настанови, знання, допомагати їм в справах громади і родини, що ти іноді задовольняв їхні бажання, дозволяв сумніву, розкривав Таїнства свої. Я завжди виявляв велику обачність і обережність, щоб не зловживати милістю твоїх не закликати навмисне або випадково, чи не запитувати духовні сутності з проклятого світу: ангелів темряви, ошуканців, покровителів брехні і неістини. Замість цього я летів до тебе на крилах щирої молитви, я волав до тебе на різні лади, невпинно ".

Зрозумівши в 1581 році, що неможливо просунутися у вивченні божественних таємниць, вивчаючи роботи інших смертних людей, Джон Ді намірився встановити контакт з Богом безпосередньо, - або через його ангелів, щоб отримати знання, до якого не вів ніякої інший шлях. І він почав серію візіонерських - в буквальному сенсі - операцій. Так як у нього не було астрального зору для цієї роботи, він найняв одного алхіміка на ім'я Едвард Телбот (псевдонім Едвард Келлі), який мав необхідний вченому ДАР, хоча і володів сумнівною репутацією.

Так почалася одна з найбільш екстраординарних глав в історії магії, робота, досягнення якої можна порівняти з відкриттями єгиптян, - за своїм впливом на магів майбутнього.

Спочатку ангели проінструктували духовідца про те, як повинні виглядати різні приналежності і предмети обладнання, які необхідно використовувати, від спеціально гравірованого кедрового столу до кільця, яке повинно вдягатися під час контакту з ними (багато з цих виробів зберігаються в Британському Музеї). Потім вони швидко дійшли до тривалих видінь різних ангелів і їх відзнак - тип магічної роботи, знайомий читачам середньовічних грімуаров:

" Король Бобогел. Він з'явився в чорному оксамитовому камзолі; і його штани були підв'язані оксамитовим поясом із золотим шнуром. На його голові була оксамитова капелюх з чорним пером в ній. Накидка спускалася з його плеча, і гаманець звисав з шиї. До поясу була прикріплена рапіра. Його борода була довга, при цьому він був в кімнатних туфлях. І він сказав: я ношу ці одягу не для того, щоб шанували мене особисто, але мій Уряд.

загальні зауваження | Принц Борн. Він з'явився в червоному одязі з золотим вінком на голові; він подивився на свою печатку і вимовив: Це вона ".


чаклунське Ім'я | рунічний Алфавіт | Зачароване Книга | Ніж з чорною ручкою і ніж з білою ручкою | кадильниця | Нанесення рун на чаклунський інструмент | ПОСЛАННЯ | Вправа №2 | Вправа № 1 | Вправа № 2 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати