Головна

Ніж з чорною ручкою і ніж з білою ручкою

  1. Завдання 7. Вивчення морфологічних ознак плодів смородини чорної
  2. Цікава оцінка. Що ж в ньому раціонально, а що - від чорної магії?
  3. Регіональні аспекти розвитку чорної металургії.
  4. Спосіб формування сигналу для чорної фарби

Взагалі ніж з білою ручкою використовується рідко, в основному при ритуалах викликання і на шабаші. Інший - з чорною ручкою також називається: Ніж Відьми, Темний Ніж. Рідні його імена - Атамась (Athame) або Болліні (Bolline). Ніж, як і інші інструменти, краще виготовляти самому. Атамась зазвичай довше ножа з білою ручкою, але я зустрічав і зворотні твердження. Ніж повинен бути зручним, міцним (кухонні не підійдуть) і обов'язково дуже гострим. Якщо заточка однобічна, то ніж - Атамась, якщо двостороння то Болліні, але за функціями вони не розрізняються. Так само ножі використовують при поєдинках, але в сучасному світі краще все-таки проблеми вирішувати інакше. Традиційно на рукойті наносяться рунічні написи, але деякі книги, напимер "Слуги Сатани" А. Тертон, кажуть, що на держаках пишеться чаклунське ім'я. Так от ці руни:

Ножі використовуються тільки при чаклунських ритуалах, тому знайдіть місце, де ножі і весь інший ваш чаклунський інструмент інструмент буде лежати в цілості, порядку і недосяжності для інших. Руни на ніж (до речі, деякі рекомендують наносити руни на клинки, а не на рукояті) наносяться іншим ножем - на чорний білим і навпаки.

Зачарованого кубок (Чаша)

Зазвичай використовують кубок з кольорових металів обсягом близько 0,5 літра. На кубок, як і на ножі наносять руни і ваше чаклунське ім'я. Руни наведені вище.

жезл

З приводу того, яким він повинен бути існує стільки різних думок, що навіть вибрати найпоширеніше - важко. У різних книгах і записах жезли зображуються як палиці і скіпетри, як жердини і списи ... Але про це ви при бажанні самі можете прочитати. Рекомендований жезл - кістяний, можна дерев'яний, довгою з лікоть і діаметром близько 2 см. На жезл наносяться руни (див. Вище).

Зачароване Книга | кадильниця


Помста і напад | прокляття | квадрат Марса | Заклинання Чорного хреста або перевернути Пентаграми | заклинання Barabbas | Заклинання розладу закоханих | Викликання демонів з пекла. | викликання мертвих | чаклунське Ім'я | рунічний Алфавіт |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати