Головна

викликання мертвих

1. Викликання демонів з пекла.
  2. книга мертвих
  3. По купах мертвих тіл, під брязкіт багнетів
  4. Смерть і світ мертвих

Викликати мертвих найкраще тоді, коли сонячна енергія убуває до свого найменшого відпливу між осіннім рівноденням і зимовим сонцестоянням. Існують два типи мотивів, згідно з якими операція викликання мертвих можлива і, безсумнівно, дозволена: отримання відомостей і любов. Перше, тобто отримання відомостей, може стати причиною викликання мертвих, коли всі інші можливості вичерпані, коли чайні листочки або гральні карти дають незрозуміла відповідь, коли рунічні палички говорять загадками, коли навіть Vassago мовчить і єдина персона, яка може дати відповідь на ваш питання мертва. Це найскладніша операція. Друга можлива мотивація для виконання викликання мертвих - це бажання знову зустріти коханого. Вона дозволяє вдаватися до операції, яка легше, ніж згадана перша, хоча є її різновидом. Вона часто виконується у великому Sabbat на свято Hellowen, хоча, чесно кажучи, більшість Sabbat's ритуалів використовують велику кількість елементів, які використовуються і в першій операції. Свято мертвих - це час, коли магічні мертві викликатися в компанію живих узами любові і магії, щоб розділити радість Sabbat і висловити свої благословення новому чаклунського року. Який починається 1 листопада. Більшість відьом використовують операцію викликання мертвих через любов, а не для отримання інших відомостей. Наприклад, традиційно званий "Німий вечерю". Цей ритуал може використовуватися для того, що б викликати тінь чогось майбутнього чоловіка. Викликання мертвих з метою отримання відомостей. Скажімо прямо, що це роботи темряви, хоч і для отримання відомостей. Тому вона повинна проводитися під час настання ночі нової місяця або майже відразу за нею. Цей ритуал вимагає майже тридцятиденний підготовки, це характерна особливість і для викликання мертвих для цілей любові. Приготування складається з короткій нічній медитації в районі опівночі, на фотографії або портреті померлого, тінь якого ви сподіваєтеся викликати. Вночі, чотирнадцять діб, при новій місяці, окресліть і очистіть Ваш коло ладаном Меркурія відразу перед північчю, потім переконайтеся, що кімната безпечна від будь-якого вторгнення. Набір інструментів, які вам знадобитися, включає ніж з чорною ручкою, кубок, шнур і кадильницю для створення кола, жезл, вівтарний стіл і трикутник з білої тасьми, досить великий, щоб у нього встати. Трикутник розташовується на підлозі, з західної сторони від кола. У ньому розміщується череп. Це може бути справжній череп, або його копія, зроблена Вами, або навіть намальована. Копія може бути виконана недосконало, це не має значення. Важливо, щоб вона була створена Вами. У маленький трикутник на вівтарі поміщають фотографію померлого, оточену світильниками і пісочним одночасовими годинами. Яйцевидний таймер підійде для цього. Ви повинні мати в руці достатній запас ладану для викликання мертвих, а так само письмове приладдя, щоб записувати відповіді. Звичайно на ваших грудях повинна висіти важлива пентаграма захисту, і це стосується всіх учасників обряду. Як тільки проб'є північ, наблизитися до західної сторони вівтарного столу, обличчям на схід і освятите фотографію в вівтарному трикутнику сіллю, водою і ладаном. Потім, жезлом Ви повинні намалювати в повітрі над фотографією правильний хрест з рівними сторонами, оточений колом, викликаючи бачення палаючого символу з випромінюванням блакитного світла. Під час виконання кожного благословення говорите такі слова: Я називаю ім'я померлого, Ти твір ім'я померлого Перефарбовування кола над фотографією є дуже давнім чаклунським символом, подібно трикутнику в пентаграмме. Окресливши символ над фотографією, несучи жезл в прравой руці, фотографію в лівій, переміщайтеся за годинниковою стрілкою, рухаючись задом наперед у краю кола зі східною чверті і тримаючи жезл прямо над фотографією, скажіть наступне заклинання схід: Дух (ім'я померлого) Ти можеш тепер наблизитися до воріт Заходу, Щоб відповісти правдиво на питання моїх підданих Berald, Beroald, Balbin! Gaby Gabor, Agaba! Повстань, повстань, я заклинаю тебе і наказую тобою. Повторіть ці слова на південь, потім на захід і потім на північ, йдучи задом наперед навколо внутрішнього периметра кола, і застосовуючи щораз ім'я воріт відповідної стороні світла. Якщо у Вас буде декілька компаньйонів, вони теж повинні супроводжувати Вас навколо кола на чотири сторони кола, так само йдучи задом наперед. Потім, все ще переміщаючись задом наперед, Ви повинні повернутися на схід від вівтарного столу і повернувшись обличчям на захід через нього, поставити фотографію на місце в вівтарний трикутник. У цьому місці зробіть паузу на одну дві хвилини; всі присутні повинні строго дотримуватися тиші. Потім обережно покладіть Ваш некромантіческіх ладан в кадильницю і, коли він добре задимитися, повторіть слова великого виклику, злегка б'ючи кінцем жезла фотографію після закінчення кожної терміни: Іменем таємниць безодні (удар), Полум'ям громади (удар), Силою заходу (удар), Мовчанням ночі (удар), і святими ритуалами Геккати (удар), я заклинаю і викликаю тебе, дух (ім'я) (удар), щоб ти постав тут (удар), і відповів на мої питання (удар), Хай буде так! (Удар) "Гекката", що викликається тут - класичне грецьке божество чаклунства. Вона трехобразная і включає в себе ще Персефону і Селену - божества мертвих і місяця відповідно. У цьому місці заново наповніть кадильницю некромантіческіх ладаном, погасіть всі свічки на вівтарному столі так, щоб кімната занурилася в темряву, і знову, рухаючись задом наперед, обережно проходите до західного краю кола, щоб опуститися на коліна, звертаючись особою в трикутник прояви на підлозі. Схрестіть повільно руки на грудях - це жест відьми, що позначає символ - череп і схрещені кістки, і повторюйте під час цього про себе слова приписи: "Fllay Fortission, Fortissio, Allinsen Roa!". У цьому місці закрийте очі і знову замовкніть на кілька хвилин. Потім, з ще закритими очима, тихо вітайте духу, як ніби він знаходиться перед Вами. Тут Ви можете випробувати найнеприємніше повзе почуття страху, але Ви повинні за всяку ціну уникнути паніки, пам'ятаючи про те, що Ваше питання законний і точний. Саме в цій точці стан розуму і думки впливає на результат, заради якого відбувався обряд. Для того щоб зустріти з холоднокровністю цей фінальний момент страху, Ви повинні бути самі абсолютно впевнені, що дія виконується на благо, інакше все приречене на невдачу. Тепер закликаючи всю свою хоробрість, тричі промовте ім'я померлої особи ясно і голосно, повільно витягаючи свої руки в обидва боки в формі хреста і відкриваючи очі. Якщо операція пройшла успішно, то Ви поступово розрізните неясну форму в трикутнику перед Вами, як би складається з диму ладану, іноді освітлювану зсередини сильним фосфоричним світінням. Чи буде привид побудовано на магнетичну і фізичної, або чисто психічної основі, або суміші обох, залежить від того, які здібності у Вас, як у відьми, розвинені більше: провидиці матеріалізірующего медіума. Обидва ці якості бути складовими магічного спектра, в якому працюють відьми. Ви і Ваші компаньйони можуть побачити в трикутнику зовсім різне. Все залежить від орієнтації Ваших особистих здібностей і ступеня Вашої магічного розвитку. Один може бачити неясну форму, в той час як інший може ясно бачити фігуру, а хтось навіть може зовсім нічого не бачити, просто відчувати присутність когось, кого немає перед ним. Але незалежно від того бачите або не бачите, Ви повинні в цей момент представити Ваш питання, знаючи, що якщо інформація миттєво не виходить, вона буде виявлена ??пізніше, зазвичай шляхом ланцюга дивних і непояснених збігів. Коли форма блякне, це означає, що енергія, викликана ритуалом, пішла, і прийшла пора закінчувати операцію. Поверніться знову на схід, обличчям до заходу через вівтар. Рухайтеся задом наперед. Знову запаліть свічки і кадильницю, якщо це необхідно, помістіть останню дрібку неромантичним ладану на вугілля, і повторіть дозвіл на розлучення, яке виглядає таким чином: Іди, іди, тінь минулого (ім'я) Ім'ям Omgromft Epin Sayoc Satony, Degony, Eparigon Galiganon, Zogogen , Fertigon. Ми відпускаємо тебе до себе. Хай буде мир між нами завжди. Нехай буде так!

Викликання демонів з пекла. | чаклунське Ім'я

заклинання | Перше випробування. | Друге випробування. | Третє випробування. | Помста і напад | прокляття | квадрат Марса | Заклинання Чорного хреста або перевернути Пентаграми | заклинання Barabbas | Заклинання розладу закоханих |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати