Головна

Заклинання Чорного хреста або перевернути Пентаграми

1. Розтин чорного ящика
  2. Глава 4. заклинання ЧОТИРЬОХ
  3. заклинання Barabbas
  4. Заклинання розладу закоханих
  5. Молитва! Заклинання! Таємничі формули!
  6. МОЯ ЧЕРНОГОРИЯ

Кожен зі згаданих у заголовку символів може використовуватися для цього заклинання, вибір - залежно від того, чи бажаєте Ви проклинати або насилати чари з метою перешкодити чогось Чорний хрест є не що інше як наш хрест для кола при викликанні мертвих. Він означає просто смерть і тільки смерть, точно так само як череп і схрещені кістки. Чорний хрест повинен використовуватися для надсилання чар з метою запобігання будь-то впливів.

Повернена вгору підставою пентаграма з двома верхніми точками позначає або роги Oernunnos або, що більш імовірно, людини, над яким
 панують сили чотирьох магічних елементів, а не панування людини над ними. Ця пентаграма може використовуватися при прокльони. спочатку добудьте
 порівняно свіжу фотографію Вашої жертви. У ніч, коли місяць убуває, переважно в її самої темної чверті, зробіть ритуальний коло, використовуючи
 Ладан Гніву в кадильниці. На вівтар покладіть ритуальний ніж, вогонь, воду, ретельно світильники, ритуальні ручку, чорнила і жезл. У вівтарний трикутник помістіть фотографію.

Тепер, наближаючись до вівтаря і звертаючись обличчям на північ, коротко і переконливо проголосіть мета магічної роботи, яку Ви збираєтеся виконувати, викликаючи в уяві образ Gcrnunnos або Noclicula-Hecate, в залежності від того, чи буде це магія прокляття або магія надіслання чар з метою перешкодити жертві в чомусь.

Ви закликаєте ці істоти тільки бути присутнім при використанні Вашої власної чаклунський енергії, а не діяти. З ними Ви припускаєте
 тимчасово ототожнюватися. Проголосивши чітко свій намір, Ви повинні дати ними фотографії окроплюючи і окуривая її тричі, вимовляючи кожен раз: "Створення з паперу, я нарікаю тебе (N)! Тебе -твореніе (N)!" Потім, за допомогою жезла, Ви символічно "вдихаєте життя "в фото, тричі написавши ім'я жертви над фото
 палаючим блакитним чаклунським вогнем, наспівуючи в звичайній манері. Тепер, як і в ритуалах викликання мертвих і некромант, пронесіть фотографію по колу по
 годинниковою стрілкою, несучи жезл пророкувань в правій руці. Покажіть зображення на всі чотири сторони світу, починаючи зі сходу і співайте ім'я жертви кожен раз,
 коли показуєте фотографію стороні світла. Закінчуйте на Півночі.

Це завершує Вашу ідентифікацію фотографії з жертвою. Тепер Ви повинні приступити до більш темних елементів ритуалу. Рухаючись весь час за годинниковою стрілкою на захід від кола, обличчям на схід, через вівтар покладіть свій жезл і візьміть в ліву руку ритуальну ручку. За допомогою цієї ручки намалюйте на фотографії, дуже повільно і акуратно, хрест смерті з колом або перевернуту пентаграму, наспівуючи одночасно такі слова:

"Я (чаклунське ім'я)
 наношу на тебе, (ім'я жертви) таке і таке
 горе і нещастя ".

Або якось інакше сформулюйте свій намір. Пам'ятайте, що Ваші власні слова завжди найкращі. Тепер, поклавши ручку, візьміть ритуальний ніж в свою ліву руку і повторіть свої слова і дії, використовуючи замість ручки лезо ножа.

У цьому місці Ви повинні дійсно сконцентрувати всю свою увагу і в Ваше дію спрямувати весь сконцентрований гнів або ненависть, які Ви
 відчуваєте до жертве- Викличте бачення блакитного чаклунського вогню смертоносної інтенсивності. Побачте, як блакитний чаклунський вогонь з вашого леза
 потріскує над фотографією! Обпечуся її, відчуваючи при цьому нестримне бажання вбити жертву. Закінчите описаний вище ритуал показиванія зараженої
 фотографії на Північ, Захід, Південь і Схід три рази поспіль в цій же послідовності, тримаючи се в лівій руці. В цілому лише дванадцять разів. Кожен раз коли ВИ піднімаєте символ, оголошуйте кожній частині світу:

"Як тільки символ знищиться.
 так мої слова збудуться "

Це зворотне ходіння по колу відомо як стежка темряви, яка виконується у напрямку на північ, проти сонця і воно завершує першу половину процесу.
 Друга половина ритуалу відбувається для полегшення передачі енергії за допомогою об'єкта енергії, дотримуючись принципу викладеного в Главі 4.й
 На наступний день (ідеально, якщо в ту ж саму ніч) відвідайте секретно будинок Вашої жертви і накресліть злегка ритуальною олією для чаклунських свят або
 гуммиарабиком кругової хрест або перевернуту пентаграму, (будь-яке з них) на порозі будинку або квартири. Проведіть понад цього символу Вашим ритуальним ножем з чорною ручкою, заряджаючи символ чаклунський енергією.

Якщо неможливо дістатися до порога, окресліть символ r місці де, як Ви знаєте, буде проходити і наступати Ваша жертва. Ця робота магії в дійсності щось інше, як психічна підривна пастка. Природно, жертва ні в якому разі на повинна бачити, як Ви виводите символ у неї під дверима.

Це повинно залишатися невидимим для фізичних очей Вашої жертви. Символ програмується реагувати і впливати тільки на присутність жертви, отже він не наражає на небезпеку інших людей, які ходять.

Все, що залишається тепер зробити - це повільно знищити фотографію. Найкращий спосіб для цього розчинити її в ємності з розведеною азотної або
 соляною кислотою (фотографічна кювету ідеально підходить для цього). Покладіть фото горілиць так, щоб ви могли спостерігати зникнення зображення.

При неможливості виконання цього просто відривайте по маленькому шматочку фотографії щоночі, приблизно в той же самий час, коли Ви виконували
 Ваш ритуал. Цей процес іноді відомий як мале чаклунство, як Ви можете помітити, досить неприємний. Більшість операцій, детально описаних в цій
 чолі, повинні виконуватися точно так, як розказано, включаючи і ті, які виконуються з безперервно підтримуваними силами ненависті і страху.

Якщо Темні сили не лякають Вас, і Ви, як і раніше хочете створити собі високу репутацію відьми і домогтися певної ваги серед відьом, користуйтеся саме
 цими методами. Але, коли Ви вечеряєте з дияволом, Ви повинні мати довгу ложку; як я вже у пом'янув перед цим, єдиною "ложкою", що має
 дійсно достатню безпечну довжину буде аморальний спосіб: знайти кого-небудь, хто б виконав за Вас цю брудну роботу. І навіть тоді немає повної
 гарантії, що Вас не виявлять і не підуть магічні репресії. Як я згадував на початку Глави 5, Ваша окультна активність ніколи не пройде
 абсолютно непоміченою. Я переконаний, що якщо не хтось, то "щось" завжди насторожі, коли окультні ваги переважують в ту чи іншу сторону за рахунок
 використання чаклунський енергії однієї відьмою або групою відьом.

квадрат Марса | заклинання Barabbas

Зачароване Піраміда | заклинання | Перше випробування. | Друге випробування. | Третє випробування. | Помста і напад | прокляття | Заклинання розладу закоханих | Викликання демонів з пекла. | викликання мертвих |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати