ЗУСТРІЧІ ПІД ЗЕМЛЕЮ | НЕБЕЗПЕЧНІ ЗВ'ЯЗКИ | НІЧНІ ПОСЛАННЯ | НЕЗВАНИЙ ГІСТЬ | ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ | Прогулянка В ТИХЕ МІСТЕЧКО | ТАМ, ДЕ СТАНУТЬ ШУКАТИ В ОСТАННЮ ЧЕРГУ | могутній вплив | мимоволі СОЮЗНИК | глава 15 |

загрузка...
загрузка...
На головну

РІШЕННЯ Соні

1. C. держатель дозволу в стані юридично і практично продати дозвіл третій стороні.
  2. DNS виконують дозвіл імен, яке являє собою процес перетворення комп'ютерного імені в IP-адресу.
  3. I. Опис актуальності і значущості проекту, опис проблеми, на вирішення якої спрямовано проект
  4. II. Рішення виразів.
  5. III. Рішення виразів.
  6. IV. Рішення виразів.
  7. IV. Рішення виразів.

Соні в черговий раз оббігла кімнату поглядом. Невелика, але шикарна. Може, її тримають в одному з будинків Внутрішнього Круга? Хоча навряд чи.

Підійшовши до вікна, вона відвела фіранку і позадкувала, притиснувши палець до вуст.

Перед нею розкинулися сади Гільдії. Справа височіло будівля Університету, а зліва за деревами причаїлася резиденція Високого Лорда. Сама вона перебувала на другому поверсі того, що Сірі називав Корпусом Магів.

Гільдія кишіла чаклунами. Куди б Соні ні подивилася - погляд падав на одягнені в мантії фігури: в Садах, у вікнах, на засніжених доріжках, виднілися прямо перед нею. Здригнувшись, дівчина засмикнув фіранку і відвернулася.

На неї накотилася непроглядній чорний відчай.

«Я попалася. Мені звідси не вибратися. Я ніколи не побачу Ранела, Джон і Сірі. Ніколи ».

В очах закипіли сльози. Соні блимнула і раптом побачила своє відображення в витонченому овальному дзеркалі на стіні. Вона звернула увагу на почервонілі очі і зневажливо скривилася.

«Невже я так легко здамся? - Запитала вона відображення. - І буду ревіти, як соплива плакса? Ну вже немає. Не дочекаєтесь!"

Гільдія, може, і сповнена чаклунів, але це вдень. Але вона прекрасно пам'ятає, що вночі тут все ніби вимирало і можна було бродити де заманеться. Якщо дочекатися ночі і непомітно вислизнути назовні ... ніщо і ніхто не зупинить її на шляху в нетрі.

Вибратися, звичайно, буде непросто. Швидше за все, її замкнуть. Але ж Ротан сам визнавав за магами право на помилку. Вона почекає і огляне. Як тільки випаде нагода, вона його не упустить.

Тепер відображення дивилося на неї сухими, виконаними рішучості очима. Відчувши себе впевненіше, Соні підійшла до столика. Взявши гребінець, дівчина оценивающе провела пальцем по срібній ручці. Якщо поторгуватися, за неї можна буде виручити новий одяг і достатню суму, щоб годуватися протягом декількох тижнів.

Цікаво, чи приходила Ротань в голову думка, що його полонянка може його обікрасти? Швидше за все, це питання його не вважали за потрібне, оскільки він навіть не припускав, що вона може втекти. А поки вона замкнена в Гільдії, злодійство абсолютно безглуздо.

Соні озирнулась і в черговий раз була вражена дивацтва своєї в'язниці. Вона очікувала сирої і холодної камери, а не маленькою, затишною кімнатки з дорогими меблями.

Може, вони і справді мають намір запросити її вступити в Гільдію?

Дівчина подивилася в дзеркало і спробувала уявити себе в мантії. За шкірі пробігли мурашки.

«Ні, - відмахнулася вона, - я ніколи не зможу стати однією з них. Це було б зрадою по відношенню до всіх - до моїх друзів, двеллам і до мене самої ... »

Але їй життєво необхідно навчитися контролювати свою Силу. Небезпека більш ніж реальна, і Ротан, схоже, насправді має намір дечому її навчити. Хоча б з тієї метою, щоб Соні НЕ зрівняла з землею місто. Швидше за все, на цьому його уроки і закінчаться. Згадавши розчарування, відчай і жах останніх шести тижнів, дівчина здригнулася - її сила вже заподіяла досить клопоту як їй самій, так і оточуючим. Ні, вона не засмутиться, якщо їй більше не доведеться чаклувати.

І що тоді буде? Чи дозволять їй тоді повернутися в нетрі? Малоймовірно. Ротан заявив, що Гільдія хоче, щоб Соні вступила в її ряди. Ха! Дівча з трущоб? Ще менш ймовірно.

З якою метою їм це пропонувати? Повинна ж бути якась причина. Підкуп? Вони можуть пообіцяти навчити її магії, якщо вона ... що? Чого може хотіти від неї Гільдія?

Соні задумалася, і раптово її осінило.

Злодії.

Якщо вона втече, чи захоче Фарен знову надати їй притулок? Так - особливо якщо її Сила буде вже безпечна. А коли вона вотрется йому в довіру, їй буде легко шпигувати за Крадіями. Вона зможе використовувати свою Силу і посилати Гільдії ментальні повідомлення про кримінальні угруповання міста.

Соні хмикнула. Навіть якби вона захотіла співпрацювати з Гільдією, Злодії розкусили б її за дві секунди. Жоден двелл НЕ буде настільки тупий, щоб шустрий з Крадіями. І якщо вона сама зможе захиститися за допомогою магії, то хто захистить її сім'ю і друзів? Злодії в таких випадках бували безжальні.

Але чи нададуть їй можливість вибору? Що, якщо Гільдія пригрозить їй смертю в разі відмови коритися? Що якщовони стануть загрожувати розправитися з її сім'єю і друзями? З наростаючою тривогою Соні подумала, чи відомо Гільдії про Ранеле і Джон, але тут же відкинула цю думку, злякавшись, що розхвилюється і знову наколобродити з магією. Струснувши головою, дівчина відвернулася від дзеркала. На маленькому столику біля ліжка лежала книга. Соні перетнула кімнатку і взяла її в руки.

Перегорнувши сторінки, дівчина виявила, що вони покриті тонкими витонченими лініями рядків. Придивившись уважніше, вона з подивом виявила, що більшість слів їй цілком зрозуміла. Уроки Сирина мали більший успіх, ніж їй здавалося раніше.

Текст начебто був про кораблях. Освоївши кілька рядків, Соні помітила, що всі вони закінчувалися подібним чином - немов вірші і балади, які їй доводилося чути під час вистав на ринковій площі, або пісні, що співали в пивних.

У двері тихо постукали, і дівчина завмерла і швидко поклала книгу на місце. У дверному отворі стояв Ротан з обмотаним тканиною згортком під пахвою.

- Ти вмієш читати?

Соні стала гарячково міркувати, що їй слід відповісти. Чи варто було приховувати її вміння? Було б приємно довести йому, що не всі двелли безграмотні.

- Трохи, - зізналася вона.

Маг прикрив двері і вказав на книгу.

- А ну-ка, - попросив він. - Прочитай що-небудь вголос.

Дівчину почали долати сумніви, але вона рішуче позбулася них, відкрила книгу і почала читати.

Втім, вона тут же про це пошкодувала. Під пильним поглядом чаклуна їй було важко зосередитися, та й обрана сторінка була значно складнішою за попередню. Соні спотикалася на незнайомих словах, щоки жарко палали.

- «Мирская», а не «мерзенна».

Роздратована втручанням, вона зачинила книгу і кинула її на ліжко.

З вибачається посмішкою Ротан поклав поруч з книгою свій згорток.

- Як ти навчилася читати? - Поцікавився він.

- Мене навчила тітка.

- А нещодавно тобі довелося попрактикуватися, так?

Дівчина відвела погляд.

- Читання завжди повно - вивіски, покажчики, оголошення про розшук ...

Він посміхнувся.

- В одному з твоїх укриттів ми знайшли книгу по магії. Ти змогла хоч трохи в ній розібратися?

По спині пробіг холодок. Їй не повірять, якщо вона скаже, що зовсім не читала книгу. А якщо зізнатися, що так, читала, то тоді її замучать питаннями, і вона може випадково проговоритися про інших книгах, за якими вона займалася. А якщо він знає про пропажу тих книг, які викрав Сірі, то тут же складе два і два і зрозуміє, що вона вже встигла таємно побувати в Гільдії ... Тоді її стануть охороняти з потроєною ретельністю.

Замість відповіді вона кивнула на згорток.

- Що це?

Він уважно глянув на полонянку і знизав плечима.

- Одяг.

Соні нерішуче глянула на вузол.

- Я дам тобі час переодягнутися, а потім пришлю слугу з їжею. Ти, мабуть, зголодніла. - І вийшов за двері.

Залишившись одна, Соні розв'язала згорток і до своєї більшої радості виявила там не оці страшні мантії, а всього лише пару звичайних штанів, нижню сорочку і сорочку з високим коміром - майже такий самий одяг, яку вона носила в трущобах. Тільки ця була зшита з м'якої дорогої тканини.

Скинувши важкий халат і дурну піжаму, дівчина швидко натягнула обновки. Незважаючи на те що тепер вона була одягнена належним чином, шкіра здавалася дивно оголеною. Кинувши погляд на руки, вона побачила, що її нігті вичищені і акуратно підстрижені. Соні піднесла їх до обличчя, і на неї війнуло ніжним ароматом мила.

Їй стало страшно. Хтось вимив її, поки вона міцно спала. Соні стрельнула очима на двері. Ротан?

Ні, вирішила вона, напевно, слуга. Пробігши пальцями по волоссю, дівчина зрозуміла, що голову їй вимили теж.

Через кілька хвилин болісних роздумів в двері постукали. Згадавши, що чарівник обіцяв прислати слугу, Соні застигла в очікуванні. Стук повторився.

- Леді? - Через двері почувся приглушений жіночий голос. - Можна увійти?

Здивована, Соні сіла на ліжко. Ще ніхто і ніколи не називав її «леді».

- Якщо хочете, - брязнула вона.

В кімнату увійшла жінка років тридцяти. На ній було проста сріблясто-сіра блуза і облягаючі штани, в руках вона тримала тацю.

- Добрий день, - привіталася жінка і нервово посміхнулася. Її очі ковзнули по Соні і знову опустилися долу.

Служниця поставила тацю на стіл, віддала дівчині низький уклін і поспішно вийшла геть.

Протягом декількох хвилин Соні не могла відвести погляд від дверей. Жінка їй вклонилася. Це якось ... дивно. Не зрозуміло. Цікаво, що все це означає.

Але незабаром запах гарячого хліба і чогось вкрай ароматного, щедро присмачене спеціями привернув її увагу до таці. Її нестримно вабила величезна миска густого супу і тарілка з маленькими тістечками. У шлунку вимогливо забуркотіло.

Соні широко посміхнулася. Чаклуни ще зрозуміють, що не вдасться підкупом змусити її працювати проти Фарена, але нехай вони дізнаються про це трохи пізніше. Якщо вона трохи пограє з ними, то з нею досить довго будуть звертатися подібним чином.

А вже вона-то свого не упустить.

Соні, насторожено озираючись, ступила до вітальні. Вона відчувала себе випущеним з клітки диким звіром. Її очі металися по сторонам, трохи довше затримуючись на дверях. Нарешті вона глянула на Ротан.

- Ця веде в маленьку ванну, - вказав він. - Он там - моя спальня, а ці двері веде в головний коридор Житлового Корпуси Магів.

Соні подивилася на вхідні двері, потім на чарівника і попрямувала до книжкових полиць. Ротан посміхнувся, приємно здивований її тягою до книг.

- Візьми будь-яку, яка тобі сподобається, - запропонував він. - Я допоможу тобі прочитати і поясню все, що тобі буде неясно.

Дівчина знову подивилася на мага, потім, піднявши брову, присунулася до полиць. Вона вже простягнула руку і пальцем торкнулася корінця однієї з книг, як раптом пролунав дзвінок.

- Це означає, що студентам молодших курсів пора повернутися до навчання, - пояснив Ротан. Підійшовши до одного з вікон, він запрошує жестом підкликав її виглянути назовні.

Соні виглянула в сусіднє вікно. Її обличчя тут же напружилося, очі забігали - безліч магів і студентів потягнулося до Університету.

- Що позначають кольори?

Ротан неодмінно насупився.

- Кольори?

- Ну да, мантії. Вони різних кольорів.

- А-а, - він сперся об підвіконня і посміхнувся. - Спочатку я розповім тобі, які існують дисципліни. Є три основних напрями докладання магії: Цілительство, Алхімія і Військове Мистецтво. - Він вказав на двох Цілителів, неспішно бредуть по стежці саду. - Цілителі носять зелене. Цілительство має на увазі не тільки вивчення магічних методів лікування ран і хвороб. Сюди включені і знання з медицини, і багато іншого - так що ті, хто вибирає своєю дисципліною Цілительство, присвячує цьому все своє життя.

Покосившись на Соні, він зауважив, що загорівся в її очах інтерес.

- Воїни носять червоне, - продовжував він. - Вони вивчають стратегію і застосування магії в умовах військових дій. Крім того, вони також вивчають традиційні способи ведення бою і фехтування на мечах.

Потім він вказав на свою мантію.

- Пурпурний представляє Алхімію, яка займається всім, де тільки можна прикласти магію. Вона включає хімію, математику, архітектуру і багато інших наук.

Соні повільно кивнула.

- А коричневі?

- Це студенти молодших курсів, - він махнув рукою на пару молодиків. - Бачиш, у них мантії короткі - тільки до стегон. - Соні кивнула. - Довгих мантій вони не отримають до кінця першого циклу навчання. На той час їм належить зробити вибір дисципліни.

- А якщо їм захочеться вивчати кілька відразу?

Ротан хмикнув.

- На це їм не вистачить часу.

- А скільки їм потрібно на навчання?

- Це дивлячись скільки їм буде потрібно для досягнення певного рівня. В середньому близько п'яти років.

- Он той, - тицьнула пальцем дівчина. - У нього пояс іншого кольору.

Ротан простежив за її жестом і побачив поспішає по доріжці лорда Балкана. Його обличчя було зосереджено, Воїн хмурився, немов розмірковуючи над вирішенням якоїсь складної проблеми.

- О, ти дуже спостережлива, - похвалив її маг. - У нього чорний пояс. Це означає, що людина, яку ти бачиш, є Главою обраної ним дисципліни.

- Глава Воїнів, - Соні подивилася на мантію Ротан і примружилася. - А яку область Алхімії вивчаєте ви?

- Хімію. А також я її викладаю.

- А що таке хімія?

Він помовчав, підбираючи слова, щоб попонятнее пояснити дівчині суть своєї науки.

- Ми працюємо з рідинами, газами і твердими тілами. Ми їх змішуємо або нагріваємо, або додаємо до інших, щоб подивитися, що вийде.

Соні звела брови.

- Навіщо?

Ротан хитро посміхнувся.

- Щоб спробувати отримати що-небудь корисне.

- І які корисні речі вам вдалося отримати?

- Мені або хімікам Гільдії?

- Вам.

Він розсміявся.

- Їх не так багато. Напевно, ти назвала б мене Алхіміком-невдахою. Але, знаєш, між справою я відкрив одну дуже важливу річ.

Соні з цікавістю дивилася на мага.

- Яку?

- Я дуже хороший вчитель. - Відійшовши від вікна, Ротан оглянув книжкові полиці. - І, якщо ти мені дозволиш, я можу допомогти тобі навчитися краще читати. Хочеш позайматися сьогодні?

Вона довго дивилася на нього і нарешті стримано кивнула.

- З чого ви порадите почати?

Підійшовши до книг, Ротан пробіг очима по корінцях. Йому потрібно було щось нескладне, але цікаве. Витягнувши одну з книг, він перегорнув сторінки. Дівчина, схоже, була схильна до співпраці. Це було чудово. Вона цікава, а вміння читати і інтерес до книг були явними і несподіваними перевагами. Це вказувало, що вона цілком зможе звикнути до студентського життя.

Він задоволено кивнув. Все, що від нього вимагалося, - це переконати маленьку дикунку, що Гільдія не настільки погана, як їй здається.

Побачивши одного Денніл не міг втриматися від посмішки. З тих пір як увечері він приєднався до компанії Ялдін і його дружини, Ротан говорив і говорив без угаву про свою нову підопічну. Молодий маг ще не бачив його таким захопленим потенційним учнем - хоча Денніл і сподівався, що його друг був настільки ж натхнений, коли приступав дойого навчання.

- Так, в тебе просто безодня оптимізму, Ротан. Тільки її побачив, а вже готовий співати дифірамби, вихваляючи дівчину, немов висхідну зірку Університету.

Денніл мало не розсміявся, побачивши того, як Ротан на очах підібрався і приготувався до захисту.

- Я-то? Та якби я не був оптимістом, хіба мені вдалося б домогтися таких успіхів з моїми учнями? Якщо заздалегідь опускати руки, то не потрібно і починати.

Денніл згідно кивнув. Він сам був не найпростішим учнем і всіляко опирався першим спробам Ротан направити його думки в потрібному напрямку і відвернути від війни з Фергуном і його приятелями.

- Ти сказав їй, що ми не хотіли заподіяти їй шкоду? - Запитала Езріль.

- Я пояснив їй, що сталося на Майдані і чому загинув хлопчик. А також необхідність навчити її Контролю. Вже не знаю, повірила вона чи ні ... - він знизав плечима.

- А ти сказав, що вона може вступити в Гільдію?

Ротан скривився.

- Я б поки на це не натискав. Ми їй не дуже подобаємося. Не те щоб вона звалювати на нас відповідальність за стан будинків, але вона вважає, що ми повинні зробити деякі кроки в цьому напрямку, - він задумливо звів брови. - Дівчинка каже, що ніколи не бачила, щоб хоч один маг робив добру справу, і, можливо, це правда. Велика частина нашої роботи для міста жодним чином не зачіпає ні її, ні інших двеллов. Та ще Чистки ...

- Ну тоді нема чому дивуватися, що вона не відчуває до Гільдії гарячої любові, - зауважила Езріль. Вона нахилилася вперед. - Аяка вона?

Ротан задумався.

- Спокійна, але вперта. Явно перелякана, але не подає виду. Не думаю, що ми побачимо її сльози. Мені здається, вона усвідомлює всю необхідність навчитися Контролю, так що поки спроб втечі годі й чекати.

- А коли вона навчиться контролювати Силу? - Запитав Ялдін.

- Сподіваюся, до того моменту ми вже переконаємо її вступити в Гільдію.

- А якщо вона відмовиться?

Ротан важко зітхнув.

- Я не дуже уявляю, що тоді буде. Ми не може змусити її приєднатися до нас, але за законом маг-єретик не має права на існування. Якщо вона відмовиться, - він скривився, - нам доведеться заблокувати її Силу.

Езріль відчинила очі.

- Блокувати? А це боляче?

- Ні ... тобто ... для більшості магів така дія стало б найбільшим стресом - адже ми звикли постійно вдаватися до сили. У разі Соні такого статися не повинно - вона ще не звикла до того, що володіє магією. По крайней мере, що від цього може бути добре і зручно. - Він знову знизав плечима. - Вона не буде сильно переживати.

- Як скоро вона зможе навчитися Контролю? - Поцікавився Ялдін. - Мені якось незатишно усвідомлювати, що трохи нижче по коридору мешкає маг, який не може тримати свою Силу в узді.

- Мені потрібно якийсь час, щоб вона почала мені довіряти, - відповів Ротан. - Можливо, це займе кілька тижнів.

- Ну що ти! - Ялдін навіть сплеснув руками. - На це ніколи не потрібно більше пари тижнів. І це для найважчих учнів.

- Ми маємо справу не з розпещеним нервовим дитиною з високого Будинки.

- Напевно ти правий. - Ялдін похитав головою і зітхнув. - До кінця тижня я перетворюся в клубок нервів.

Сидячи на ліжку, Соні грала витонченої шпилькою для волосся і розглядала Сади в вузьку щілину між фіранками. Навколо панувала ніч. Вже зійшов місяць. В її слабкому світлі м'яко поблискували покриті снігом доріжки.

Годину тому знову пролунав дзвінок, маги і студенти поспішили в свої Корпуси, і Соні прилаштувалася біля вікна чекати і спостерігати. Зараз все було тихо і безлюдно, хіба що випадковий слуга пробіжить, залишаючи за собою хмарки, що видихається.

Дівчина встала, підійшла до дверей і притиснулася до неї вухом. Вона прислухалася, поки не заболіла шия, але так нічого і не почула.

Тоді Соні переключилася на ручку. Вона була зроблена з гладкого полірованого дерева і прикрашена вставками більш темного кольору, викладеними у формі герба Гільдії. Дівчина провела по ній пальцем і здивувалася, скільки сил і майстерності вкладено в звичайну дверну ручку. Потім тихо й неквапливо почала повертати її вправо. Ручка повернулася зовсім небагато і застопорилася. Соні обережно потягнула двері на себе, але та не піддалася.

Нітрохи не зніяковівши, вона повернула ручку в іншу сторону. Теж саме. Двері залишалися замкнутими.

Нахилившись, Соні простягнула руку із затиснутою в пальцях шпилькою і вже зібралася було просунути інструмент в замкову щілину, як завмерла - свердловини не виявилося.

Соні зітхнула і присіла навпочіпки, обійнявши себе за коліна. Коли Ротан виходив з її кімнати, вона ніколи не чула звуку що повертається ключа, і по той бік дверей був відсутній засув. Значить, двері зачинялися заклинанням.

Не те щоб їйбуло куди піти. Адже все одно потрібно залишитися тут, поки її не навчать контролю.

Але Соні необхідно було перевірити, наскільки довга утримує її в ув'язненні ланцюг. Крім того, якщо не шукати шляхи до втечі, то самі по собі вони не будуть виявлені.

Дівчина встала і підійшла до столика біля ліжка. На ньому все ще лежала книга балад. Соні відкрила першу сторінку. Там виднілася якась напис. Вона запалила залишену Ротань свічку і піднесла книгу ближче до очей.

«Моєму дорогому Ротань, на честь народження нашого сина. Ілар ».

Соні прикусила губу. Так, значить, він був одружений і мав принаймні одного сина. Цікаво, де зараз його сім'я? Беручи до уваги вік Ротан, його син вже має бути дорослим чоловіком.

Схоже, Ротан - чесна і порядна людина. Соні завжди вважала, що добре розбирається в людях - цього вона навчилася у тітки. І тепер інстинкт підказував їй, що Ротан добрий і гідний, але вона все одно не могла довіряти йому, тому що він маг і зобов'язаний підкорятися наказам Гільдії.

Зовні пролунав дзвінкий приглушений стеклами вікна сміх. Відсунувши фіранку, Соні поспостерігала за прогулюється по саду парочкою в зелених мантіях під довгими плащами. Перед ними ширяв світловий кулю і бігли двоє діточок, радісно кидають один в одного сніжками.

Соні довго дивилася на них, не зводячи очей з жінки-мага. Жінки Гільдії ніколи не брали участі в чищенні. Цікаво, вони самі цього не хотіли або на цей рахунок існувало особливе розпорядження?

Дівчина задумливо поворушив губами. Джонна розповідала, що дівчина з багатої сім'ї повинна була дотримуватися себе до самого весілля з обраним її батьками нареченим. Жінки Будинків не мали права голосу.

У нетрях такого не було. Там, хоча жінки інамагалися знайти собі чоловіка, який міг би утримувати сім'ю, але в основному шлюби укладалися за кохання. Джонна вважала, що тільки так і повинно бути, Соні ж була в цьому відношенні більш цинічна. Вона знала, що заради любові жінки готові пожертвувати багатьом, але в той же час не секрет, що з роками любов часто кудись іде - так чи не краще вийти заміж за чоловіка, який тобі подобається і якій ти довіряєш?

А як йдуть справи у магів? Чи приймають жінки участь в житті Гільдії або змушені залишити всі справи чоловікам? Напевно, це велике розчарування - володіти величезною магічною силою, але бути в абсолютному підпорядкуванні у інших.

Тим часом сім'я зникла з очей, і Соні зібралася було відійти від вікна, як раптом помітила якийсь рух у вікні Університету. Чиєсь бліде овальне обличчя. Судячи з коміра одягу - це чарівник. Хоча і не можна було з упевненістю стверджувати - все ж ніч, темно і досить далеко, - але Соні кольнуло підозра, що цей чарівник за нею стежить. По спині пробіг холодок, і дівчина відскочила від вікна, різко задернув фіранку.

Тремтячи від хвилювання, вона підбігла до столика, задула свічку і забралася в ліжко, судорожно закутавшись в м'яку ковдру. Вона відчувала себе абсолютно змученої, у неї не було сил ні на думки, ні на страх, ні на втому ...

Однак, дивлячись у темряву, Соні зрозуміла, що заснути їй буде нелегко.

ЗНАЙОМСТВА | ГЕТЬ від цікавих очей
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати