СТАРІ ДРУЗІ | ПОШУКИ ТРИВАЮТЬ | ВОЗНАГРАЖДЕНИЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ | ЗУСТРІЧІ ПІД ЗЕМЛЕЮ | НЕБЕЗПЕЧНІ ЗВ'ЯЗКИ | НІЧНІ ПОСЛАННЯ | НЕЗВАНИЙ ГІСТЬ | ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ | Прогулянка В ТИХЕ МІСТЕЧКО | ТАМ, ДЕ СТАНУТЬ ШУКАТИ В ОСТАННЮ ЧЕРГУ |

загрузка...
загрузка...
На головну

мимоволі СОЮЗНИК

1. Belial- могутній союзник сатани, демон брехні.
  2. Підсумки дії в Європі СРСР і його союзників в червні - грудні 1944 р
  3. Мірні договори з колішнімі союзниками Німеччини 1 сторінка
  4. Мірні договори з колішнімі союзниками Німеччини 2 сторінка
  5. Мірні договори з колішнімі союзниками Німеччини 3 сторінка
  6. Мірні договори з колішнімі союзниками Німеччини 4 сторінка

Ротан зупинився перевести дух. Він прикрив очі і закликав трохи сили, щоб зняти втому.

Розплющивши очі, чарівник неквапливо озирнувся. Погляд його ковзнув по високій замету біля стіни будинку навпроти. М'яка погода минулих тижнів залишилася лише в спогадах - в Імардін прийшли справжні зимові хуртовини і хуртовини. Про всяк випадки перевіривши, чи добре плащ приховує мантію, Ротан вже приготувався було вийти з бічної алеї на широку вулицю, як раптом відчув знайоме дзижчання в потилиці. Він знову закрив очей і зосередився, але через мить вилаявся стиха, зрозумівши, яке велике відстань відділяє його від мети. Труснувши головою, маг вийшов на вулицю.

-Денніл?

- Я чув її. Вона всього в декількох кварталах від мене.

- Вона перемістилася з минулого разу?

- Так.

Ротан насупився. Якщо вона так добре зачаїлася, навіщо ж знову використовує силу?

-Хто ще там недалеко?

- Ми. Ми навіть ближче , - Відгукнувся лорд Керрін. -Я думаю, вона десь за сотню кроків від нас.

- Ми з Сарлом теж приблизно за сотню кроків , - Послав лорд Кіано.

-підберіть ближче , - Велів Ротан, -але не підходьте до неї поодинці.

Ротан перетнув вулицю і поспішив в наступну алею повз втупився в простір сліпого жебрака.

-Ротан? - покликав Денніл. -Подивися.

У свідомості спалахнув образ охопленого помаранчевим полум'ям будинку. До неба здіймався чорний дим. Разом з образом прийшли відчуття підозри і жаху.

-Як ти думаєш, вона? ..

- Слід було очікувати чогось подібного , - Відповів Ротан.

Алея закінчилася і він вийшов на вулицю. Побачивши палаючої будівлі, маг прискорив крок. Навколо стовпилися роззяви, мешканці прилеглих будинків снували туди-сюди з повними оберемками речей, намагаючись про всяк випадок винести своє майно.

З напівтемряви сусідній алеї виступила висока тінь.

- Вона десь поруч, - сказав Денніл. - Якщо ми ... Раптово друзі напружилися, відчувши нову коротку хвилю потужної вібрації сили.

- За тим будівлею, - вказав Ротан. Денніл кинувся вперед.

- Я знаю цей район. За тим додому проходить алея, яку потім перетинає провулок.

Вони ковзнули в прохід між будинками. Ротан зловив чергову хвилю сили приблизно в ста кроках лівіше від попередньої і покрокував швидше.

- А вона не тупцює на місці, - пробурмотів Денніл, перейшовши на біг.

Ротан не відставав.

Щось не так. Тижня тиші, а на цьому тижні - кожен день. Навіщо вона вдається до магії?

- Може, їй не стримати силу?

- Тоді Аккарін мав рацію.

Ротан відправив ментальний виклик:

-Кіано?

- Вона рухається до нас.

- Керрін?

- Вона тільки що пробігла трохи попереду. Направляється на південь.

- Вона оточена , - Звернувся до них Ротан. -Будьте обережні. Можливо, вона втрачає контроль над Силою. Кіано і Сарл - повільно наближайтеся. Керрін і Фергун - тримайтеся праворуч від неї. Ми підійдемо з ...

- Я знайшов її, - послав Фергун.

Ротан насупився.

-Фергун, де ти ?

Пішла пауза.

-Вона в тунелі поруч. Я бачу її через решітку в стіні.

- Стій там , - Велів Ротан, -, не підходь до неї один.

Через секунду Ротан відчув ще одну вібрацію, потім ще і ще - кілька разів. Він відчув тривогу Фергуна і побіг швидше.

-Фергун, в чому справа?

- вонапобачила мене.

- Чи не наближайся! - застеріг Ротан.

Раптово дзижчання в потилиці припинилося. Ротан і Денніл на бігу переглянулися і помчали вперед щосили.

Добігши до перехрестя, вони побачили стоїть біля будинку Фергуна - він розглядав вентиляційну решітку в стіні.

- Вона пішла, - сказав він.

Денніл присів біля грат, відкрив її і заглянув в тунель.

- Що трапилося? - Запитав Ротан.

Фергун почав безпристрасний звіт:

- Я чекав Керріна і почув шум за гратами.

Денніл встав.

- Тоді ти заліз туди і перелякав її до нестями.

Фергун примружився.

- Ні, я залишився тут, як і було наказано.

- Вона побачила, як ти на неї дивишся і злякалася? - Запитав Ротан. - І тому пустила в хід чари?

- Так, напевно, - знизав плечима Воїн. - А потім її дружок відключив її ударом по голові і забрав.

- Ти не пішов за ними? - Це знову був Денніл.

Фергун зігнув брову.

- Ні. Я залишився тут, як і було наказано, - повторив він.

Денніл щось тихо пробурмотів і пройшовся по алеї. Підійшли інші, і Ротан, описавши ситуацію, відправив всіх в Гільдію.

Оглянувшись, літній маг виявив свого друга сидить на ганку сусіднього будинку. Денніл задумливо ліпив сніжок.

- Вона втрачає контроль.

- Так, - погодився Ротан. - Доведеться відкликати пошуки. У разі затримання або конфронтації вона може втратити і ті останні крихти, що поки стримують її силу.

- І що нам тепер робити?

Ротан багатозначно подивився на молоду людину.

- Вести переговори.

Легкі Сірі все ще були повні важкого запаху диму і гару. Він поспішав по тунелю, огинаючи майже непримітні тіні інших людей, що йдуть Злодійський Стежкою у своїх справах. Нарешті діставшись до потрібної двері, юнак зупинився і перевів дух.

Його впустив охоронець, привітавши Сірі коротким кивком. Той швидко перетнув внутрішній коридорчик, виліз по непоказною дерев'яної драбині у дальньої стіни і, різким рухом відкинувши кришку люка над головою, вибрався на наступний поверх, опинившись в слабо освітленій кімнаті.

Його погляду з'явилися троє здорованів-охоронців, темношкірий чоловік біля вікна і спляча в кріслі дівчина.

- Що трапилося?

Фарен обернувся.

- Ми дали їй наркотик, щоб вона могла заснути. Вона дуже боялася заподіяти ще більшої шкоди.

Підійшовши до крісла, Сірі уважно вивчив особа Соні. На скроні красувався величезний темно-ліловий синець. Шкіра була надзвичайно блідою, а волосся злиплися від поту. Потім він побачив, що манжет її рукава розірваний, а рука забинтована.

- Вогонь поширюється, - зауважив Фарен.

Сірі підійшов до вікна. Три будинки на тій стороні вулиці були охоплені полум'ям. Їх вікна здавалися блискучими від збудження очима, а палаючі даху були схожі на вогненно-руді непокірні чуприну.

- Вона сказала, що спала і їй приснився кошмар, - промовив Фарен і надовго замовк.

Сірі глибоко зітхнув і повернув голову до Злодієві.

- Що ти збираєшся робити?

На його подив, Фарен посміхнувся.

- Уявити її одному нашого старого приятеля. - Він розвернувся і покликав одного з охоронців. - Джерін, ти її понесеш.

Здоровань підійшов до крісла і нахилився було, щоб взяти сплячу дівчину на руки, але як тільки він торкнувся її плечей, Соні відчинила очі. Відсмикнувши руки, Джерін відскочив назад.

- Сірі? - Прошепотіла вона.

Сірі присів поруч з кріслом. Дівчина повільно блимнула явно насилу намагаючись сфокусувати на ньому погляд.

- Привіт, - посміхаючись, сказав він.

Її очі знову закрилися.

- Сірі, вони не стали нас переслідувати. Вони дали нам піти. Хіба це не дивно?

Очі Соні знову відкрилися, і вона повернула голову.

- Фарен?

- Ти прокинулася, - зауважив Злодій. - Ти повинна була проспати щонайменше ще години дві.

Соні позіхнула.

- Не думаю, щоб я дійсно прокинулася.

Сірі хмикнув.

- Та й виглядаєш ти не дуже прокинулася. Поспи ще. Тобі потрібно відпочити. Ми віднесемо тебе в безпечне місце.

Дівчина кивнула, слухняно закрила очі, і її дихання стало рівним і спокійним. Фарен подивився на Джеріна і вказав йому на який впав у забуття Соні.

Охоронець неохоче і з побоюванням підняв на руки не надто важку ношу. Повіки сплячої сіпнулися, але вона не прокинулася. Взявши лампу, Фарен підійшов до люка, ногою відкинув кришку і спустився по сходах.

Вони мовчки просувалися по тунелю. Кожен раз при вигляді змученого особи Соні у Сірі стискалося серце. Старе, давно знайоме збентеження і замішання поступилося місцем якомусь куди більш могутньому почуттю, яке змушувало його схоплюватися ночами і мордували цілими днями. Сірі навіть не міг пригадати моменту, коли воно не мучило б його душу.

В основному це був страх за Соні, але останнім часом і перебувати з нею поруч стало небезпечно. Її магія так і норовила вислизнути з вуздечки. Кожен день, а часом і кожну годину поруч з нею що-небудь спалахувало вогнем або валилося. Ще сьогодні вранці вона сміялася над цим, заявляючи, що досхочу напрактикувалися в гасінні вогню і в уворачіваніі від літаючих предметів.

І кожен раз, коли чари виривалося назовні, чаклуни починали нишпорити по всьому місту. Так що тепер бідолаха проводила більше часу в біганині по тунелях, ніж в самих сховищах, насилу розшукуваних Фареном. Соні була моторошно виснажена - і фізично, і душевно.

Занурений у власні думки, Сірі майже не звертав уваги на дорогу. Тим часом вони спустилися по сходах і пройшли під величезною кам'яною кладкою - юнак зрозумів, що це була Зовнішня стіна. Значить, їх шлях лежить в Північний Сектор. Цікаво, що ж це за загадковий друг, про який говорив Фарен?

Трохи згодом лонмарец зупинився і велів охоронцеві поставити Соні на землю. Вона прокинулася і на цей раз, здавалося, прийшла в себе. Фарен зняв плащ і за допомогою Джеріна надів його на дівчину і натягнув їй на голову капюшон.

- Ти можеш йти? - Запитав він.

Соні знизала плечима.

- Спробую.

- Якщо когось зустрінемо - постарайся не висовуватися, - продовжував Злодій.

Спочатку дівчині знадобилася допомога, але через кілька хвилин вона вже цілком впевнено крокувала сама. Минуло ще півгодини. Поступово кількість зустрінутих в тунелі людей робилося все більше. Нарешті вони зупинилися перед дверима, і Фарен постукав. Їм відкрив охоронець і провів через коридорчик до другої двері. У них з'явився невисокий зморщений літня людина із загостреними рисами обличчя.

- Фарен, - сказав він. - Що тебе привело?

- Справа, - відповів Злодій.

Сірі насупився. В голосі господаря йому почулося щось знайоме. Старий примружився.

- Що ж, заходьте.

Фарен обернувся до охоронців:

- Чекайте тут, - потім поманив пальцем Соні і Сірі. - Ви зі мною. Оба.

Старий звів брови.

- Я не ... - але, повагавшись і окинувши Сірі уважним поглядом, посміхнувся. - А, малюк Сирин. Фарен, так ти пригрів хлопчиська Торріні у себе? А я-то все думав - прийняв ти його чи ні.

Губи Сірі розтягнулися в посмішці - він зрозумів, хто перед ними.

- Привіт, рейв.

- Заходьте.

Вони увійшли всередину. Озирнувшись, юнак помітив сидить в кутку в зручному кріслі старого з довгою білою бородою. Сірі чемно кивнув, але той, здавалося, не помітив важливого вітання.

- А це хто? - І рейв повів підборіддям в сторону Соні.

Фарен стягнув з неї капюшон. Соні втупилася на рейв величезними від дії наркотика - майже на всю радужку - зіницями.

- Це Соні, - представив її Фарен. - Соні, це рейв.

- Привіт, - тихо сказала дівчина. Рейв відступив на крок, його обличчя зблідло.

- Це вона? Але я...

- Як ти наважився привести її сюди?

Всі повернулись на голос. Старий схопився з крісла і люто свердлив поглядом Фарена. Соні судорожно зітхнула і позадкувала.

Фарен заспокійливо поклав їй руки на плечі.

- Не турбуйся, Соні, - промовив він. - Він не посміє тебе образити. Якщо він тільки спробує, ми негайно повідомимо Гільдію, а йому дуже не хочеться, щоб там дізналися, що він живий.

Сірі вп'явся очима в старого, раптом усвідомивши, чому той не спромігся відповісти на його кивок.

- Річ у тім, Соні, - примиряє тоном продовжував Фарен, - у вас з ним багато спільного. Вас обох захищають Злодії, ви обидва маги і обидва не хочете, щоб вас виявила Гільдія. І тепер, коли ти вже бачила тут Сенфеля, у нього немає іншого вибору, як навчити тебе контролювати твою магічну силу. Адже якщо він відмовиться - Гільдія знайде тебе і ти розкажеш їм про нього.

- Він чаклун? - Видихнула дівчина, пожираючи сивобородого розширеними очима.

- Колишній, - уточнив Фарен.

До полегшення Сірі, в очах у Соні горів не страх, а надія.

- Ви мені допоможете?

Сенфель схрестив на грудях руки.

- Ні.

- Ні? - Луною повторила вона.

Старий нахмурився, потім презирливо скривив губи:

- Тому що ти накачав її наркотиками, буде тільки гірше. Врахуй це, Злодій.

Соні судорожно схлипнула. Побачивши повертається до неї страху Сірі міцно стиснув її руки в своїх долонях.

- Все в порядку, - прошепотів він. - Це було звичайне снодійне.

- Нічого тут не в порядку, - заперечив Сенфель і кинув на Фарена холодний погляд. - Я не можу їй допомогти.

- У тебе немає вибору, - парирував Фарен.

Сенфель посміхнувся.

- Невже? То йди в Гільдію. Скажи їм, що я тут. Вже хай краще мене знайдуть, чим я загину, коли її Сила вирветься з-під контролю.

Відчуваючи наростаюче напруження дівчата, Сірі різко розвернувся до магу.

- Припиніть її залякувати, - прошипів він.

Сенфель оглянув його, потім Соні. Вона невпевнено відповіла на погляд старого чарівника, і той злегка пом'якшав.

- Іди до них, - порадив він. - Вони не вб'ють тебе. Найгірше, що може статися, - вони просто зв'яжуть твою Силу, щоб ти не могла нею користуватися. Все краще, ніж смерть, а?

Вона не зводила з нього очей. Сенфель знизав плечима, потім розправив плечі і подивився на Фарена.

- Тут неподалік принаймні три мага. Мені нічого не варто викликати їх сюди і затримати вас до їх прибуття. Ти все ще хочеш повідомити в Гільдію, що я ще живий?

Фарен міцно стиснув щелепи.

- Ні.

- Ідіть - і коли вона протверезіє, повторіть їй все, що я сказав. Якщо вона не звернеться за допомогою в Гільдію, то помре.

- Так допоможіть їй! - Вигукнув Сири.

Старий похитав головою.

- Я не можу. Моя Сила занадто слабка, а дівчинка вже сильно запущена. Тепер тільки Гільдія може їй допомогти.

Витягнувши з-під столу товстий бочонок, господар пивний з кректанням навалив його на лаву. Кинувши на Денніла багатозначний погляд, він почав розливати бол по гуртках і розставляти їх по столу. Потягнувшись вперед і смачно плюхнув повну кружку перед молодою людиною, господар схрестив на грудях руки і вичікувально завмер.

Надавши погляду розсіяне вираз, Денніл простягнув господареві монету, але той не зрушив з місця. Втупившись в кружку, чарівник зрозумів, що більше тягнути не можна і треба пити.

Важко зітхнувши, він підніс напій до губ і зробив перший боязкий ковток. Денніл навіть моргнув від подиву. Рот наповнив солодкий густий дуже знайомий смак. Ну звичайно, чеболовий соус! Тільки без спецій і прянощів.

Ще кілька ковтків, і по животу розлилося приємне тепло. Він посунув кухоль до господаря, і той схвально кивнув, наливаючи Денніл другу. Бармен все ще доглядав за ним, але Денніл вже заспокоївся і розслабився. Проте він відчув помітне полегшення, коли в пивну увійшов молодий хлопець і завів з господарем розмову.

- Як торгівля, Кол?

Той знизав плечима.

- Та як завжди.

- Скільки бочок замовиш на цей раз?

Денніл неуважно слухав їх бесіду. Коли партнери домовилися про ціну, хлопець сів на стілець і зітхнув.

- Куди подівся той дивний тип з божевільним кільцем?

- Сачаканец-то? - Знизав плечима бармен. - Так його упакували кілька ще тижнів тому. Знайшли в алеї.

- Серйозно?

- Ще й як.

Денніл тихенько хмикнув.

«Гідний кінець», - подумав він.

- Чув про пожежу минулої ночі? - Змінив тему бармен.

- Так, я живу там неподалік. Вигоріла ціла вулиця. Гаразд хоч справа не влітку - а то палати б синім полум'ям всім нетрями.

- Ну, міським-то плювати - через Стіну вогонь не перебереться.

На плече Денніла лягла чиясь рука. Він підняв голову і побачив худого хлопця, якого Злодії призначили йому в провідники. Провідник смикнув головою в бік дверей.

Денніл допив свій бол і поставив кухоль на стіл. Піднявшись, він удостоївся дружнього кивка бармена. Маг посміхнувся, кивнув у відповідь і попрямував до виходу.

могутній вплив | глава 15
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати