ЗБОРИ магів | СТАРІ ДРУЗІ | ПОШУКИ ТРИВАЮТЬ | ВОЗНАГРАЖДЕНИЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ | ЗУСТРІЧІ ПІД ЗЕМЛЕЮ | НЕБЕЗПЕЧНІ ЗВ'ЯЗКИ | НІЧНІ ПОСЛАННЯ | НЕЗВАНИЙ ГІСТЬ | ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ | Прогулянка В ТИХЕ МІСТЕЧКО |

загрузка...
загрузка...
На головну

могутній вплив

1. Взаємини між мікроорганізмами. вплив 64
  2. Взаємозв'язок понять влада і вплив.
  3. Види шкідливих професійних факторів в ЛПУ у працівників різних спеціальностей і їх вплив на професійні хвороби
  4. Влада і вплив керівника в процесі управління.

Коли Ротан увійшов в Вечірній зал, там зібралося всього лише людина двадцять. Виявивши, що Денніла поки немає, він попрямував до вартим осторонь крісел.

- Вікно було відчинене. Хто б це не був - він вліз через вікно.

Почувши хвилювання в голосі, Ротан зупинився і озирнувся в пошуках говорить. Поруч стояв Джеррік і ділився своїми бідами з Ялдін. Цікаво, що могло так стурбувати директора Університету? Ротан підійшов і привітався:

- Вітаю, - ввічливо вклонився він. - Ви чимось засмучені, Директор?

- Серед наших студентів завівся злодій, - пояснив Ялдін. - У Джерріка пропало кілька дуже цінних книг.

- Злодій? - Здивовано перепитав Ротан. - А що за книги?

- «Мистецтво Магів Півдня», «Мистецтво Мінкенского Архіпелагу» і «Довідник по створенню вогню», - зітхнув Джеррік.

Ротан насупився.

- Яка незвичайна комбінація.

- Такі дорогі книги, - сумно нив Директор. - Їх копіювання коштувало мені двадцяти золотих.

Ротан тихенько свиснув.

- Тоді наш злодій розбирається в цінностях, - зморшка між його бровами стала глибше. - Настільки рідкісні книги заховати досить важко. Крім того, наскільки я пам'ятаю, вони досить значного розміру. Ви можете влаштувати обшук в учнівських Корпусі.

Джеррік скривився.

- Я сподівався цього уникнути.

- Може, хтось їх позичив? - Запропонував Ялдін.

- Я вже у всіх питав, - Джеррік зітхнув і засмучено похитав головою. - Їх ніхто не бачив.

- Мене ви не питали, - заперечив Ротан.

Джеррік стрельнув в нього очима.

- Ні, я не брав, - розсміявся Ротан, - але ви могли пропустити і кого-небудь ще. Може бути, вам звернутися до всіх присутніх на наступному Зборах? До нього залишилося всього два дні - книги можуть виявитися і раніше.

Джеррік кисло посміхнувся.

- Сумніваюся я.

Помітивши в дверях знайому високу постать, Ротан вибачився і, підійшовши до ввійшов Денніл, відтягнув його в один з спокійних кутів.

- Ну як? - Неголосно запитав він.

Денніл знизав плечима.

- Не дуже. Але, принаймні, сьогодні за мною не полював ніякої озброєний ножем іноземець. А що у тебе?

Ротан відкрив було рот, але тут же закрив побачивши підійшов у них з підносом слуги. Він потягнувся до келиха, як раптом з-за спини Денніла у напрямку до таці рушила рука в чорному рукаві. Аккарін вибрав келих і зробив крок вперед.

- Як просуваються пошуки, лорд Ротан?

Денніл від несподіванки здригнувся і розвернувся на голос.

- Ми були ближче до успіху два тижні тому, Високий Лорд, - відповів Ротан. - Але її захисники використовували відволікаючий маневр, і в результаті у нас в руках опинилася інша дівчинка. Поки ми зрозуміли, що до чого, нашої втікачку вдалося сховатися. В її притулок ми виявили книгу по магії.

Високий Лорд спохмурнів.

- Це погана новина.

- Книга була написана багато років тому і вже застаріла, - уточнив Денніл.

- Проте ми не можемо допустити, щоб подібні книги виявлялися за межами Гільдії, - сказав Аккарін. - Перевірка крамниць лахмітників і букіністів допоможе виявити, скільки такої літератури просочилося в місто. Я поговорю з Лорленом на цю тему, а поки що ... - і він перевів погляд на Денніла. - Скажіть-но, лорд Денніл, чи вдалося вам відновити контакт з Крадіями?

Денніл зблід, потім почервонів.

- Ні, - пробурмотів він сів голосом, - вони відмовляють мені у зустрічах вже кілька тижнів.

Губи Аккаріна скривилися в легкій напівусмішці.

- Гадаю, ви спробували повідомити їх про ту небезпеку, що несе в собі ненавчений чарівник, і що їх усіх чекає, коли сила дівчинки вийде з-під контролю?

Денніл кивнув.

- Так, але вони не звернули на це належної уваги.

- Нічого, скоро звернуть. Продовжуйте ваші спроби зв'язатися з ними. Якщо вони відмовляються від особистих зустрічей - пишіть їм листи. Розкажіть, з чим вона зіткнеться, коли почне втрачати контроль. Вони дуже швидко збагнуть, що ви не блефуєте. Тримайте мене в курсі ваших дій.

Денніл проковтнув клубок у горлі.

- Так, Високий Лорд.

- Бажаю вам вдалого вечора. - Аккарін розвернувся і залишив друзів у повному невіданні.

Денніл зробив глибокий видих.

- Звідки він знає? - Прошепотів він.

Ротан знизав плечима.

- Кажуть, про те, що відбувається в місті він поінформований краще самого Короля. Хоча, може, Ялдін кому-небудь проговорився?

Денніл насупився і через кімнату подивився на літнього мага.

- Це на нього не схоже.

- Чи не схоже, - погодився Ротан. - З іншого боку, мені не здається, що у тебе виникли проблеми. Швидше навпаки, ти отримав офіційні вказівки від самого Високого Лорда.

Соні загнула куточок сторінки і зітхнула. Але чому ці вчені автори в Гільдії не можуть виражатися нормальнимлюдським мовою ?! Ось цей, наприклад, прямо-таки насолоджується знущанням над промовою. Навіть Сирин, літній писар, який навчив її читати, не може пояснити їй сенс більшості слів і фраз.

Потерши очі, дівчина відкинулася в кріслі. Вона жила в підвалі його будинку вже кілька днів. Тут виявилася напрочуд затишна кімнатка з широким каміном і милою меблями. Соні розуміла, що коли їй доведеться йти, буде шкода залишати це місце.

Після того як її ледь не зловили і Сірі зводив її на нічну прогулянку в Гільдію, Фарен перевів Соні в будинок Сирина в Північному Секторі. Він вирішив, що Соні слід утриматися від експериментів з магією, поки не будуть підготовлені нові місця, де вона зможе сховатися. У той же час Злодій сказав, що їй треба зайнятися вивченням «знайдених» Сири книг.

Соні перевела погляд на сторінку і знову зітхнула. Перед очима красувалося слово - чуже, дивне, що виводить її з себе слово, що відмовляється мати будь-який сенс. Вона з огидою дивилася на нього - від цього слова залежав сенс всієї фрази. Соні в черговий раз потерла очі і підстрибнула від несподіванки, коли в двері постукали.

Піднявшись з крісла, вона підійшла до вічка і виглянула назовні. З того боку їй посміхалося знайоме обличчя. Соні зраділа гостю і відімкнула замок.

- Вечір добрий, - привітався Фарен, ковзнувши всередину. Він простягнув дівчині пляшку. - Я приніс тобі маленький підбадьорливий привіт.

Соні вийняла пробку і принюхався.

- Вино з пачи! Ух ти!

- Точно.

Підійшовши до буфету, вона дістала пару кухлів.

- Не думаю, що це підходяща посуд для такого вина, але інший у мене немає. Можна, звичайно, запитати у Сирина, чи є у нього що краще.

- Чи зійде, - Фарен підтяг до столу друге крісло і сів. Прийнявши з рук Соні кухоль з прозорим зеленуватим лікером, він зробив маленький ковток, задоволено зітхнув і відкинувся на спинку. - Звичайно, його слід пити підігрітим і зі спеціями, але ...

- Я не знала - я ще ніколи його не пробувала. - Соні обережно лизнула вино і посміхнулася, коли солодкий і одночасно свіжий, надзвичайно приємний смак розлився по небу.

Побачивши неприхованого блаженства на її обличчі Фарен тихенько пирхнув.

- Я знав, що тобі сподобається, - він витягнув ноги і влаштувався зручніше. - У мене для тебе новина. Твої дядько і тітка чекають малюка.

Соні витріщила очі:

- Правда?

- Скоро у тебе з'явиться маленький кузен, - Фарен зробив ковток. - Сірі говорив, що твоя мати померла, коли ти була зовсім крихтою, а батько поїхав з Кіраль незабаром після її смерті, - він помовчав. - А у кого-небудь з твоїх батьків текла в жилах кров магів?

Вона похитала головою.

- Наскільки я знаю, немає.

Лонмарец прикусив губу.

- Я велів Сірі розпитати твою тітку. Вона запевняє, що ніколи не помічала ніяких схильностей до магії ні у твоїх батьків, ні у твоїх дідів та бабів.

- А це важливо?

- Магам подобається відстежувати свій родовід. Моя мати, наприклад, мала предків-чарівників. Мені це відомо, оскільки її брат - мій дядько - маг, і брат мого діда теж. Якщо він, звичайно, ще живий.

- Ти з родинимагів?

- Так, хоча я ніколи не зустрічався з ними і, швидше за все, ніколи й не зустрінуся.

- Але ... - Соні струснула головою. - Як це можливо?

- Моя мати була дочкою одного багатого лонмарского торговця, - відповів Фарен. - Мій батько був кіралійскім моряком, які служили у капітана, який регулярно перевозив товар мого лонмарского діда.

- І як вони познайомилися?

- Випадково. А потім стали таємно зустрічатися. Ти ж знаєш, що лонмарци тримають своїх жінок під замком. Їх не перевіряють на здатності до магії, адже проходити навчання можна тільки в Гільдії, а в Лонмаре вважається, що жінці не личить перебувати так далеко від дому. І навіть розмовляти з чоловіками, які не є членами сім'ї.

Фарен зробив паузу, знову піднісши до губ кухоль. Соні терпляче чекала продовження розповіді. Він коротко посміхнувся і заговорив:

- Коли дід дізнався, що моя мати зустрічається з моряком, її покарали. Спочатку відшмагали, потім замкнули в одній з сімейних веж. Мій батько пішов з корабля і залишився в Лонмаре, намагаючись знайти спосіб її звільнити. Чекати довелося недовго - з'ясувалося, що моя мати вагітна, і тоді родина зреклася неї.

- Від неї відреклися? Але ж допомогли їй з майбутнім малюком знайти якесь пристановище?

- Ні, - Фарен спохмурнів. - Вони вважали її ганьбою, які заплямували честь родини. За традицією таких жінок мітять, щоб усі знали про їхню гріху, і продають на невільничому ринку. У моєї матері було по два довгих шраму на кожній щоці і ще один посередині чола.

- Який жах! - Вигукнула Соні.

Фарен знизав плечима.

- Так, нам це здається диким. Лонмарци ж вважають себе самої цивілізованою нацією світу. - Він відпив вина. - Мій батько викупив мати і відвіз її в Імардін. На цьому їх пригоди не закінчилися. Через мого батька капітан втратив цінного клієнта, оскільки сім'я матері відмовилася вести з ним справи. Мій батько не зміг знайти роботу ні на одному з кораблів, і мої батьки збідніли. Вони побудували будиночок в трущобах, батько знайшов роботу на бойні. Незабаром народився я.

Фарен осушив свою кружку і сумно посміхнувся.

Бачиш? Навіть низькопробний злодюжка може мати магів в родоводу.

-Низькопробний злодюжка? - Хмикнула Соні.

Їй ще не доводилося бачити Фарена таким балакучим. Що ще він може їй розповісти? Підлив йому вина, дівчина нетерпляче спитала:

- Ну а як син робочого бійні став лідером Злодіїв?

Фарен підніс кухоль до губ.

- Мій батько загинув у сутичці після Першої Чистки. Щоб хоч якось звести кінці з кінцями, мати почала танцювати в борделі, - він скривився. - Важкі були часи. Один з її клієнтів мав вплив серед Злодіїв. Я йому подобався, і він прийняв мене як сина. Коли він відійшов від справ, я зайняв його місце і поступово став тим, ким я є зараз.

Соні задумливо потерла підборіддя.

- Тобто Злодієм може стати будь-який? Потрібно тільки подружитися з правильною людиною?

- Тут справа не тільки в виборі компанії, - він посміхнувся. - Ти маєш на увазі свого друга?

Вона спантеличено насупилася.

- Друга? Ні, я думала про себе.

Фарен відкинув голову назад і розреготався. Утерши виступили сльози, він підняв кухоль і сказав:

- За Соні - жінку зі скромними амбіціями, - Мага і Злодія.

Вони осушили гуртки, і Фарен перевів погляд на книгу і повернув її до себе.

- Ця попонятнее?

Дівчина зітхнула.

- Навіть Сирин багато чого не розуміє. Вона написана для того, хто знає більше, ніж я. Мені потрібна книга для початківців. - Вона подивилася на Злодія. - Сірі що-небудь знайшов?

Фарен похитав головою.

- Можливо, було б краще, якби ти продовжувала практикуватися - так би чаклуни принаймні були зайняті пошуками. Минулого тижня вони переворушили все лавки, так що якщо там і були якісь книги - їх забрали.

Соні зітхнула і притиснула пальці до скронь.

- Що вони зараз роблять?

- Тинятися по трущобах. Вичікують, коли ти виявиш свою Силу.

Соні подумала про тітку, дядька і про малюка, який скоро народиться. Їй не побачитися з ними, поки Гільдія не припинить пошуки. Як же хочеться з ними поговорити! Дівчина кинула погляд на книгу і відчула, як в душі росте злість і розчарування.

- Вони хочколи-небудь залишать мене в спокої?

Соні підстрибнула від переляку - позаду в кімнаті щось гучно гримнуло, а потім зашаруділо по підлозі, немов розлетівшись на дрібні шматочки. Обернувшись, дівчина виявила за кріслом шматочки білої керамічної вази.

- Ну, Соні, - жартівливо погрозив їй пальцем Фарен, - не думаю, що це кращий спосіб відплатити Сирин за його ... - і він осікся, ляснувши себе по лобі і застогнавши. - Вони тепер знають, що ти в місті, - Фарен вилаявся і несхвально насупився. - Я ж просив тебе поки не користуватися магією.

Соні спалахнула.

- Прости Фарен, я не хотіла. - Вона нахилилася і підняла один зі шматочків. - Спочатку у мене не виходило робити це, коли я хотіла, а тепер воно відбувається само собою, коли я навіть про це і не думаю.

Особа Фарена пом'якшало.

- Що ж - саме так само. - Він махнув рукою, випростався в кріслі і подивився на Соні.

- Що?

Він відвів погляд.

- Нічого. Просто ... подумав. Чародії повинні бути досить далеко звідси і поки не зможуть тебе обчислити, але ось завтра вони, цілком ймовірно, будуть шастати в районі Північного Сектора. Не думаю, що тобі потрібно йти прямо зараз - тільки постарайся утриматися від магії.

Соні покірно кивнула.

- Я постараюся.

- Ларкін? Торговець?

Денніл повернувся до стоїть позаду хлопцю, працівникові пивний, і кивнув. Той повів головою, знаком запрошуючи Денніла слідувати за собою.

Якусь частку секунди молода людина зачекав, немов боячись повірити в свою удачу, потім поспішно піднявся зі стільця. Проходячи за хлопцем по переповненому бару, Денніл згадував вміст останнього листа Горану. Що ж змусило Злодія погодитися на зустріч?

Зовні йшов сніг. Провідник згорбився і щільніше загорнувся в свої одягу. Вони швидко рушили вуличці. Дійшовши до початку сусідній бічній алеї, Денніл змушений був зупинитися - дорогу перегородила виступила з-за рогу фігура в довгому плащі.

- Лорд Денніл! Ну і сюрприз! Або, краще сказати, нуі маскарад!

Фергун широко усміхнувся. Денніл подивився на нього і відчув наростаюче роздратування. Багато років тому через наклепу юного Фергуна Денніла довго переслідувала погана слава, в результаті чого він ледь не розчарувався в житті. Розправивши плечі, Денніл відчув швидкоплинне задоволення від того, що був на голову вище практично будь-якого мага в Гільдії.

- Чого тобі треба, Фергун?

Той скинув витончені брови.

- Що мені треба? Знати, що це ви розгулюєте по трущобах в такому вигляді,лорд Денніл.

- І думаєш, я тобі відповім?

Воїн знизав плечима.

- Ну, раз не відповіси, я буду змушений вгадати, чи не так? Не сумніваюся, мої друзі мені в цьому допоможуть. Очевидно, тобі не хочеться, щоб хто-небудь дізнався, що ти тут займаєшся. Ти ховаєш якусь брудну таємницю? Або скандал? Невже ти втягнувся в щось настільки ганебне, що доводиться перевдягатися жебраком, щоб не опинитися впізнаним? А-а! Я знаю, - Фергун розширив очі. - Ти згадуєш борделі?

Денніл подивився поверх плеча Фергуна, і, як і слід було очікувати, провідника не було і в помині.

- О, це був він? - Махнув рукою Фергун. - Виглядає не надто. Не те щоб я не здогадувався про твоїхспецифічних смаки.

Лють облила Денніла крижаної хвилею.

- Геть з дороги!

Очі Фергуна заблищали від задоволення.

- О ні, - з його голосу зникла навмисна м'якість. - Я не піду, поки ти не скажеш, що ти тут займаєшся.

«Я за дві секунди можу збити його з ніг», - подумав Денніл.

Він насилу стримував вируючу злість.

- Усім відомо, що ти не можеш не облити людину брудом - у тебе в роті її занадто багато. Так що ніхто не повірить жодному твоєму слову. Забирайся з моєї дороги, не те я буду змушений доповісти про це.

Воїн зміряв Денніла жорстким поглядом.

- Упевнений, що Високий Лорд більше зацікавитьсятвоїми діями. Наскільки я пам'ятаю, існує суворий наказ, який говорить, що маги зобов'язані носити мантію. Хто-небудь знає, що ти його порушуєш?

Денніл посміхнувся.

- Дехто знає.

В очах Фергуна промайнуло сумнів.

- І тобі дозволили?

- Він проінструктував мене в цьому питанні, - відповів молодий маг і надав обличчю відсторонене вираз. Струснувши головою, він продовжив: - Ніколи не знаєш, спостерігає він зараз за тобою чи ні. Але йому необхідно надати звіт. Доведеться мені доповісти про цю подію після повернення в Гільдію.

Фергун злегка зблід.

- Чи не трудися. Я сам про все доповім, - і відступив в сторону. - Іди. Закінчуй свою справу. - Зробивши ще один крок в сторону, він розвернувся і поспішив геть.

Денніл з усмішкою дивився, як силует мага розчинявся в сильнішому снігопаді. Навряд чи Фергун піде на доповідь до Високому Лорду.

Однак його наснагу швидко згасло - на вулиці було тихо і безлюдно. Денніл ще раз озирнувся в пошуках провідника, але нікого не виявив. Треба ж було цьому Фергуну з'явитися саме тоді, коли Злодії нарешті погодилися на зустріч!

Денніл зітхнув і сумно побрів в сторону Північної Дороги, до Гільдії.

Ззаду почулося поскрипування снігу під чиїмись швидкими кроками. Оглянувшись, молодий маг з подивом побачив, що наближається провідника і зупинився.

- Гей, чого він прикопати? - Запитав той.

- Ти ж розумієш - ці горе-сищики бувають надто цікаві, - посміхнувся Денніл. - Думаю, ти назвав би його довгоносим шпиком.

Хлопець усміхнувся у відповідь, оголивши потемнілі зуби.

- Зрозуміло, - і жестом запросив Денніла за собою.

- «Поступово збільшуйте прикладену силу, поки жар не розплавиться скло», - прочитав Сирин.

- Але ні слова про те, як це зробити! - Роздратовано буркнула Соні. Вона встала і пройшлася по кімнаті. - Це скоріше як ... маленька дірочка в бурдюки з водою. Якщо хутро стиснути сильніше, то вода приснет назовні, але тобі ні за що не вдасться направити струмінь куди треба або зробити її ...

Почувся стукіт у двері, і дівчина завмерла на півслові. Сирин піднявся з крісла і, подивившись у вічко, відчинив замок.

- Соні, - сказав Фарен, зробивши писарю знак вийти, - до тебе гості.

Лонмарец увійшов до кімнати, досить скалячись від вуха до вуха. За ним здалися кремезний чоловік з сонним поглядом і приземкувата жінка з широким шарфом на голові.

- Ранел! - Вигукнула Соні. - Джонна! - Вона обігнула стіл і міцно стиснула тітку в обіймах.

- Соні, - Джонна тихенько схлипнула. - Ми так хвилювалися про тебе, - і, відсунувши племінницю на відстань витягнутої руки, оглянула її уважним поглядом і задоволено кивнула: - Ти непогано виглядаєш.

Тут, на подив дівчини, тітка підозріло зиркнула на Фарена. Злодій широко посміхався, спершись спиною об одвірок. Соні підійшла до Ранелу і обняла.

- Херрін говорив, ти займалася магією.

Соні скривилася:

- Так правильно.

- І тебе розшукує Гільдія.

- Так. Фарен мене ховає.

- В обмін на що? На твою магію?

Соні кивнула.

- Так, але поки не можна сказати, щоб він був в прибутку. Я в цьому не дуже сильна.

Джонна м'яко фиркнула.

- Якби ти була в цьому слабка, він навряд чи надав тобі свою допомогу. - Вона обвела очима кімнату. - Тут не так погано, як я думала.

Тітка підійшла до крісла, сіла і, знявши з голови шарф, випустила втомлений подих. Соні присіла навпочіпки біля підлокітника.

- Я чула, ви почали нову справу.

Джонна неодмінно звела брови.

- Яке ще справа?

- Судячи з усього, споруджуєте мені маленьких братиків і сестричок.

Зморшки на тітчині лобі розглядалися, і вона легенько поплескала себе по животу.

- А, так до тебе все ж дійшла ця новина? Так, наступного літа в нашій маленькій родині гряде поповнення. - Джонна кинула погляд на розплився в широкій посмішці Ранела.

Соні відчула прилив ніжності і смутку. Десь всередині свідомості промайнуло знайоме почуття, і вона різко видихнула. Схопившись на ноги, дівчина озирнулася, але все начебто було на місці.

- Що? - Стрепенувся Фарен.

- Я щось зробила, - Соні спалахнула, раптом помітивши, що її тітка і дядько на неї дивляться. - Тобто мені здалося, ніби я щось зробила.

Злодій оглянув кімнату і знизав плечима.

- Принаймні, я цього не бачу.

Джонна спантеличено переводила погляд з Фарена на дівчину.

- Про що це ви?

- Я використовувала магію, - пояснила дівчина. - Я не збиралася цього робити. Так іноді буває.

- А ти не знаєш, що саме ти зробила? - І Джонна боязко прикрила рукою живіт.

- Ні, - Соні прикусила губу і відвернулася. Їй стало сумно від тітчиної тривоги, але вона прекрасно розуміла її страх.

Джонна подумала, що її племінниця, сама того не бажаючи, могла завдати шкоди ...

«Ні, - заплющила очі Соні. - Не смій навіть думати про це ».

Вона зробила глибокий вдих і повільно видихнула.

- Фарен, мені здається, потрібно їх відвести. Так, про всяк випадок.

Він кивнув. Джонна встала, на обличчі від хвилювання прорізалися зморшки. Вона повернулася до Соні і відкрила рот, щоб щось сказати, але струснула головою і жестом розвела руки. Дівчина ніжно обійняла тітку і відступила на крок назад.

- Ми побачимося, - сказала вона. - Коли все владнається.

Ранел кивнув.

- Бережи себе.

- Постараюся, - пообіцяла Соні.

Фарен поквапив подружжя, і вони вийшли з кімнати. Соні замкнула двері і відвернулася. Вона чула їхні кроки вгору по сходах. Раптом увагу дівчини привернуло незвичне кольорова пляма на підлозі - тітки шарф. Підхопивши його, Соні вискочила в коридор і побігла наверх по сходах. Влетівши в кухню, вона побачила, що Фарен, Джонна і Ранел стоять посередині і щось розглядають. Дівчина підійшла до них і зупинилася як укопана.

Раніше підлогу на кухні Сирина був викладений великими кам'яними плитами - тепер він був місиво з бруду і щебеню. Колись величезний важкий стіл перетворився в покручені дерев'яні уламки.

В роті у Соні пересохло, в мозку щось клацнуло, зрушила - і те, що раніше було столом, раптово спалахнуло яскравим полум'ям. Фарен обернувся і, здавалося, кілька миті стримувався, перш ніж заговорити.

- Як я вже говорив, - видавив нарешті він, - дівчинка, ймовірно, проходить складний етап. Соні, будь ласка, повернися до підвалу і збери речі. Я добуду що-небудь, ніж ми зможемо впоратися з вогнем, і проводжу наших гостей. Не хвилюйся, все буде в порядку.

Соні мовчки кивнула, простягнула тітці забутий шарф і втекла вниз по сходах.

ТАМ, ДЕ СТАНУТЬ ШУКАТИ В ОСТАННЮ ЧЕРГУ | мимоволі СОЮЗНИК
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати