Головна

зняття дистанції

1. Дистанції між партнерами на промисловому ринку
  2. КОЛИ ПОРА СХОДИТЬ З ДИСТАНЦІЇ?
  3. На 10 км і на 20 км відповідний автобус камери зберігання їде. Прохання не роздягатися в автобусі іншого дистанції.
  4. Надягання і зняття стерильних рукавичок
  5. Реєстрація на дистанції 10 км, 20 км, 42 км 195 м

Коли з'являється таке внутрішнє «Ми», коли приходить відчуття того, що ж це значить - впустити в себе, у свій внутрішній світ близької людини - це і є крок назустріч собі. Це і є зняття дистанції.Коли вистачає сміливості це зробити, тоді інша людина починає жити у тебе всередині. Не як відбиток пам'яті, а по-справжньому, як жива істота: він змінюється, ви розлучаєтеся, ви зустрічаєтеся ...

І це зняття дистанції можна назвати кроком до любові. Чому це крок до любові? Тому що якщо зуміти одного разу близької людини пустити всередину, то поступово починаєш відчувати цілісність цієї людини. І не тому, що він твій - не твій, красивий - не гарний, з вухами - без вух, а тому, що ця людина дійсно, ти права, теж став частиною тебе. Тепер ти зроблена і з цієї людини. Може бути, я не дуже добре висловлююсь, але спробуй вловити сенс. Впусти людини в себе, і він стане частиною твого психологічної плоті. І тоді поступово з'явиться шанс на те, що страх піде.

Якщо двом вдається прийти до таких відносин, тоді у них з'являється шанс, тому що крім психологічного, фізіологічного виникає ще і духовне. Виникає зачаток переживання, зародок того, що потім може вирости в переживання «пізнай себе як частину світу і світ як частину себе». Через це можна почати вчитися любові. І може бути, коли-небудь відкриється та сама любов, яка іменується божественної.

Чи не «мій», а «зі мною»

Я знову про своє. Люди зроблені по-іншому, можна сказати, запрограмовані по-іншому, можна сказати, по-іншому виховані. Як кому більше подобається, але суть від цього не зміниться. Вони в любові шукають не себе, вони шукають того, хто їм буде належати. Ти мій! Ти моя! Вона моя! Він мій! Хіба тобі не знайомий цей рефрен любовної ідилії? А раз так, то де двері, де ключ до тих дверей, за якою починається шлях від людини боїться до людини вільному?

Ключ тільки в одному: людина не може бути чиїмось, людина може бути з кимось . Ставлячись сверхценностно до себе самого непізнаного і підпустивши до себе людину на коротку дистанцію, люди починають сіпатися з приводу його можливого відходу, зникнення. Починає спрацьовувати той самий: «моє», «мій чоловік». І це почуття власності на людину породжує патологічну ревнощі. Те, що я розповідаю, не скасує ревнощі.

Але ревнощі буває здорова, як стимул до творчості, коли я, бачачи, що моя близька людина цікавий іншим людям, хочу бути цікавим, як всі вони разом узяті. Тоді у мене є стимул розвиватися, ставати різноманітним, брати краще від усіх людей, які реагують на мого улюбленого людини, і таким чином намагатися замінити йому всіх людей. Але напружуючи при цьому себе, а не близької людини. Але якщо раптом ревнощі стає патологічною, то це прояв почуття власності.

повторюю: людина не може бути чийсь, людина може бути з кимось . Ніхто не може і не хоче представити себе в якості чиєїсь власності, але більшість дуже легко представляє іншого в якості своєї власності. Ось він - психологічний нонсенс! Питаєш: «Ось ти, наприклад, можеш нормально прийняти ситуацію, в якій ти будеш відчувати себе чиєюсь власністю?» - «Ні!» - «А ти можеш прийняти ситуацію, в якій хтось буде твоєю власністю?» - « Так, цілком". Себе - немає, іншого - будь ласка. А ви говорите - «любов». До любові ще дорости треба.

Звідки ж у нас цей вивих? Звідки в нормальну людину такою вивих, що іншої людини він може сприймати як власність? Соціальні машини легко говорять: ти належиш народу, ти належиш Батьківщині, ти належиш державі, ти належиш сім'ї. Для соціального механізму це природно. Механічний людина, будучи функцією від цієї машини, так само спокійно каже: ти належиш мені.

«Я люблю всіх вас, друзі мої. Інакше чого б заради я став возитися з вами. А якщо вже люблю, то все буде чудово. І всі ми після довгих турбот і мук будемо щасливі, дуже щасливі, нарешті! »- Як казав Ланцелот в фіналі п'єси Є. Шварца« Дракон ».

Бурмотіння, продиктовані біологічної або соціальної природою, до любові не ведуть. Якщо людина не пережив, що у нього є ще й третя - духовна - природа, шансів у нього практично немає. Тільки з переживання своєї духовної природи і з'являється те, що називається Людина, він олюднює в більшій чи меншій мірі свої відносини з іншими людьми і тим самим сприяє народженню (пробудженню) інших людей.

Я щиро бажаю кожному пройти цей шлях від прихильності до відчуття дихання любові. Тоді забудуться всі сексуальні проблеми. Тоді станеться диво і двоє вступлять в сексуальний контакт як люди: тілом, душею і духом своїм. Навіть якщо це триватиме мить і піде. Це залишиться в людині і назавжди змінить його. А стукіт двох консервних банок один про одного не вгамує спрагу любові. Хоч під наркозом, хоч під гіпнозом, хоч під наркотиком, хоч після пляшки - не заспокоїла. Душа має потребу в любові!

Я згодна, та й хто не згоден. Душа має потребу в любові, і рухомі цієї нуждою чоловіки і жінки виходять в світ, і озираються, і шукають, і чекають. І що найдивніше, знаходять або думають, що знаходять. Про те, що вони знаходять, що називають цим словом і що в дійсності шукають, коли стверджують, що шукають любові, ми тільки що говорили.

Ми з'ясували, що вони проваджені потребою в продовженні роду, вони проваджені потребою в емоційному контакті, вони проваджені масою соціальних програм, але, коли їх охоплює душевне сум'яття або вирує кров змушує здійснювати іноді найнесподіваніші вчинки, вони про це не думають або не пам'ятають.

Зверни свою прихильність | Чоловіки - боги

ілюзія управління | А побалакати? | Сходинки сексу | І знову проблеми спілкування | Три ступені сексу | Періоди людського життя і особливості сексуальності | Мрія і реальність | Путівник по відносинам | дихання любові | Отже, потреби |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати