Головна

Путівник по відносинам

1. Завдання №4. Визначте вид відносини між поняттями і схеми, які відповідають цим відносинам.
  2. Контур управління взаємовідносинами з клієнтами
  3. Маніпулювання даними в реляційній моделі. Реляційна алгебра і реляційне числення. Операції над відносинами.
  4. Операції над відносинами реляційних БД
  5. Операції над відносинами. Загальна інтерпретація реляційних операцій
  6. Організація обслуговування і управління взаємовідносинами з клієнтами

Вона поспішала повернутися додому, де її вже давно чекали діти. Скільки вона себе пам'ятала, її завжди чекали діти. Це були її діти і не її, зовсім маленькі і вже дорослі, в її очах вони завжди залишалися дітьми, і самі дорослі і сильні з них приходили до неї саме тоді, коли слабшали від життя і їм потрібно було місце, де їх будуть любити і шкодувати, де їх нагодують, обігріють і будуть їм раді.

У її будинку завжди горів вогнище, там завжди було тепло і затишно, там було спокійно і безпечно. Завжди, що б не відбувалося зовні. Гуркіт урагану здавався у цього вогнища тихим шелестом дерев, гарчання звірів - ніжним бурчанням домашніх тварин.

Вони приходили до неї за любов'ю, теплом і силою, іноді вкрай змучені, але завжди впевнені в її непереборне терпінні і всепрощаючої і усерозуміючої доброті. Вона була Матір'ю їм усім. Так було завжди. Це ніколи не починалося, це ніколи не могло скінчитися. Це було так природно, немов повітря і сонце.

Бували хвилини, коли їй здавалося, що у неї не вистачить сил на всіх, і тоді, як сьогодні, вона йшла подалі від будинку і просила допомоги у тих невідомих, але відомих їй, яких вона ніколи не бачила, але надія на зустріч з якими завжди жила в ній, тому що так було заповідано.

Плем'я, до якого вона належала, завжди вміло літати, але коли в ранньому дитинстві вона заблукала в глухому лісі, її знайшли люди іншого племені, і вона, здавалося, назавжди забула, як це робиться. Тільки дуже рідко, в найщасливіших снах вона літала і, здавалося, ось-ось пригадає про все, але сон закінчувався, пам'ять не поверталася, і лише тривожне і неясний спогад тіснило душу і залишало печаль.

Одного разу після такого сну вона бродила по горбах далеко від дому і раптом почула звук, народжений з тиші. Він був ні на що не схожий і схожий на все найпрекрасніше у світі одночасно. Звук затих, і вона завмерла в страху, що він більше ніколи не повториться і вона його більше ніколи не почує. Страх був величезний. Чомусь вона точно знала, що від цього звуку залежить вся її життя. І він повторився. Він був той же і зовсім інший, подібно до того як щоранку встає над Землею той же і зовсім інше сонце, як щовесни розпускаються ті ж, але зовсім інші квіти.

І вона згадала! Її плем'я знало таємницю летить звуку і таємницю волі. Щоб літати, треба було співати, співати, щоб зникли страхи і кордони, так співати, щоб зник співак і залишилася тільки пісня, - і тоді починався політ.

Вона згадала те, що повинна була знати з самого народження: її пісня, її політ - це і є вона, і звуть її Свобода. Вона згадала, що судилося їй бути однією, але ніколи не бути самотньою, бо є на землі невідомі, але близькі, і є той, хто терпляче чекає, і що неминуча зустріч, і це знання зміцнить сили і підтримає політ.

Плем'я, в якому вона народилася, дуже сильно відрізнялося від усіх навколо. Вона не знала про це, поки не почала подорожувати. В її племені люди були легкі на підйом, веселі і святом вважали саме життя. І тільки подорожуючи по іншим племенам і народам, вона виявила, що так більше ніхто не живе, і довго не могла зрозуміти чому. Жителі інших племен з радістю приєднувалися до святковості її життя, до її подорожей, але не могли веселитися довго, з невідомих їй причин швидко втомлювалися, скучнелі і замислювалися. Вони, здавалося, любили її, раділи її появи, завжди зустрічали з незвичайним повагою, але ніколи не приходили до неї самі і самі її ніколи не звали. Це залишалося для неї нерозгаданою таємницею, поки одного разу їй не розповіли про Смерті.

Виявилося, що всі люди, з якими вона зустрічалася, боялися цієї невідомої. Пам'ять про неї, знання про те, що вона неодмінно прийде, затьмарювало їхнє життя, позбавляло радості і часом робило безглуздою саму життя. І чим більше вона дивувалася і дивувалася, тим сильніше зміцнювалися люди в упевненості, що це вона і є, тому що хто може не знати і не боятися смерті? Тільки сама Смерть. Вона сміялася над їх вигадками і їх страхами, але вони розповідали їй страшні перекази, що дійшли до них з минулого, показували портрети, з яких на неї дивилася прекрасна зеленоока жінка, дійсно схожа на неї.

Вона навіть намагалася апелювати до їхнього розуму, пояснюючи, що, поки є життя, смерті немає, але це лякало їх ще більше, даючи можливість все більше утвердитися в своїй, такій важливій для них правоті. Вона пропонувала їм безсмертя, а вони називали це кінцем всього. Вона пропонувала їм безоглядність, а вони боялися і тому вмирали. Вона пропонувала їм вічність, а вони чіплялися за те, що годинник їхнього відміряно, і старіли, дурнів, скучнелі і не хотіли нічого.

Всі ці дивні речі в кінці кінців внесли збентеження в її душу. Невідомо, що б сталося, якби не випадковий попутник на одній з її численних доріг, зустріч з яким виявилася зовсім не випадковою. Він розповів їй про те, що вона не одна, що її чекає зустріч з такими ж як вона, хоча і зовсім несхожими. Час цієї зустрічі невизначено, і місце її невідомо. Відомо тільки, що вона не може не статися, бо так це над. І все, що сталося з нею, і все, що ще трапиться, - це і є головне подорож її життя, подорож до місця зустрічі.

По слову його все і сталося.

Наводячи в порядок запису наших бесід, я задумалася над тим, яким незвичайним може бути розмова між чоловіком і жінкою про речі таких життєво важливих. І спробувала проаналізувати і зрозуміти, в чому незвичайність. Я ж сама брала в них участь, але тоді зсередини, в момент розмови все здавалося дуже органічним і природним. І прийшла мені в голову думка, що немає в них якогось звичного, очікуваного і набив оскому запаху.

Що ж це за запах такий, за яким так легко розпізнається - ага, тут «вічнозеленої» темою запахло? Я так і не змогла тоді відразу відповісти на це питання. А потім життя покотилося ... Одна ситуація змінювала іншу, вони накочувалися, як хвилі на берег моря, і серед них були такі, де той, не визначений мною запах безсумнівно був присутній.

Через якийсь час я повернулася до роботи над записами і раптом зрозуміла - в цих текстах не пахне боротьбою і війною. Жоден зі співрозмовників, очевидно, не мав наміру щось довести іншому. У розмові про такі важливі для чоловіка і жінки речах не було війни підлог.

Ось кажуть навколо: війна статей, війна статей ... Неначе амазонки з героями зійшлися в нерівному бою. Але немає ні амазонок, ні героїв. Де війна? За що боротьба? Саме так, за що воюємо, товариші?

Що це - перемир'я у водопою або дар мого співрозмовника? Тому що в своїй повній свободі від цієї війни я абсолютно не була впевнена.

Отже, ситуація, в якій на рівних беруть участь чоловік і жінка, причому на території свідомо чоловічий, інтелектуальної, але опинилася територією без війни. Для початку я припустила, що ще і сам підхід до теми сприяв такою вдалою і незвичайної ситуації. Фундаментальні речі, факти, повагу до знань. Хоча не можу не визнати, що самі ці факти і фундаментальність підходу викликали у мене чималу напругу.

Але ж далі виднілися куди більш хворобливі, тобто ще більш заплутані теми. Любов, стосунки, принципи і закони їх будівництва, почуття, емоції. Невже і далі так вийде? Якщо вийде у нас, значить, може статися й у інших. Значить, не тільки поясненнями, які народжуються в цих бесідах, а й самим фактом цих бесід можна буде підтвердити - є територія без війни.

І я подумала: а що її годує цю війну, як не ми самі? А якщо ризикнути і відмовитися від претензій на владу, якщо почати вимагати з себе? Що вийде з цього?

Натхненна цим обнадійливим відкриттям, я кинулася в продовження нашого спілкування, спровокувавши розмову на саму «просту» з цікавили мене тим - розмова про любов.

Мрія і реальність | дихання любові

Вони різні в цьому | Любов і влада | Любов і емоційний резонанс | Двоїстість природи людини | ілюзія управління | А побалакати? | Сходинки сексу | І знову проблеми спілкування | Три ступені сексу | Періоди людського життя і особливості сексуальності |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати