На головну

Три ступені сексу

1. У віці близько тридцяти семи років на недолік сексу скаржаться не чоловіки, а жінки.
  2. Додаткові поради, що стосуються анального сексу
  3. картографія сексу
  4. Комбінація масажу і сексу
  5. Хто перевіряє і що перевіряє по першій ступені СУОП.
  6. Міф № 5. Норма сексу - 2 рази на тиждень по3-5 хвилин

Існують різні ігри навколо сексу, наприклад дистанційний секс. Я маю на увазі не умоглядний секс, а реальне фізичне взаємодія на відстані з використанням для цієї мети будь-яких специфічних енергетичних потоків. Таким чином, має місце своєрідний творчий, науково-дослідницький підхід до сексу (по правді кажучи, не зовсім дослідний і зовсім не науковий) і різні інші сексуальні ігри. І ще маса всього, про що написано і не написано. Для мене важливо, якщо вже я заговорив про це, щоб прозвучало і було сприйнято розуміння триступенева сексу .

- По-перше, секс як частину фізіологічної природи.

- По-друге, секс як єдність фізіологічної та соціальної природи.

- По-третє, секс як прояв духовної природи.

Мовою духовної спільноти, природно, - сексуальне взаємодія між чоловіком і жінкою (вибачте, я прихильник традиційного підходу: між чоловіком і жінкою) передбачає включення всіх трьох природ людини. Цьому треба вчитися. І цьому важко вчитися. Це зовсім не те, що показують по телевізору, тобто не фізкультурно-дослідні вправи. Це зовсім інше. Це тотальне любовне переживання.

Що б я рекомендував?

перше:викинути з голови всяку дурь типу самопокарання. Раз такий фізіологічний механізм існує, значить, він - природна частина нашого життя і вимагає природного до себе ставлення.

Друге:докласти зусиль і побачити в конкретній ситуації свого життя, що все, що ви вважали проблемами в сексі, - це проблеми спілкування, а не фізіології.

третє:прийняти, що, строго кажучи, для сексу досить закоханості, зовсім не обов'язкова наявність любові вічної, незмінної, духовної. Цілком достатньо просто закоханості, і нічого гріховного в цьому немає.

І знову проблеми спілкування | Періоди людського життя і особливості сексуальності

інша ідеологія | Увага! сексуальна революція | А як же кохання? | Вони різні в цьому | Любов і влада | Любов і емоційний резонанс | Двоїстість природи людини | ілюзія управління | А побалакати? | Сходинки сексу |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати