На головну

І знову проблеми спілкування

1. I. Опис актуальності і значущості проекту, опис проблеми, на вирішення якої спрямовано проект
  2. I. Визначення проблеми
  3. I. Визначення проблеми і цілей дослідження
  4. II.3.1 Вибір, обгрунтування і конструювання системи газопостачання 1 сторінка
  5. II.3.1 Вибір, обгрунтування і конструювання системи газопостачання 2 сторінка
  6. II.3.1 Вибір, обгрунтування і конструювання системи газопостачання 3 сторінка
  7. II.3.1 Вибір, обгрунтування і конструювання системи газопостачання 4 сторінка

Якщо народжується бажання через взаємодію чоловічого і жіночого отримати якісь тотальні переживання, то потрібні усвідомлені відносини між партнерами. Крім любові, закоханості потрібна ще усвідомленість. Стихійно тотальність не виникає.

Звичайно, в області фізіології необхідно прибрати елементарну безграмотність, знати, що таке фізіологічний стимул, як він працює і що він робить ... Це потрібно, щоб контакт відбувався максимально ефективно. І для цього абсолютно достатньо елементарних знань, і не треба посилатися на неможливість дізнатися щось захмарна.

Так, що і тут ми повертаємося все до того ж: велика частина сексуальних проблем - це не проблеми сексуального взаємодії, це проблеми спілкування. Дивно, як люди не хочуть це розуміти. Вони лікуються від втрати потенції, від фригідності, від всяких різних хвороб, замість того щоб зрозуміти: якщо у тебе проблеми в сексі, то у тебе проблеми в спілкуванні. У сексі як в фізіологічному механізмі взагалі немає ніяких проблем. Так що не дуріть себе голову!

Все так звані сексуальні проблеми є проблеми спілкування. І нікуди від цього не дітися. Хоч ви Ален Делон, хоч ви Бріджит Бардо ... Не допоможе! Ніякої сексуальний гігант, ніяка сексуальна гігантка не допоможуть вирішити ваші сексуальні проблеми, тому що проблема - в спілкуванні. Але люди цього не розуміють і стукають один об одного, як річ про річ, і придумують бог знає що ...

В одній парочці, наприклад, щоб завестися, чоловік роздягався догола, одягав роликові ковзани, і жінка повинна була його возити по всій квартирі, взявшись за причинне місце. За що він їй і платив. Мені здається, це символ того, наскільки людина може бути дурний, щоб довести себе до такого стану.

Проблема не в тому, щоб збудитися фізіологічно, проблема в спілкуванні, в емоційному контакті. Але ж навіть тим, хто стільки говорить про користь і необхідність усіляких практик, в голову не приходить сформувати певний психоенергетичне стан в резонанс з цікавить вас особиною та й зійтися в екстазі. Тому що людина ідіотічен в цьому місці, він думає, що тоді це буде несправжнім. Тому що він думає: сьогодення - це те, що зі мною трапляється, а не те, що я роблю. І це так зване свідоме істота.

Одного разу у мене була пацієнтка, красива, розумна, цікава, біологічно повноцінна. У неї була проблема. У дитинстві її покалічили католицьким вихованням, причому покалічили до такої міри, що коли вона ходила в туалет, їй здавалося, що Бог за нею підглядає, але ж він же чоловік. Їй сказали, що Бог все бачить, все знає. Довелося їй розповідати, який Бог насправді і як він до цих справ відноситься. «Плодіться і розмножуйтеся». Вона зрозуміла і тут же стала пропонувати мені себе. Я сказав, що не можу - є медична етика, і запитав, чи немає у неї на прикметі якогось цікавого людини. Вона закричала: «Є!» Через два тижні я зустрів її на вулиці - це була інша людина.

І соціум, звичайно, і тут не упускає своєї вигоди. Оскільки секс є також і спілкування, то чому б йому, соціуму, що не покерувати, регламентуючи це спілкування - раз і видаючи товар на цю тему - два. Секс перестає бути товаром, тільки якщо існує закоханість, тобто якась тонка психологічна установка один на одного. Без цієї психологічної настройки друг на друга вийде в кращому випадку взаємний масаж органів, в гіршому - взаємне психологічне травмування. Коли ми говоримо про секс в його людському аспекті, ми приходимо до такого поняття, як еротика.

У строгому сенсі слова, еротика, чиста еротика - це отримання психологічного задоволення, не обов'язково включає фізіологічні моменти . Таким чином, можна повернутися до початкового тези, що секс є спілкування підлог. Звідси ж і глобалізація проблеми, що йде від Георгія Івановича Гурджиєва, який сказав, що будь-яке спілкування різностатевих вже є секс.

Сходинки сексу | Три ступені сексу

Дешевий товар - дорогий товар | інша ідеологія | Увага! сексуальна революція | А як же кохання? | Вони різні в цьому | Любов і влада | Любов і емоційний резонанс | Двоїстість природи людини | ілюзія управління | А побалакати? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати