На головну

Сходинки сексу

1. У віці близько тридцяти семи років на недолік сексу скаржаться не чоловіки, а жінки.
  2. Додаткові поради, що стосуються анального сексу
  3. картографія сексу
  4. Комбінація масажу і сексу
  5. Хто перевіряє і що перевіряє по першій ступені СУОП.
  6. Міф № 5. Норма сексу - 2 рази на тиждень по3-5 хвилин

Нульова ступінь - секс як допомога партнеру.Це означає піти назустріч бажанням партнера заради відносин.

Перший ступінь - зняття напруги.Це може бути зняттям гормонального напруги, це може бути зняттям психологічної напруги від незадоволення якоїсь потреби, наприклад в емоційному контакті, у визнанні від будь-якого «Ми» і т. Д. Зняли напруга - і все добре!

Другий ступінь - взаємний оргазм , Що трапляється не завжди, але якщо відбувається, то таке тотальне фізіологічне переживання викликає досить сильне психологічне переживання.

Третій ступінь - взаємна пристрасть.Отже, третій ступінь - взаємна пристрасть. Що тут мається на увазі? Взаємна пристрасть виникає насамперед від поєднання біологічного і психологічного резонансу. Це рідкісна річ, дуже рідкісна - взаємний резонанс ... Одностороння пристрасть - це інше, вона весь спектр не охоплює.

Четвертий ступінь - назвемо її тотальний резонанс.Спонтанно він не виникає. З цього моменту потрібно свідомість. Отже, мало біологічного резонансу, мало психологічного резонансу, потрібна ще свідомість. Як мінімум потрібна хоча б домовленість, що обидва формують певну психоенергетичне стан, входять в резонанс і тільки потім вступають в контакт. З однією парою був такий випадок: вони набрали стан, кудись там полетіли, кажуть, що було приголомшливо, але більше - ніколи! Злякалися ...

Це зрозуміло, тому що з цього моменту включається не тільки фізична і соціальна природа людини, а й духовна. Людина, як я вже говорив, належить трьом природи. Особливості духовної природи людини - це тема окремої розмови ...

П'ятий ступінь - трансценденція.Трансцендентальний акт дозволяє пережити смерть в іншому. Тобто смерть самого себе як его. Причому взаємно.

Шостий ступінь - дематеріалізація.Це таке сексуальне взаємодія, при якому відбувається переживання смерті его і смерті фізичного тіла, тобто вихід в нуль, в нульове простір.

І сьома сходинка - вихід в нескінченне.Тут великий ризик, тому що можна і не повернутися, збожеволіти.

Можна сказати, що нумерація ступенів позначає той стан, в якому знаходиться людина. Я якось у великій аудиторії вже говорив про існування семи ступенів, я чесно сказав, що взагалі-то є сім ступенів, але ви мріяли поки про другий, і, схоже, був не далекий від істини. Природно, що ступінь взаємодії з партнером зміняться залежно від завдань, які людина перед собою ставить ... Яка гнітюча пауза. Ти почула те, що не хотіла почути?

Пам'ятаєш анекдот: «Дорога, то, що ми все життя називали оргазмом, виявляється просто задишка»? Ти вважаєш, така інформація надихає? Таке відчуття, що життя поклав на те, щоб забратися на гору, де скарби заховані, і, забравшись, раптом виявляєш, що ключ від скарбниці залишився біля підніжжя гори. Ось вже дійсно, менше знаєш - краще спиш.

Нульова ситуація, я вважаю, знайома всім. Перша і друга - теж, третя - це мрія. Четверту ступінь ті, хто хоче, теж могли і можуть освоїти. Теоретично це нескладно. Правда, виникає питання: а чи треба? Чи не краще пігулку прийняти або вколотися, ніж пережити Бога живого? Добре, я розумію, що ця інформація не зовсім обрадувала. Ну вибач!

Я ось все думаю, чому ж вона так зачепила і не обрадувала? Не беруся судити, як на неї відреагують чоловіки, але мені здається, що реакція жінок цілком може бути те саме моєї. Перша думка найпростіша - з партнером не пощастило, адже без сумніву, більшість жінок відчуває свою недораскритость, недореалізованность в цьому. Але ця думка не надто втішає, бо легко уявити, як він у відповідь думає: ех, послав би Бог відповідну партнерку! Так що соромно якось сперечаннями порожніми займатися. А ось думка про те, щоб вчитися в цій області, вона дійсно несподівана. Вона просто не присутній в нашій культурі. Може бути, саме це засмучує.

А побалакати? | І знову проблеми спілкування

Погляд номер два - соціальний | Дешевий товар - дорогий товар | інша ідеологія | Увага! сексуальна революція | А як же кохання? | Вони різні в цьому | Любов і влада | Любов і емоційний резонанс | Двоїстість природи людини | ілюзія управління |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати