На головну

Батіг і пряник

1. Батіг і пряник

Так що ж виходить, велика частина всієї нашої проблематики особистого характеру - це способи управляти нами? Це не що інше, як демонстрація того, як відбувається соціальне управління психологічними аспектами людської поведінки? Це нам вселено? Соціуму потрібно, щоб люди відчували себе стурбованими? Щоб керувати, щоб ми купували, що належить купувати, щоб мучилися тим, чим належить мучитися?

А як же ти думала? Скільки мільярдів обертається в цьому бізнесі, побудованому на нав'язаних ілюзіях. Спробуй уявити собі ці цифри з великою кількістю нулів. Невігластво культивують там, де керують людьми, а знання культивують там, де керують ситуацією. Щоб керувати ситуацією, потрібні знання, а щоб керувати людьми, потрібно людське невігластво.

Я витратив тридцять років, щоб знайти зерно механічної поведінки. Я його знайшов: це самооцінка, а також заміна людині самосвідомість . Проста система плюс-мінус-підкріплень, тільки доведена від біологічного рівня до рівня соціального і навіть до рівня ідеального.

Поки людина залежить від зовнішньої «самооцінки», а не від самоусвідомлення, він живе так, як живе, і інакше жити не може. А ось якщо щось трапляється і він хоче жити по-іншому, тоді він звертається до знань духовної спільноти, щоб дізнатися, а як по-іншому, тому що більше ніде про це не повідомляють і не можуть повідомляти за визначенням. Це і є роль духовної спільноти в історії людства. Це і є ланцюжок прямої передачі, оскільки хтось, колись, до чого додумався. Ось так, дорогі мої стурбовані.

Маленький подарунок знає чоловіки чоловікам і жінкам, яким для чогось треба це знати.

Пізнати свою чуттєвість жінка може тільки з жінкою. Задовольнити її може тільки з чоловіком.

Пізнати свою чуттєвість чоловік може тільки зі знає жінкою, а задовольнити тільки з тієї, яку він хоче навчити.

А чи є проблема? | картографія сексу

Отже, основна проблема, що виникає при вирішенні складнощів відносин, пов'язаних з домінуючим центром, - це проблема наявності чи відсутності резонансу. | ритмічна сумісність | ігри поведінки | А чи потрібен комусь ідеальний партнер? | Навіщо тобі це знати? | Не ігноруйте себе | Ось у чому питання | точка відділення | всемогутнє блаженство | Типологія чуттєвості. майже детектив |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати