На головну

Отже, основна проблема, що виникає при вирішенні складнощів відносин, пов'язаних з домінуючим центром, - це проблема наявності чи відсутності резонансу.

1. II. Основна частина.
  2. III. Закріплення вміння додавати і віднімати числа 1, 2, 3, 4, 5 і застосовувати переместітельний закон складання при вирішенні виразів.
  3. Quot; Отже, в самій загальній формі можна дати таке визначення релігії: релігія є впізнання Бога і переживання зв'язку з Богом ".
  4. S: Категорія, що позначає сукупність відносин, що виражають координацію існуючих об'єктів, їх розташування відносно один одного і відносну величину
  5. А чи є проблема?
  6. А) основна
  7. А) основна

Ну, як досить їжі для роздумів?

Одна надія, що велика кількість їжі не затулить її якість. Але ж це тільки один кут, один аспект. Але ти знаєш, мені здається, що є один аспект теми, який саме тут би і згадати.

Коли у людей виникає невдоволення партнером, то дуже часто це невдоволення виражається таким багатозначним словом, як «егоїзм». І вони починають з'ясовувати, хто кого використовує для свого задоволення. Для мене завжди було природним переводити пояснення цієї претензії в область моральну, а ось зараз вперше спало на думку, що відчуття, яке призводить одного з партнерів до звинувачення іншого в егоїзмі, може бути якимось чином пов'язано з енергією.

З точки зору енергетичної все дуже просто. Нагадую, енергія рухається звідти, де її багато, туди, де її мало. Той, хто хоче, щоб йому завжди давали, повинен знеструмити себе до максимуму. І тоді будь-яка партнерка або партнер будуть завжди давати енергію. А куди вони подінуться? Це ж процес неконтрольований. Людина ці процеси, як правило, не усвідомлює.

Те, про що ми зараз говоримо, для людей як реальність не існує, якщо вони не навчилися сприймати енергетичні стану, рух енергії в своєму тілі і в тілі іншої людини. Люди пояснюють всякі явища такого роду абсолютно іншими способами. Був у мене в практиці один абсолютно неординарний випадок.

У закоханої молодої пари була складність. Він в «двійці», вона в «трійці». На цьому грунті вона постійно потрапляла під час інтиму в стан «одиниці». У відповідності з усіма енергетичними законами він почав вичерпуватися, а у неї почалися руйнування картини самої себе і нехороші фізіологічні процеси. Коротше кажучи, вони попросили мене, щоб я, якщо це можливо, поміняв йому домінанту, щоб у них в сумі було «чотири». Це дуже складно, але у них була така сильна мотивація. Коротше кажучи, вони мене вмовили. Або я сам себе умовив.

Він зробив все, що треба було зробити, і домінанта протягом трьох місяців таки змінилася. І це, природно, позначилося на всьому цілому. Далі сталося непередбачене. (Нагадую, будь-яка процедура, виконана в області психіки, відбивається на всьому людині.) У них різко змінилося сприйняття один одного. Вони вирішили, що їм треба розлучитися на місяць. Потім все було нормально, вони знову зустрілися, їх любов виявилася сильнішою, і їх чудова сім'я існує до цих пір. У них все добре, і на цьому грунті ніхто не хворіє. Але люди, як правило, таких тонких нюансів не помічають і причини своєї проблематики в цій області навіть не шукають.

Чи не шукають, тому що не помічають, не помічають, тому що нічого практично про цю сферу не знають, не знають, тому що а звідки? Але ось, припустимо, дізналися. Від тебе почули, в книжці прочитали, практикою, яка тонкість сприйняття розвиває, зайнялися, ну, хіба мало. Дізналися, навіть побачили, що це саме їх стосується. І що? Що робити? Чи не побіжать ж все домінанту міняти. Та й як її поміняєш. Сам визнаєш, що справа ця тонка, професійне і ризикована.

Я довго шукав вихід, як же все-таки вирішити цю проблему кардинально, маючи намір допомогти саме тим, хто відчуває енергетичні стану. І тоді прийшла ідея, що можна напрацювати таке гармонійне і одночасно природний стан, при якому енергія розподіляється одно між усіма трьома центрами . Саме той стан, який тобі, та й багатьом, вже відомо як стан «чотири». Чому «чотири», я сподіваюся, зрозуміло: одночасне витрачання енергії з усіх трьох центрів породжує абсолютно нове звучання, четверте . Воно дає можливість за будь-якої діяльності і, звичайно ж, в інтимних відносинах, по-перше, варіювати звучання в разі потреби або стихійно, а по-друге, бути впевненим, що ніхто з партнерів не завдасть жодної навіть ненавмисного шкоди другого партнера, тому що це стан гармонійне. Тут проблема тільки в одному ...

Так, так, труднощі теж прохання не приховувати.

Уміння витрачати свою енергію гармонійно з усіх трьох центрів змінює поведінку і образ людини. І дуже багатьох це лякає. Як би там не було, але ми все звикаємо до себе коханого, а змінишся ... Як воно ще там все обернеться? Ось чому автоматична життя поширена, а усвідомлена немає. Ось чому автоматичні інтимні стосунки названі природними, а усвідомлені викликають напругу.

Справа в тому, що автоматичне пов'язано з «такого», з тим, як у людини склався образ самого себе. Я такий! Неавтоматичне завжди руйнує «такого», в тій чи іншій мірі змінює її. Я не такий раптом. От і все. А з огляду на сприятливий вплив ближнього оточення, яке здивованими поглядами і тактовними і не дуже репліками тут же починає це підтверджувати, легко уявити, яку мотивацію треба мати, щоб всього цього опору протистояти. І найчастіше людина відступає.

Ох вже ця ніжна любов до старих капців!

Ось чому ніколи і ніхто не реалізує стратегію пошуку ідеального партнера, спираючись на знання. Це не прийнято, це викликає напругу у оточуючих, та й не вийде нічого. Ми звикли інтимну сферу, сферу чуттєвих стосунків виносити за дужки, за дужки все. Тут взагалі щось таке особливе. Тут я сам, сама, і ніщо на мене не впливає, і це все таке інтимне-інтимне, навіть в тому випадку, якщо я цей інтим купив або купила.

кути спотикання | ритмічна сумісність

типологія чуттєвості | Міф про чоловічу і жіночу енергії | Людина як тіло і істота | Отже, спробуємо знайти такий спосіб опису взаємодії чоловіків і жінок з енергією, який би задовольнив наш практичний запит. | Так все-таки різні істоти? | Секрети, секрети | Дещо про технологію | Кільце або інше почуття | Фундаментальна природа чуттєвості | Де беремо, де витрачаємо |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати