На головну

Дещо про технологію

1. CASE технології
  2. PID-технології.
  3. S: Інформаційні технології - це
  4. Web- технології .средства розробки сайтів.
  5. Web-технології
  6. Аналіз існуючих розробок і обгрунтування вибору технології проектування
  7. Аналіз існуючих розробок і обгрунтування вибору технології проектування модулів (сервісів)

Наші колеги, люди з духовної спільноти, дослідники, в пошуках способів і можливостей заповнення різних життєвих форм якимись духовними смислами або, скажімо, якимись несподіваними смислами (Для тих, що оточують це якесь дивне заняття. Чого вже там, постачати смислами таке чудове задоволення) шукали, намагалися, експериментували. Різні пози, медитації.

Є чудова медитація, яка полягала в тому, що в спеціальній позиції чоловік і жінка з'єднувалися і в цьому положенні розмовляли, пили легке вино і в цей момент переживали щось набагато прекрасніше, ніж біологічний оргазм.

І як же це незвичайне переживання виглядає з точки зору енергетичної?

Жіноча енергія природним шляхом потрапляє в область малого тазу чоловіка, допомагаючи йому підтримувати включеність, а чоловіча енергія, природним чином потрапляючи в голову жінки, вступає у взаємодію з жіночої, і вони взаємно відчувають себе шалено комфортно.

Ось був шок і потрясіння, коли я вперше, правда, дуже давно прочитав цей текст, я, вихований в країні, де сексу взагалі не було, а вже тим більше таких вишуканих форм. Тоді я вперше задумався над тим, що таке еротика за походженням, а не по тому, що зробили з неї французи.

Секрети, секрети | Кільце або інше почуття

І не тільки | замість вступу | типологія чуттєвості | Міф про чоловічу і жіночу енергії | Людина як тіло і істота | Отже, спробуємо знайти такий спосіб опису взаємодії чоловіків і жінок з енергією, який би задовольнив наш практичний запит. | Так все-таки різні істоти? | Фундаментальна природа чуттєвості | Де беремо, де витрачаємо | кути спотикання |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати