На головну

Міф про чоловічу і жіночу енергії

1. E) витрата сировини, води, енергії і різних реагентів, віднесений до одиниці цільового продукту
  2. Quot; Я прошу Вознесенних Майстрів і кураторів енергії каналу Кундаліні Рейки, дозволити і допомогти повністю і вірно передати (ім'я або нік) настройку "Крила Ангела».
  3. Активація котлів сексуальної енергії.
  4. У підсумку вийде, що 50-кілограмова балерина в середньому витрачає в добу близько 5000 ккал енергії.
  5. У підсумку вийде, що 50-ти кілограмова балерина в середньому витрачає в добу близько 5000 ккал енергії.

Я тут недавно книжку прочитала під назвою «Жінка в чоловічому світі». Нічого така книжка, симпатична. Там є ціла глава про енергію, енергії чоловічою і жіночою, про їх особливості, різному енергетичному звучанні різних людей, характеристики цих звучань. Все, начебто, і так, але щось мені сьогоднішньої із цього всього не подобається: не те занадто просто, не те занадто складно. Але красиво.

Останнім часом мене часто запитують, яка різниця між чоловічою і жіночою енергією. Та ні жодної чоловічої і жіночої енергії. Є енергія. Є чоловіки і жінки. І є різниця між тим, як чоловіки користуються цією енергією і як жінки користуються цією енергією.

Те, що ми називаємо псіхоенергетікі, є взаємодія психіки і енергії. Психоенергетичні інструмент - це функціональна система, за допомогою якої психіка людини управляє енергією.При такому погляді - все психоенергетичні тренінги, все практики, що використовуються в духовних традиціях, є не що інше, як вивчення і оволодіння практичними навичками управління енергією за допомогою психіки. Таким чином, дозволяється загадковий питання про чоловічої та жіночої енергії. Управління енергією за допомогою жіночої психіки і надає їй ті властивості, які прийнято визначати як «жіноча енергія», а управління енергією за допомогою чоловічої психіки надає їй на виході ті властивості, які прийнято називати «чоловічою енергією».

але люди - Це такі чудові істоти, які все спрощують. Так, вони спростили: є чоловіча енергія і жіноча енергія. Тому я повторюю: немає нічого такого, немає ні чоловічої, ні жіночої енергії. Є енергія. І є чоловіки і жінки. Це факт: науковий, біологічний. Тому що, як відомо, біологічно чоловіки і жінки - це зовсім різні істоти.

Нещодавно я був у Словаччині, і там маленька дівчинка півтора року від роду продемонструвала це абсолютно фантастичним чином. Оскільки я для неї такий дядько, який приїжджає іноді до них, і дуже не схожий ні на тата, ні на інших дядьком, які бувають у них в будинку, а знайома вона зі мною, можна сказати, з самого народження, то сталося наступне. Я вирішив посидіти один, покурити, подумати і за звичкою натискати кнопки телевізора. Але один я був недовго. Увірвалася абсолютно оголена дівчинка, за якою гналася мама і намагалася її умовити (там дуже м'яке європейське виховання), умовити все-таки одягнутися.

Дівчинка робила все, щоб залишитися у мене на очах. Я відвертав голову, вона переміщалася, щоб тільки залишитися в полі мого зору, коротше кажучи, стриптиз тривав до тих пір, поки я вже не витримав і кажу їй: «Ну, вистачить, я вже готовий». Тоді вона милостиво дозволила себе одягнути. Але це ще не все...

Здавалося б, ну хіба мало що буває. Вранці наступного дня ми збираємося до сніданку. Вона, абсолютно одягнена, природно, але поводиться зі мною вже так: принеси, розкол горішок, йди сюди, принеси те, принеси це. Усе. Я вже її чоловік. Вона свою частину виконала, тепер я повинен за це відповідно себе вести. Нагадую, дівчинці півтора року!

типологія чуттєвості | Людина як тіло і істота

І не тільки | замість вступу | Отже, спробуємо знайти такий спосіб опису взаємодії чоловіків і жінок з енергією, який би задовольнив наш практичний запит. | Так все-таки різні істоти? | Секрети, секрети | Дещо про технологію | Кільце або інше почуття | Фундаментальна природа чуттєвості | Де беремо, де витрачаємо | кути спотикання |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати