Головна

Г) Займіть позицію спостерігача

1. Ось коли я подорослішав, то найскладнішу композицію я елементарно пишу за півгодини. Для дурня мене і Мурзова молодих музика пишеться довго.
  2. Ви завжди закривали позицію після того, як втрачали близько 100 доларів?
  3. Ви повністю закрили позицію?
  4. Компенсація фазової помилки, яка відбувається в зоровій системі спостерігача
  5. Контрольний запуск на маневрову позицію
  6. Контрольний запуск на маневрову позицію

Уявіть, що ви розмовляєте з цією людиною і в той же час спостерігаєте вашу бесіду з відстані, звідки добре видно і його, і того, хто «так схожий» на вас. Прослідкуйте, як ці двоє спілкуються і контактують один з одним. Постарайтеся відчути, які цілі переслідує кожен зі співрозмовників, і подумайте, в чому їх інтереси сходяться.

Мал. 5.4. Виявлення позитивного наміри

Якщо точки дотику інтересів неочевидні, виявите їх за допомогою укрупнення, розукрупнення і приведення аналогій, які описані в розділі 2.

Подумайте, що ви обидва можете виграти від цього і яку вигоду вам обом може принести співпраця. Подумайте, яку «миттєву вигоду» може отримати ця людина, пішовши на компроміс з вами. Якщо така не приходить на розум, постарайтеся знайти сфери, в яких ви можете виявитися корисним цій людині. Відносини подібні банківського рахунку. Ми отримуємо те, що вкладаємо. Люди пам'ятають добро і намагаються відплатити тим же.

А) Зберіть інформацію | Виявлення позитивного наміри

контекст | ідентичність | оточення | Експерт і учень в одній особі | Спочатку друга позиція | А) осмислюється рівні | Через ставлення до мети | Шукаємо позитивний намір | Стратегії приєднання: структура впливу | Інструментарій альфа-лідерства |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати