На головну

Ти знаходишся в стані бездіяльності і повного внутрішнього безмовності.

1. C. держатель дозволу в стані юридично і практично продати дозвіл третій стороні.
  2. II. Приклади коагулограм і висновків про стан системи гемостазу
  3. VII. Визначення щільності ґрунту в сухому стані
  4. А.1. Висновок закону повного струму в диференціальної формі
  5. АДВОКАТ: Шановний суд. Я протестую! З цих відеодоков можна зробити висновки, в якому стані була моя підзахисна.
  6. У стані апатії людина може перебувати від кількох годин до кількох тижнів.

Розслабити всі м'язи, перестати відчувати тіло.

І головне - потім шар за шаром (як в цибулині) прибрати всі думки (вони можуть продовжувати текти крізь вас, але ви Чи не реагуєте, що не відзиваєтеся, вони вас не чіпляють, ви їх просто мляво реєструєте ...).

Потім - прибрати все почуття. Ще і ще. Поки не залишиться дзвінка порожнеча всередині ..

У призначений час складіть руки в Гассе (долонями один до одного) і скажіть свій намір про прийняття цілющої допомоги:

Quot; Я (Ім'я) прошу своє Вище Я допомогти мені прийняти в повному обсязі

Цілющу допомогу (тема сеансу, назва енергії) від Майстра

Ім'я) тут і зараз ".

Потім зверніться до Вищих:

Quot; Прошу Вищих вчителів, Вищих істот, моїх духовних провідників-наставників і мого Ангела Хоронителя допомогти мені отримати зцілення повноцінно і найкращим для мене чином ".

Після проголошення веління прийняття покладіть руки на коліна (або підлокітники) долонями вгору, а якщо приймаєте цілющу допомогу лежачи, руки покладіть вздовж тулуба долонями вгору.

Повністю розслабтеся, - це значить розкріпачити всі м'язи і сухожилля, займіть максимально зручне положення.

Спокійно спостерігайте, як би з боку за течією енергії і своїми відчуттями.

Сеанс може тривати від 30 хвилин до 2-х годин.

Повинно пройти якийсь час, поки "бездіяльність» і «все відпустити» прийдуть до тебе. | Цілі і завдання курсової роботи
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати