Головна

Додаток А

  1. Додаток 1
  2. Додаток 1
  3. Додаток 1
  4. ДОДАТОК 1
  5. Додаток 1
  6. Додаток 10
  7. Додаток 10.

Тест-опитувальник А. В. Звєрькова і Е. В. Ейдман «Дослідження вольової саморегуляції»

1. Якщо щось не клеїться, у мене нерідко з'являється бажання кинути цю справу.

2. Я не відмовляюся від своїх планів і справ, навіть якщо доводиться вибирати між ними і приємною компанією.

3. При необхідності мені неважко стримати спалах гніву.

4. Зазвичай я зберігаю спокій в очікуванні спізнюється до призначеного часу приятеля.

5. Мене важко відволікти від розпочатої роботи.

6. Мене сильно вибиває з колії фізичний біль.

7. Я завжди намагаюся вислухати співрозмовника, не перебиваючи, навіть якщо не терпиться йому заперечити.

8. Я завжди «гну» свою лінію.

9. Якщо треба, я можу не спати всю ніч (наприклад, робота, чергуванні) і весь наступний день бути в «хорошій формі».

10. Мої плани занадто часто перекреслюються зовнішніми обставинами.

11. Я вважаю себе терплячою людиною.

12. Не так-то просто мені змусити себе холоднокровно спостерігати хвилююче видовище.

13. Мені рідко вдається змусити себе продовжувати роботу після серії образливих невдач.

14. Якщо я ставлюся до когось погано, мені важко приховувати свою напріязнь до нього.

15. При необхідності я можу займатися своєю справою в незручній і невідповідній обстановці.

16. Мені сильно ускладнює роботу усвідомлення того, що її необхідно будь-що-будь зробити до певного терміну.

17. Вважаю себе рішучою людиною.

18. З фізичною втомою я справляюся легше, ніж інші.

19. Краще почекати тільки що пішов ліфт, ніж підніматися по сходах.

20. Зіпсувати мені настрій не так-то просто.

21. Іноді якась дрібниця опановує моїми думками, не дає спокою, і я ніяк не можу від нього звільнитися.

22. Мені важче зосередитися на завданні або роботі, ніж іншим.

23. переспориш мене важко.

24. Я завжди прагну довести розпочату справу до кінця.

25. Мене легко відволікти від справ.

26. Я помічаю іноді, що намагаюся домогтися свого всупереч об'єктивним обставинам.

27. Люди часом заздрять моєму терпінню і скрупульозності.

28. Мені важко зберегти спокій у стресовій ситуації.

29. Я помічаю, що під час монотонної роботи мимоволі починаю змінювати спосіб дії, навіть якщо це часом призводить до погіршення результатів.

30. Мене зазвичай сильно дратує, коли «перед носом» зачиняються двері минає транспорту або ліфта.

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ | Додаток А-1


Висновки до первого розділу | Методика та організація дослідження психологічних особливо формирование готовності до майбутньої професійної ДІЯЛЬНОСТІ студентів медичного коледжу | Типи професій | Кореляційній аналіз за методом Спірмана | Висновки до іншого розділу | Рекомендації относительно оптімізації процесса формирование готовності до майбутньої професійної ДІЯЛЬНОСТІ для студентов | Програма психологічного тренінгу формирование готовності до майбутньої професійної ДІЯЛЬНОСТІ для студентів медичного коледжу | Організація проведення формувального експеримент | Висновки до третього розділу | ВИСНОВКИ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати