Головна

знайомство

Як прийнято знайомитися у вас в країні?

Як познайомилися ваші батьки?

знайомство

Костя сидів біля вікна і дивився на небо. Сьогодні на дитячому майданчику він познайомився з дівчинкою Олею. Вона йому дуже сподобалася. У неї були великі блакитні очі і веснянки, а її кіски смішно стирчали в різні боки. Костя зітхнув і запитав у мами:

- Мамо! Ти пам'ятаєш, як ви з татом познайомилися?

- Звичайно, пам'ятаю, - посміхнулася мама. - Це було дев'ять років тому. Але я пам'ятаю це добре, як ніби це було вчора.

- Розкажи будь-ласка! - Попросив Костя.

І Маша почала розповідати.

- Був ясний осінній день. Яскраво світило сонце. На землю падали жовті, червоні і помаранчеві листя. Вони були схожі на різнобарвний килим. Я йшла додому з інституту. У мене була важка сумка з книжками. До мене підійшов симпатичний молодий чоловік і запропонував свою допомогу. Я погодилась. По дорозі ми розговорилися. Він запитав, як мене звати. Я назвала своє ім'я, він трохи у відповідь. Він сказав, що йому дуже приємно. Я теж була рада познайомитися. Виявилося, його звуть Андрій. Я тоді подумала, що так звуть мого улюбленого актора - Андрія Миронова. Він запитав, де я вчуся. Я не стала приховувати, що вчуся на філологічному факультеті і хочу стати вчителем літератури. У відповідь він розповів, що вже закінчив медичний університет і працює лікарем. Андрій пожартував, що вчителька і лікар - це прекрасна пара. Мені сподобався це молода людина. Тому коли він попросив у мене номер телефону, я написала його на листку зошита. Адже майже ні у кого тоді не було мобільних телефонів. На прощання я просто сказала: «Поки». Він теж посміхнувся і сказав: «До скорої зустрічі». З тих пір він зустрічав мене з інституту щовечора.

- Я теж буду допомагати Оле! Я буду носити шкільний портфель! - Закричав Костя. - Може бути, я теж їй сподобаюся!

- Обов'язково! - Відповіла Маша і погладила хлопчика по голові. - Ти будеш справжнім чоловіком, коли виростеш! Адже по-іншому і бути не може.

І вона поцілувала сина.

Слова для довідки:

косичка - Зачіска з трьох пасм волосся, які з'єднані особливим чином.

Філологія - Наука, яка вивчає культуру народу, відображену в мові і літературній творчості.

Портфель - Сумка для шкільного приладдя.

обов'язково - Безумовно, поза всякими сумнівами.

симпатичний - Красивий, милий, гарненький (Симпатична дівчина, симпатичне плаття).

Андрій Миронов - радянський артист театру і кіно.

Smart Roadster | Завдання 1.


Замініть в пропозиціях непряму мову прямий. | Вивчіть назви кольорів. | сімейний вечір | Завдання 1. | Завдання 3. | Літній день в селі | Завдання 2. | Новий рік | Поїздка в Таганрог |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати