На головну

Сервер сценаріїв Windows Script Host

1. Choose the appropriate description to the breed of the dog.
  2. D. TRANSCRIPTION: SYNTHESIS OF RNA
  3. Description of the ship
  4. Descriptive Synchronic Comparative Linguistics

Сервер сценаріевWindows Script Host (WSH) - це інструмент, що дозволяє створювати спеціальні сценарії, які працюють безпосередньо в операційній системі Windows і використовують зовнішні об'єкти ActiveX. Різні версії сервера сценаріїв Windows Script Host (WSH) входять в стандартну поставку Windows 98/2000 / NT / XP. Сценарії WSH можуть створюватися за допомогою спеціалізованих мов (наприклад, Microsoft Visual Basic Script Edition (VBScript) або Microsoft JScript).

За допомогою внутрішніх об'єктів WSH з сценаріїв можна виконувати такі основні завдання:

- Виводити інформацію в стандартний вихідний потік (на екран) або в діалогове вікно Windows;

- Читати дані з стандартного вхідного потоку (тобто вводити дані з клавіатури) або використовувати інформацію, виведену іншою командою;

- Використовувати властивості і методи зовнішніх об'єктів, а також обробляти події цих об'єктів (тобто які генеруються цими об'єктами);

- Запускати нові незалежні процеси або активізувати вже наявні;

- Запускати дочірні процеси з можливістю контролю їх стану і доступ до їх стандартним вхідним і вихідним потокам;

- Працювати з локальною мережею: визначати ім'я зареєстрованого користувача, підключати мережеві диски та принтери;

- Переглядати і змінювати змінні середовища;

- Отримувати доступ до спеціальних папках Windows;

- Створювати ярлики Windows;

- Працювати з системним реєстром.

приклади завдань | об'єкти WSH

ДО ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ | Л Командний інтерпретатор command.com | Основні команди для роботи з файловою системою | DIR "C: \ Мої документи" / W / O: N> PRN | Мета роботи: вивчити систему команд, засоби автоматизації роботи - застосування пакетних bat-файлів. | Copier.bat C: \ Programs D: \ Backup | ECHO Зараз будуть видалені всі файли в каталозі C: ??\ Мої документи | ECHO OFF | команда CHOICE | Особливості командних файлів в Windows NT-XP |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати