На головну

Аксіоми !!!

Точка входу (70% успіху):

· Спочатку чекаю появи моделі, визначаю стоп, точка входу завжди визначається від СТОПА !!!

· Адекватність стопа: Якщо ціна бере мій мінімальний стоп, то вона не йде в мою сторону, якщо йде - стоп неадекватний.

· Завжди вхід тільки точно по наміченій ціною, buy limit / sell limit, іноді stop ордер.

· Я на 100% знаю, чому заходжу в угоду саме в цій точці і саме зараз: це зрозуміле мені становище на старших таймфреймах > зрозуміла мені торгованих модель > правильний стоп > (рівень, проторговка) > потенціал прибутку (при вході в позицію, коли визначений стоп, необхідно зрозуміти потенціал прибутку, мінімальне співвідношення це 1 до 3)

Утримання позиції, додавання (70% успіху):

Вихід з позиції:

· Мінус позиція закривається стопом, або вручну завжди (стоп не пересувається) (70% успіху)

· Якщо в плюсовій позиції ще не досягнуто запланований профіт, але почалося незрозумілі різкі рухи - вихід.

· Основний орієнтир, який підтверджує плановий вихід - сильний рівень зі старшого таймфрейма (відомо при вході) і зростання обсягу.

· Виходити за алгоритмом, а не за емоціями.

Завжди намагатися виходити лімітним ордером (ордерами).

Ризик-менеджмент (на доопрацюванні)

1. Ліміт втрат на 1 торгову сесію: 300 рублів (від 06.07.2015) без урахування комісії.

2. Стандартний обсяг в одній позиції: 1 контракт

3. Максимальна кількість угод за одну сесію: 5

4. Віддаю назад в ринок не більше 30% від отриманого прибутку: якщо заробив 100, то можу втратити не більше 30 (без урахування комісії).

5. Допускається 3 збиткових угоди поспіль. Після трьох збитків - перерва 30 хвилин. Графіки не дивлюся, відходжу від комп'ютера.

6. Якщо після перерви відбувається ще 2 збиткових угоди - торгівля на сьогодні закінчена. Закриваю термінал, йду від комп'ютера.

7. Допускається не більше трьох збиткових днів поспіль. Після трьох днів збитків - 2 дні не торгую. Перший день - відпочиваю від ринку. Другий аналізую збиткові угоди.

Алгоритм розрахунку прийнятного стопа для інструменту | Розділ 2. Введення в математичний аналіз.

Визначення стабільності психоемоційного стану та нормальних вступних, необхідних для реалізації алгоритму. | Визначення придатності інструменту для торгівлі | Ознаки наявності потенційного ходу ціни на різних таймфреймах | торгуються моделі |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати