Головна

Мухаммад 2. 116

  1. І нехай благословить і вітає Аллах нашого пророка Мухаммада, членів його сім'ї та його сподвижників.
  2. Мухаммад - Посланник Аллаха »[453].
  3. Мухаммад не є батьком когось із ваших чоловіків [563], а є посланником Аллаха і печаткою пророків [останнім з пророків]. Аллах знає про будь-якої речі »[564].
  4. Про Мухаммад, ти мені про іслaме ».
  5. Він [Мухаммад] не говорить по примхи. Це - всього лише одкровення, яке нав'язується »[361].
  6. Пізнання вашого пророка Мухаммада

...

Також одне з його імен Ахмад. Згадав це ім'я Аллах, передаючи слова Масіха 'Іси, коли він був втішений приходом Посланника, нехай благословить його Аллах і вітає: «А ось Іса, син Мар'ям, сказав:« О, сини Ізраїля! Я посланий до вас Аллахом, щоб підтвердити правдивість того, що було в Таурат до мене, і щоб повідомити добру новину про Посланнику, який прийде після мене, ім'я якого буде Ахмад »1. Він Мухаммад і Ахмад і сенс цього в тому, що він володар численної похвали, а також він володар багатьох поховальних якостей, нехай благословить його Аллах і вітає. З його імен також «Пророк милості» і «Пророк битви», тобто джихаду на шляху Аллаха, а також збирає, так як він збере людей після свого воскресіння. Тому що він останній посланник, нехай благословить його Аллах і вітає, і після нього буде тільки судний день. Після його послання настане Час, і люди будуть зібрані для відплати і розрахунку. І той, хто бажає детальніше дізнатися всі ці речі нехай повернеться до книги «Джаляу аль-афхам фі ас-солять уа ас-салямі 'аля хойрі аль-Анами», написаної імамом Ібн аль-Коййімом, хай помилує його Аллах.

А що стосується його родоводу, то він Мухаммад син 'Абдулли сина' Абд аль-Муттоліба, сина Хашима, сина 'Абд Манафа, сина Кусаййа, сина Кіляба. Він з роду курайш, який є найпочеснішим родом. Курайшити ж є нащадками Ісма'іля, мир йому і благословення Аллаха.

Араби поділяються на дві групи: чистокровні араби, а це аль-Кохтанія і Арабізованих араби, тобто ті, які стали арабами, а це аль-'аднанія нащадки Ісма'іля, мир йому, сина Ібрахіма Халіля, мир йому. Вони називаються арабізіровано, тому що вони навчилися арабської мови від чистокровних арабів. Це сталося тоді, коли прийшло плем'я Джурхум і оселилося в Мецці біля Хаджар матерії Ісма'іля і її сина Ісма'іля, коли він був маленьким. Коли вони знайшли воду Замзама, вони зупинилися там і домовилися з Хаджар, що вони оселяться біля неї, і будуть користуватися цією водою. У цей час Ісма'іль був ще немовлям. Потім він ріс і виховувався, вивчаючи арабську мову від племені Джурхум, які були чистокровними арабами. Він взяв дружину з племені Джурхум, і у нього з'явилося потомство, яке росло серед арабів і вивчало арабську мову. Вони стали арабізіровано арабами, і він аль-'аднанія. А що стосується чистокровних арабів, то вони аль-Кохтанія і їх коріння з Ємену.

Деякі вчені кажуть, що араби діляться на дві частини: зниклі араби і залишилися араби. Зниклі це ті, які загинули, а це народи Нуха, 'Ада, Самуд і Шу'айба. Що ж стосується решти арабів, то вони поділяються на чистокровних і арабізованих. Пророк же, нехай благословить його Аллах і вітає, виходець з роду «Бану Хашим», а Хашим нащадок Ісма'іля, мир йому і благословення Аллаха. Його ім'я Мухаммад син 'Абдулли сина' Абд аль-Муттоліба.

Ім'я 'Абд аль-Муттоліб не є ім'ям діда пророка, а його ім'я Шейбі. Однак він був названий 'Абд аль-Муттолібом бо його дядько аль-Муттоліб син Манафа привіз його з Медіни від родичів його матері, коли він був маленьким. І коли люди побачили його, а він був засмаглим в дорозі, вони подумали, що він раб аль-Муттоліба і сказали: « 'Абд (раб) аль-Муттоліба сина Хашима сина' Абд Манафа». У 'Абд Манафа було четверо синів: Хашим дід пророка, нехай благословить його Аллах і вітає; аль-Муттоліб; 'Абд аш

Його ім'я, рід і його юнацтво. | Ряди 6. 117


Доказ на стовпи Имана. | Баккара 177. | Іхсан в роботі, тобто майстерність в цьому. Коли людина робить будь-яку справу або виконує будь-яку роботу, він повинен робити це майстерно і доводити це до кінця. | Юнус 26. 106 | Докази Іхсана. | Тобто з Мухсіна (від перекладача). 108 | Бакара 195. 109 | Муслім 8. 110 | Тобто в одному контексті (від перекладача). | Худоба 59. 113 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати