Союзники і жертви | показне байдужість | Чи не так як гадалося | Холод і жар | Вогонь в душі і лід зовні | ніяких виправдань | Правда чи брехня? | Не мало значення | Чи не мій час | Чи був це сон? |

загрузка...
загрузка...
На головну

Не говори її імені, - прохрипів він.- Не говори інакше вони не дадуть їй з'явиться. А вона ... вона повинна ... важливо ... це важливо ... дівчина зі сну ... важлива ... ».

1. Питання 5 відповідальність при неповному (усіченому, але так в ДП ані слова) склад цивільного правопорушення
  2. Говірки > діалекти (говори) > наріччя
  3. Говори їм наодинці переконливі слова »[9].
  4. Якщо - то - інакше

Я металася з кутка в куток прокручуючи ці слова в своїй свідомості знову і знову. Сумним був той факт, що я прекрасно пам'ятала кожну мить, яке було пов'язане зі смертю Тіма, але я не до кінця розуміла його останні слова.

Про кого він говорив? Про Меріан, більше нема про кого. Вона єдина хто підходив під опис «дівчата з сну». Жоден інший бути не могло, адже саме з нею були пов'язані мої самі реалістичні сни. Але що означає «вони не дадуть їй з'явиться»? І як дівчина зі сну може виявитися реальною? Чому я бачу її? І звідки про неї дізнався Тім? Як вона пов'язана з Тейтем? Що відбувається між Тейтем і Енеєю?

Тім знав набагато більше за мене. Звідки? Без поняття. Якби нам дали трішки більше часу, хоча б ще один день, то Тім мені все розповів би. Адже він вже намагався мені щось пояснити коли ми ще були на кораблі, але і тоді нам завадили. Нам завжди заважали.

-Черт! - Різко викрикнула я.

Апатія йшла так стрімко, що нахлинули емоції вибили з моєї грудної клітини все повітря. Намагаючись хоч якось впоратися з потоком емоцій я різко опустилася на підлогу і притиснула коліна до грудей обхопивши їх руками. Біль, страх, відчай і нерозуміння - все це змішалося в моїй душі в отруйний коктейль. Мені знову захотілося кричати, як тоді, в провулку де лежало тіло Тіма, але на цей раз я змогла взяти себе в руки.

Джеймс був правий я не можу просидіти за гратами все вічність. І якщо ще зовсім недавно я не знала до чого взагалі можу прагнути, то зараз у мене з'являвся план. Цей план був спонтанним. Він межував з божевіллям і невиправданим ризиком, але я не могла інакше. Якщо залишуся тут, то збожеволію остаточно. Я повинна в усьому розібратися.

Мені потрібно зрозуміти хто така Меріан і як я пов'язана з нею. Можливо, це ключ до розгадки моєї власної сутності. Чи можу я вірити своїм снам? Тейт сказав, що вона остання з роду енохіанскій вартою, але ж це не так. Вони не вимерли. Можливо, їх не так багато як колись, але все ж досить, що б прочісувати весь Нью-Йорк в надії вбити мене і Озборна. І ще Тейт щось говорив про Джеймса, але хіба він може бути з ним знайомий? І він згадував про мене. Чи знав Тейт куди я поділася і що зі мною сталося? І яким чином Рід став безсмертним?

Здається у мене закрутилася голова.

Безліч питань зводилося все до однієї людини. Людині, який, якщо сни не обманули мене, все ще живий. Все безумство полягає в тому, що я збираюся залишити безпечний притулок гнана неясними снами, в пошуках людини, який ось уже кілька століть як повинен бути мертвий і до всього іншого, який убив мого брата. А все заради того, що б з'ясувати, що з ним сталося і хто та дівчина зі снів.

Ось тільки як дістатися до рідного міста всіх вартою Енохіана при цьому зберігши при собі всі кінцівки і власне життя?

Саме тому мені потрібен план. Самий відчайдушний і божевільний план з усіх можливих. План в стилі Озборнів.

У глибоких ящиках комода, який стояв у відведеній для мене кімнаті я знайшла старий і дуже пошарпаний часом похідної рюкзак. Джеймс, за ті кілька днів, які ми пробули в його притулок, встиг натискати для мене дещо з одягу, але крім цього я сунула в рюкзак ще й пару його сорочок. На всякий випадок.

За моїми розрахунками, і я дуже сподівалася, що вони вірні, зараз в Нью-Йорку було близько другої години ночі. Але сон в мої плани не входив. Я була одягнена в чорні штани, похідні черевики, темну кофту і все в тому ж плащі з широким капюшоном, який був на мені після прибуття в цей злощасний місто. Тепер залишалося лише чекати.

Коли тонка смужка світла, яка пробиралася в мою кімнату через щілину між дверима та підлогою, згасла я накинула рюкзак на спину і завмерла в очікуванні. Почулися кроки за дверима, скрипнули мостини, Джеймс увійшов в сусідню кімнату і закрив за собою двері. Я просиділа на підлозі біля дверей ще близько півгодини чекаючи коли він остаточно засне. У підвалі повисла мирна тиша.

Без чверті третій годині ночі.

Пора.

Нечутно відкривши двері я пробралася в вітальню і кухню за сумісництвом. Тут не було жодного промінчика світла, але я досить добре запам'ятала розташування меблів, щоб безперешкодно пройти уздовж всієї кімнати. До дверей залишалася всього пара кроків, і серце калатало так ніби готове розірватися на дрібні шматочки. Ось ще трохи і я зможу доторкнутися до великої залізної двері, зняти з неї ланцюжок, відсунути важкий металевий засув і клацнути двома замками.

Два кроки.

По лівому скроні скотилася холодна крапелька поту. Я навмисно не говорила Джеймсу ні про які плани і розігрувала важку депресію протягом двох днів. Він не повинен нічого запідозрити до тих пір поки не вирішить, що я занадто довго не виходжу зі своєї кімнати. Що він зробить, коли зрозуміє що я втекла?

Один крок.

Він повинен зрозуміти, що я зробила це не просто так. У мене завжди були причини триматися подалі від тих хто мені дорогий. А Джеймс, нехай я і не завжди готова була це визнати, був мені дорогий. Навіть примарний шанс на те, що Озборн міг знати щось про Тейт не переконало мене в тому, що його коштувати присвячувати в мої плани. Я дала йому занадто багато проблем хоча по суті він сам на них і напоровся. Але це вже не важливо.

Мої пальці стосуються холодного металу.

Я все роблю правильно. Поодинці у нього буде шанс вижити. Джеймс розумний і сильний він зможе ховатися все життя від вартою Енохіана. Може це не найкраща перспектива, але іншого шляху просто немає. І я впевнена, що йому не потрібен баласт у вигляді безсмертної дівчини, яка вбиває все, що їй дорого або просто попалося на шляху. Я не змогла врятувати Ноа і Енею, не змогла врятувати своїх батьків, я навіть не намагалася врятувати свій рід або саму себе. Як і моєї вини мертвий Тим. Але я повинна хоча б спробувати врятувати Джеймса. Більше мені нічого не залишається.

Клац.

Яскраве світло різко вдарив по очах немов їх накололи а вилку. Вилаявшись не найбільш пристойними словами я міцно заплющила очі. Коли мені нарешті вдалося впоратися з власним зором, то я побачила картину, яка викликала в мені відчайдушний стогін.

Джеймс сидів в єдиному потертому кріслі, яке було у вітальні. Поруч з ним на столику стояла злощасна лампа, яка засліпила мене. Сам хлопець був повністю одягнений. На ньому навіть була важка шкіряна куртка а біля ніг лежав такий же рюкзак як і у мене, тільки трішки більше.

Я очікувала побачити на обличчі Джеймса злість або хоча б невдоволення, але цього не було. Замість поглядів повних докору я побачила поблажливу посмішку і пекельних бісенят в сіро-блакитних очах.

-Ну І куди ми вирушаємо? - Поцікавився Озборн таким тоном ніби ми зібралися у відпустку.

-Як Ти дізнався? - Вигукнула я.

Хлопець злорадно посміхнувся.

-Я Відчуваю коли ти мені брешеш. Навіть коли ти мовчиш я завжди чую, що ти щось замишляєш.

І що, скажіть на милість, я повинна відповісти на таке?

-Так Куди ми вирушаємо? - Знову поцікавився Джеймс роблячи зло, наголос на слово «ми».

-Я Йду звідси, - промовила я гордо і з викликом подивившись на Джеймса.- Одна.

Хлопець похитав головою.

-І Куди ж?

-Це ... Хм ...- я спробувала швидко придумати відповідну відмовку, але проблема в тому, що я не хотіла брехати, але і говорити правди не собіралась.- Важливо.

-дуже Інформативно, - з удаваною серйозністю кивнув Джеймс.- А по-подробней?

-Я Не можу розповісти.

-Тому Що це страшно небезпечно? - Підказав хлопець.

-саме! - Вигукнула я.

-І Ти вирішила тихо втекти заради того, щоб врятувати мене від таких страшних випробувань? - З награним драматизмом в голосі промовив Джеймс притиснувши праву долоню до серця.

-Ні, - Сухо збрехала я.- Це просто не твоя справа.

Джеймс зітхнув і піднявся на ноги. Весь глузливий драматизм зник. Я була готова бігти стрімголов ось тільки куди бігти? Що б відкрити двері мені знадобитися ціла хвилина а цього більш ніж достатньо, щоб знову мене вирубати. Хоча я сумніваюся, що Озборн зробить це. Він жахливо себе відчував коли вдарив мене. Це було не в його характері - бити дівчину. Якщо вона, звичайно, не демон або професійний убивця приблизно його рівня. Тоді все в порядку.

Я не збираюся зупиняти тебе, - спокійно сказав Джеймс стоячи в декількох кроках від мене.- Ти можеш піти коли і куди захочеш. Але я піду за тобою.

-Навіщо тобі все це? Ти ж навіть не знаєш, що я збираюся зробити, - пробурмотіла я.

Хлопець розвів руками.

-Мені Нічого втрачати, - просто відповів він І я не збираюся доживати своє життя під замком. Навіть якщо так безпечніше.

-Якщо Ти будеш поруч зі мною, то рано чи пізно загинеш. А для тебе смерть може виявитися набагато страшніше ніж для будь-якого іншого живої істоти.

-Смерть в будь-якому випадку наздоганяє кожного, - без всякого удавання промовив Джеймс. А потім він посміхнувся широкою посмішкою від якої мені стало трішки легче.- Іноді ризик це єдиний стимул в житті.

Почуття - штука складна | Шлях не близький
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати