На головну

Розробка освітнього проекту: можливості та ресурси в навчальній роботі.

1. II. Ознаки, ресурси і функції влади.
  2. II. СТРУКТУРА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ
  3. III. Інтернет ресурси
  4. IV. електронні ресурси
  5. А що стосується людини, у якого є можливості і він знає дорогу, то для нього немає виправдання.
  6. Актуальність навчальної дисципліни

Всі, хто займався навчанням розробці проекту, розуміють основну складність цього процесу. Проектування - це зміст діяльності, і його неможливо освоїти за традиційною схемою, не беручи участь в діяльності по розробці реального проекту. Це правило давно відомо в світовій практиці навчання проектному менеджменту. Методика навчання цілеспрямованому менеджменту і логіко-структурному підходу (КСП) до розробки проектів, яку я використовувала в даному навчальному курсі, не є винятком.

Використання ЛСП в освіті, як освітньої технології стало можливим завдяки Методу прикладного планування і аналізу проектів, Розробленого Ульріхом Шифером і Антоніо Батістою (Португалія). Цей метод використовують в якості практичного посібника з навчання Логіко-структурного підходу до розробки проектів. Основою методу є широке включення в процес планування і оцінки проекту всіх його учасників і зацікавлених сторін. Отже, ефективність його застосування в освіті, залежить від успішності оволодіння навичками включення в розробку проекту представників різних організацій, Які може торкнутися проект, широкої участі співробітників організації ініціює проект. На даний метод я орієнтувалася в процесі навчання групи студентів міжфакультетської спеціалізації «Управління та менеджмент організації» технології «Логіко-структурний підхід до розробки проекту». Сам метод описаний мною в додатку 1. У цьому матеріалі я б хотіла обговорити: як змінює організація реальної діяльності по розробці проекту навчальний режим, мотивацію студентів і характеристику групи. В освітній програмі даної спеціалізації мій курс «Проектний менеджмент» є першим навчальним предметом за фахом.

Модельне заняття №3 Дослідження змін у педагогічній діяльності. Використання методу кейс-стаді для організації дослідження змін в педагогічній діяльності. | Опис ситуації або як відбувалося навчання.

Кейс-метод: історія розробки та використання методу в освіті | джерела кейсів | структура кейса | Організація роботи з кейсом | Як вибрати кейс? | Матеріали рефлексії студентів. Підбиття підсумків. | Олексій, грунтовний, але не боїться що або запропонувати. | кейс №3 | Відповідальна проба в освіті: прийняття та відмова. Н. В. Муха | Ставлення, дослідне позиціонування |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати