Головна

Голосні літери ПІСЛЯ ШИПЛЯЧИХ І Ц

  1. Lettere straniere - Іноземні букви
  2. XXIII. Душа після смерті
  3. Алгоритм вставки елемента в список після елемента з вказаним ключем
  4. Аллах підтримує віруючих твердим словом в мирському житті і Останньою життя. А беззаконників Аллах вводить в оману - Аллах вершить те, що забажає »[171].

букви ж, ш, ч, щ, ц, позначають приголосні фонеми, що не володіють диференціальним ознакою твердості-м'якості. Ці фонеми втілюються або в твердих звуках, або в м'яких. Але твердість і м'якість - це інтегральні ознаки даних звуків, а не ознаки фонем. Тому на листі названі ознаки що позначаються. Крім того, букви ж, ш, ч, щ, ц передають весь зміст відповідних фонем. Тому після ж, ш, ч, щ, ц голосні літери позначають тільки голосну фонему.

фонеми  а, у, о, і, е передаються на листі буквами а - Я, у - ю, про - е, и - і, е - е. З кожної пари для позиції після шиплячих і ц графіка «вибирає» одну букву - а, у, о, і, е: жар, куля, хащі, цар; жук, шум, чудо, щука, батькові; обличчя; жир, шип, чисто, щі; жест, жердина, честь, щілину, мета. (Після шиплячих пишеться не тільки о, А й е, після ц пишеться не тільки і, але і и. Але ці написання - область орфографії.) Букви а, у, о, і після шиплячих і ц виступають в тому ж значенні, що і на початку слова, де вони позначають тільки фонеми  а, у, о, і і де не треба вказувати на якість попередньої приголосної.

букви я, ю, е, и не пишуть після шиплячих і ц тому, що вони крім позначення відповідної голосною фонеми мають додаткові функції: я, ю, е позначають ще j або м'якість попередньої приголосної фонеми, а ы - Її твердість.

з пари е - е використовується в позиції після ж, ш, ч, щ, ц літера е тому що э утвердилася в російській алфавіті лише в XVIII в. Літера е доречна в даній позиції і тому, що вона позначає тільки голосну фонему і після інших приголосних.

Ідентифікація НА ЛИСТІ ТВЕРДОСТІ і м'якість ПРИГОЛОСНИХ | ЗНАЧЕННЯ ЛІТЕР


Предметні ПОСЛАННЯ ЯК ЗАСОБИ ПЕРЕДАЧІ ПОВІДОМЛЕНЬ | Етапи розвитку нарисної ЛИСТИ | ГРАФІКА І алфавіту | ГРЕЦЬКИЙ АЛФАВІТ | латиницею | КИРИЛИЦЯ | Алфавіту МОВ НАРОДІВ СРСР | СУЧАСНИЙ РОСІЙСКA АЛФАВИТ | Фонематичного ПРИНЦИП ГРАФІКИ | Позиційна ПРИНЦИП РОСІЙСЬКОЇ ГРАФІКИ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати