Крім цього Божества слід будити, годувати, здійснювати для них арати, укладати спати; | Є храмові і домашні стандарти | Заняття 19. Повага до Прасаду | Ми їмо тільки те, що було запропоновано Крішни; а Крішни ми пропонуємо тільки те, що він хоче | Однак бувають особливі обставини | При необхідності є з невідданих можна вчинити так | Процес пропозиції їжі | Потрібно увійти в настрій поваги прасада; зробити це можна за допомогою усвідомленої молитви; існують стандартні молитви | Варто підтримувати духовну атмосферу, пам'ятаючи про те, що ми шануємо Прасад, а не їмо його | Краще готувати стільки, скільки Ви з'їсте; якщо в якихось умовах це не практично, то Прасаду варто відвести окрему полицю в холодильнику. |

загрузка...
загрузка...
На головну

Складаючи по ним твори і роздуми

1. Питання для роздумів
  2. Питання для роздумів
  3. Питання для роздумів
  4. Питання для роздумів
  5. Питання для роздумів
  6. Питання для роздумів
  7. Питання для роздумів.

Я радий, що ти і інші щодня присвячуєте годину написання творів. Це парампара. Всі наші попередники, ачарья нашої традиції багато писали про науку свідомості Бога, так що мені подобається, що мої учні роблять те ж саме, і я дуже натхненний цією програмою, яку ви почали. (ПШП Вріндаван-Чандре, 9 листопада 1970)

Корисно вивчати писання в обговореннях з іншими

Великою популярністю користувалася намет «Питання і відповіді», в якій на величезній вьясасане сидів один з наших старших відданих і відповідав на питання відвідувачів. Там розігрувалися такі дискусії, вони залучали стільки людей, що намет була відкрита щодня, щонайменше, до півночі, щоб задовольнити всіх зацікавлених. Всім подобаються живі обговорення і філософські дебати. (ПШП Рупануге 10 грудня 1971)

Корисно слухати систематичні лекції з ним

Той, хто прочитає «Нектар відданості» з повним розумінням, отримає все необхідне керівництво в області бгакті. Отже, на лекціях в храмі потрібно регулярно обговорювати уривки з цієї книги. (ПШП Адва, 18 червня 1970)

- Які проблеми виникають у сфері регулярного читання книг?

Мін.

(Запитайте у відданих, розберіть їх проблеми. Розберіть осіб часті проблеми: брак часу - цього у нас присвячена окрема тема, яка стверджує, що необхідно жити простим життям, залишивши більше часу на духовну практику, але як мінімум можна слухати лекції по дорозі і т. д .; брак смаку - через поверхневе читання, необхідно вивчати уважніше, наприклад, за допомогою методик, що приводяться нижче;)

- Як читати уважно?

Мін.

(Тези: різні вправи, твори, питання, інтерактиви, обговорення допомагають уважного читання.)

- Практикум: Читання з обговоренням.

Мін.

(Візьміть розділ «Читання шастр» з додаткових матеріалів. Попросіть в парах прочитати текст із Святих писань і обговорити його на основі зазначених в тому розділі етапів. Залежно від часу - помінятися парою і прочитати ще один текст. Можете взяти інші тексти з Бхагавад Гіти )

- Які книги варто перш за все читати? Які лекції слухати?

Мін.

(Можна відповісти на питання. Пропонований відповідь: насамперед необхідно читати книги Шріли Прабгупади; як додаток до них можна читати книги сучасних духовних вчителів ІСККОН; список рекомендованих книг і лекцій прикладений до курсу)

- Чи достатньо читання лише книг Шріли Прабгупади або необхідно читати і інші книги?

Мін.

(Можна поставити запитання і обговорити. Потім дати своє розуміння.)

Абсолютно достатньо; читаючи книги Шріли Прабгупади, ми отримаємо відповіді на всі свої питання;

Нікому з моїх учнів немає необхідності читати будь-які книги окрім моїх - насправді таке читання може завдати шкоди їхньому розвитку в свідомості Крішни. Будь-яке читання сторонніх книг, за винятком особливих випадків, коли це робиться з мого дозволу, наприклад, читання книг якогось Платона з метою порівняльного дослідження його філософії і філософії Крішни - у всіх інших випадках таке читання треба негайно припинити. Це просто зайва морока. Якщо мої учні не можуть уважно прочитати навіть мої книги, чому ж вони повинні відволікатися на інші? Я дав вам «Вчення Господа Чайтаньи», навіщо ж читати Чайтанья-Чарітамріта в якомусь чужому перекладі? Ти абсолютно прав, забороняючи такий читання. (ПШП Шрі-Говінда-дасу, 20 січня 1972)

Крішна дав тобі прекрасну можливість проповідувати філософію, так що ти повинен бути впевнений, що розумієш її правильно. У моїх книгах є все необхідне для вас. Продовжуй подорожувати і проповідувати, і можеш бути абсолютно впевнений, що Крішна дасть тобі все необхідне. (ПШП Гунаграхі-дасу, 14 жовтня 1973)

У моїх книгах міститься повне пояснення філософії свідомості Крішни, так що якщо є щось таке, чого ти не розумієш, ти просто повинен знову і знову читати їх. При щоденному читанні знання тобі відкриється, і твоя духовне життя отримає розвиток. (ПШП Бахурупа-дасу, 22 листопада 1974)

Все, що нам потрібно з навчання Шріли Бхактівіноди Тхакура, можна почерпнути з наших книг. (ПШП Гурукріпе Свамі і Яшоданандане Свамі, 25 грудня 1973)

Заняття 20. Повага до Священним писанням | Проте, ретельно вивчивши книги Шріли Прабгупади, можна вивчати праці попередніх ачарьев.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати