Святе ім'я Крішни і Сам Крішна невідмінне один від одного | Інші форми обов'язково повинні супроводжуватися повторенням Святих імен | Від слухання лекцій і кіртанов чистого відданого | Просто продовжувати повторювати | Практика оспівування, частина 2 | Найкраще читати всі кола рано вранці, відразу після душу | Якщо ми раптом не дочитали, необхідно дочитати на наступний день. | Це найважливіше в нашому духовному житті | Краще повторювати 64 кола | Це буде дуже добре |

загрузка...
загрузка...
На головну

друге образу

1. Антібрендінг: смерть бренду або його друге народження?
  2. восьме образу
  3. Друге і третє початку термодинаміки
  4. Другий закон термодинаміки. Ентропія. Енергія Гіббса. Прогнозування напрямки мимовільно протікають процесів

Друге - підходити до святих імен Господа з мирськими мірками. Господь - владика всіх всесвітів, тому в різних місцях Його називають по-різному, але це жодним чином не обмежує всесовершенство Господа. Будь-яке ім'я, що відноситься до Верховного Господа, так само духовно, як і всі інші. Ці святі імена володіють тим же могутністю, що і Сам Господь, тому кожен може прославляти Господа, називаючи Його ім'ям, яке відоме в тій місцевості, де він живе. Будь-яке ім'я Господа духовно, і тому до Його іменах можна підходити з матеріальними мірками, проводячи між ними відмінності. (Шрімад Бхагават 2.1.11)

Далі, повторення святого імені Вішну приносить людині найбільше благо, і гри Господа невідмінне від Його святого імені. Однак є чимало дурнів, які заявляють, що людина, що повторює мантру Харе Крішна отримує той же результат, що і людина, що повторює імена Калі (Дурги) або Шиви, оскільки всі ці імена нібито невідмінне один від одного. Той, хто думає, що святе ім'я Верховної Особи Бога знаходиться на одному рівні з іменами і діяннями напівбогів, або вважає святе ім'я Вішну матеріальним звуком, також завдає образу святому імені. (Шрімад Бхагават 3.15.25)

У матеріальному світі святе ім'я Вішну в усіх відношеннях благотворно. Ім'я, образ, якості та розваги Вішну суть трансцендентне, абсолютне знання. Тому, якщо хтось намагається відокремити Абсолютну Особистість Бога від Його святого імені або трансцендентного образу, якостей і розваг, вважаючи їх матеріальними, це також образливо. Подібно до цього, вважати, що імена напівбогів, таких як Господь Шива, рівнозначні імені Господа Вішну - або, іншими словами, вважати, що Господь Шива і інші напівбоги є різними іпостасями Бога і тому рівні Вішну, - теж образу. (Чайтанья Чарітамріта, Аді 8.24)

Що стосується відмінності між ім'ям Господа і іменами напівбогів, то в богоодкровенного писаннях (Б.-Г., 10.41) говориться, що всі істоти, наділені надзвичайною могутністю, - не що інше, як складові частинки верховного повелителя всіх енергій, Господа Крішни. Все, крім Господа, займають підлегле становище і в кінцевому рахунку залежать від Нього. (Шрімад Бхагават 2.1.12)

перше образу | сьоме образу
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати