Він повинен дивитися на все очима Священних писань, а не очима політики | Соціальна позиція, частина 2 | Невиконання місії Шріли Прабгупади | Шріла Прабхупада і попередні ачарья | Пояснює як застосовувати знання відповідно до часу, місцем і обставинами; займає нас відповідним практичним служінням | служіння гуру | Учень повинен смиренно служити і слухати духовного вчителя, і якщо духовний вчитель буде задоволений, то логіка і аргументи духовного вчителя стануть зрозумілі учневі. | Слідувати повчанням гуру | Але з деяких питань звертатися краще до наставнику, ніж до духовного вчителя. Розберіть на прикладах. | Необхідно культивувати вкрай близькі і довірчі відносини |

загрузка...
загрузка...
На головну

Значення імені Харе

1. II-3.3. Системи управління запасами і умови їх застосовності
  2. II. ЗНАЧЕННЯ, ЦІЛІСНІСТЬ І КУЛЬТУРНО ЗНАЧУЩИЙ ЖЕСТ
  3. LINES) і графік функції дискретного аргументу sk (тип лінії-ERROR). Зверніть увагу на значення вбудованої змінної ORIGIN.
  4. V. Хрестини і іменини
  5. XII. Призначення і просування чиновників
  6. Абразивні матеріали, їх класифікація, порівняльна характеристика. Склад, властивості. Призначення. Застосування. сполучні речовини

Духовне просвітлення можливо тільки по милості духовної енергії Господа. Промовляючи мантру Харе Крішна, ми спочатку звертаємось до духовної енергії Господа, Харе. Ця духовна енергія починає діяти, коли жива істота повністю довіряється Всевишньому і усвідомлює себе Його вічним слугою. Коли людина віддається Верховному Господу і висловлює готовність виконати будь-яке Його повеління, його називають севонмукхой. З цього моменту духовна енергія починає поступово відкривати йому Господа. (Шрімад Бхагават 4.9.6)

Ці три слова: Харе, Крішна і Рама - трансцендентні насіння маха-мантри. Спів і повторення мантри - це духовний заклик до Господа і Його енергії захистити обумовлену душу. Подібне до невдаваного плачу дитини по своїй матері. Мати Хара допомагає відданому знайти милість Господа-Отця, і Господь виявляє себе відданому, щиро повторює цю мантру. (Шріла Прабхупада, Наука Самоусвідомлення, Повторення мантри Харе Крішна)

- Що означає Маха-мантра? Про що ми молимося в ній?

Мін.

(Можна поставити запитання підопічним, потім дати лекцію)

Тому Чайтанья Махапрабгу вчить нас, що якщо Бога і стоїть про що-небудь просити, то тільки про те, щоб Він дозволив нам служити Йому. У цьому сенс Харе Крішна маха-мантри. Повторюючи Харе Крішна, Харе Крішна, Крішна Крішна, Харе Харе / Харі Рама, Харе Рама, Рама Рама, Харе Харе, ми фактично звертаємося до Господа і Його енергії, Харе. Хара - це внутрішня енергія Крішни, яку уособлює Шріматі Радхарані або Лакшмі. Це дайв пракрити, і віддані завжди шукають Її заступництва. Тому вайшнави поклоняються Радхе-Крішни. Промовляючи Харе Крішна маха-мантру, ми спочатку звертаємось до внутрішньої енергії Крішни, Харе: "Про Радхарані! Про Хара! Про енергія Господа!", - А потім звертаємося до Самому Крішни. Ми кличемо Їх і, коли Вони відгукуються на наш заклик, ми просимо Їх: "Будь ласка, дозвольте мені служити Вам!" Ось про що потрібно молити Бога. Немає нічого дурнішого, ніж просити: "Господи, дай мені грошей, дай красуню-дружину. Дай мені учнів і послідовників. Дозволь зайняти високе положення в суспільстві. Допоможи прославитися". Все це - матеріальні бажання, які паплюжать бгакті. (Шріла Прабхупада, вчення Господа Капіли, глава 14)

Коли ми повторюємо маха-мантру Харе Крішна, ми тим самим говоримо: «Харе! Про енергія Господа! Про мій Господь Крішна! »Ми просто звертаємося до Господа і Його духовної енергії: до Радхе і Крішни, Сіте і Рамі або Лакшмі і Нараяне. Віддані завжди моляться Господу і Його внутрішньої енергії (дружині), щоб ті зайняли їх трансцендентним любовним служінням. Коли обумовлена ??душа отримує доступ до своєї істинної духовної енергії і повністю віддається лотосним стопах Господа, вона шукає можливість служити Богу, бо служіння Богу - природний стан живої істоти. (Чайтанья Чарітамріта, Мадхья 22.16)

Наша молитва повинна бути простою: «Мій дорогий Крішна, будь ласка, зроби, щоб я не забував повторювати Твоє святе ім'я постійно; будь ласка, спаси мене від забудькуватості. Ти перебуваєш в мені як Сверхдуша, і тому в Твоїй владі втягти мене в забудькуватість або дарувати мені здатність пам'ятати Тебе. Тому я прошу Тебе: спаси мене від забудькуватості. Будь ласка, зроби, щоб я ніколи не забував повторювати Твоє святе ім'я; навіть якщо мені доведеться відправитися в пекло, це не має ніякого значення, поки у мене є можливість невпинно повторювати "Харе Крішна" ». (ПШП Девананда, 23 листопада 1968)

«Харе Крішна» означає: «Про Харе, про Радхарані, про Крішна, будь ласка, займіть мене служінням Вам, щоб я міг позбутися від служіння Майї». (ПШП суба-дасу, 8 липня 1969)

- Яка природа Святого імені?

Мін.

(Можна лекцією)

Так само неправильно і не слідувати повчанням | Святе ім'я Крішни і Сам Крішна невідмінне один від одного
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати